100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç'a Sorular  (Okunma sayısı 170881 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
Ynt: Barış Ertunç'a Sorular
« Yanıtla #630 : 08 Nisan 2009, 05:31:54 »
0
...selamz, sabahz, hosbulduklar efenm =)

...charmed; puhaha, yok artik, maalesef yanlis anlasilmis oldun bu durumda...=)

...kristal; gg ne? yenir mi? =P =)

...conrard; 1.en iyisi nedir bilmiyorum ama ben de oole basladim, pisman da diilim...
               2.cevap sorunun icinde sakli =P =)
               3.bilmiyorum, sana bagli ama acele etme derim, iyice arastir...

...asna; kolye kendileri, dogal tas bi kadin figuru, metal bi maddeyi vucudumda uzun sure tasiyamiyorum...cikarip atiyorum hemen...bunu bi 15 yil falan taktim herhal...=)

...riot; e gayet acik yani...eywalleah saolasin...=)

...morG; ucnoktabir.biz, download bolumunde bi de 'incelikler yuzunden' kaviri var, bayaa eski bi cover ama idare eder seni belki ;)

gorusuruz...=)

scc.24
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
« Yanıtla #631 : 25 Haziran 2009, 13:42:01 »
0
benim çok merak ettiğim siz kurulduğundan beride cevabını aradığım bir sorum var. Ben şu anda dalamada görevli hava astsubayım. 2 yıldır gözlerim yollarda muğlaya ve dalamana gelişinizi bekliyorum. acaba hç buralarda konserr vermeyui düşünüyorumusnuz? gelirseniz acayip sevinirim yani...
Ben bunu bilmiyordum... Arkadaş üniversitede ne dersler varmış... Ulan 7 yıldır aynı dersi alıyorum, hala veremedim...

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #632 : 30 Temmuz 2009, 08:54:54 »
0
...komtanim ehehe, bu aralar nadir konser vermekle birlikte, 6 agustosta balikesir, edremit, zeytinli rock fest' te sahne alacagimizi belirtmek isterim, hatta arz ederim =)) herkesi bekliyoruz hatta uleaannn...

Inspiration
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #633 : 01 Ağustos 2009, 15:07:23 »
0
Barış abi biz okulun festivalinde çıktık Orda Mecburen Mt-2 distortion pedalını direk mixere girdik ve kötü bi ses ortaya çıktı.
 Bunu nasıl halledebilirz Senin Mesa boogie v twin pedaldan alarak efektleri ona onuda mixere bağlasak yararlı olurmu lütfen çok yardımın lazım

aLwaysSoLitary
  • Malt Fan
  • *
  • Tufan TanyeL..!
    • NetLog
« Yanıtla #634 : 24 Ağustos 2009, 11:51:08 »
0
Abi Facebooktaki iLgin için çok teşekkür ediyorum..!! Artık burdan takipteyim...!!  :)

(Tufan TanyeL...!!)
aLwaysSoLitary
  Since 1989
™®Copyright © 1989-2029 by ®,LLC.            
Her Hakkı'αℓωαуѕѕσℓιтαяу' Saklıdır®™

baronez
  • Mega Malt Fan
  • *
  • *CENK DURMAZEL*
« Yanıtla #635 : 21 Kasım 2009, 11:12:26 »
0
Barış abi İstanbul'da imza günü yapma gibi 1 planınız var mı?
yakışıklı,karizmatiksempatik,çekici,komik,ilgi çekici,dayanılmaz...>CENK DURMAZEL

batuu
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ebil
« Yanıtla #636 : 20 Aralık 2009, 15:29:39 »
0
barış abi daha dün akşam resimlide verdiğin konserdeydim , hatta yandan portakal çalın diye bağıran bendim  ;D yalnız konser sonunda o kadar bağırdım sana bi penanı vermedin çok kırıldım doğrusu  ;D o kadarda yumruk çakışmıştık ...
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2009, 15:48:20 Gönderen: batuu »
alkolik kuşlar nereye konar??

Yamu
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #637 : 01 Ocak 2010, 20:52:57 »
0
Çanakkale/biga/ karabiga'da her yaz festival oluyor. Festivale konsere gelirz derseniz vallahi gidip konuşcam belediye başkanıyla..Annemin kankisi zaten.. (: gelen rockçı ve rock grupları çok azdı geçen yıllarda.. Gelin bizi kopartın.. çok rica ediorm bu konuyu bi açsanız diğer üyelerle de :-) siz bi gelin.,söz sarma getircm size :D
Yönetici olabilirim aslında,yapamayan yönetir derler..

pickpocket
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #638 : 22 Ocak 2010, 21:55:05 »
0
GÜRAY  ABİ  GRUPTAN  AYRILMIIIIIIIIIIIIIIIIŞ    :o  :'( :'( :'(

manolyabarıshcı
  • Mega Malt Fan
  • *
  • ain't no love in the heart of the city
« Yanıtla #639 : 04 Şubat 2010, 01:54:18 »
0
Cumartesi gecesi çok iyiydiniz yahU AMA BİRAZ FAZLA MI BEKLETİLDİK NE:)DEĞDİ YİNE DE.çOK EĞLENDİK,YENİ ALBÜMDEN 4PARÇA ÇALDINIZ 4Ü DE MÜTHİŞTİ.SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM YENİ ALBÜMÜ. seviyorum sizleri:)
bir önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan daha zordur

paçungaa
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • ................
« Yanıtla #640 : 18 Mayıs 2010, 16:02:36 »
0
gizli saklı değil baya gelseniz soruları cevaplasanız yaa çok özledik biz sizi :D
 böylee stüdyoda bu kayıtlar sırasında olan eğlenceli bişiyi anlatır mısınız hocam... ::)
uğrunda dertlere düştüğüm sevgili
bir başkasına tutulmuş,o da dertli
derdimin dermanı kendi derdinde
hekim hasta olunca kime gitmeli...
                                                ÖMER HAYYAM

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #641 : 13 Haziran 2010, 06:37:17 »
+1

...Sevgili 'paçungaa': Kayitlarda iki cenk' in de agzini burnunu kirdigim anlar cok eglenceliydi mesela =P
kayitlarla ilgili soyle eglenceli cok ozel bisey gelmedi aklima, gelirse anlatirim... ama kayit eglenceli bisey o ayri =)

...Sagolunuz 'manolyabarıshci' hanim kizimiz =)...
bekletme konusunda biraz kari gibiyiz, kusura kalmayiniz =) ya hakikaten o sahneye cikma saatlerinin bizle alakasi yok, biz de kuliste bekledik, ne zaman cikacaz diye =)
  iyi bakiniz...

...'pickpocket': Guray kimdi? eheh =P
sevgili kuzenim GG, isleri, gucleri ve cesitli hayatsal faaliyetleri sebebiyle maltsiz bir hayati tercih etti, ona burdan kocaman bir 'naapiyosun ulan hayvan herif? goruselim arada be!' yolluyorum... seviyoruz kendisini =)

...'Yamu' cugum: Menajerimiz Burak Bildiren, bu tip konularla ilgili telefonunuzu bekler...

0533 7301281...Ara onu, boya onu!

...'batuu', su pena olayini bir dahaki konsere telafi edelim =)

...'baronez' im: imza gunu yapma gibi 8 planimiz var, ya da yok mu lan! bilemedim... =) iyi bak...

...'aLwaysSoLitary' dir, 'Inspiration' dir... we love  u all =)))

...Ozledik sizleri efenim =) Konserlerde gorusuruz...

pickpocket
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #642 : 16 Haziran 2010, 02:11:26 »
0
starda bi yarışma programında cenk-erdem konuktu radyo programı yapıyolarmış hangi radyo-frekans bilen varsa verebilir mi yeni öğrendim dinlemek istiyorum....................

Plotonis
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #643 : 05 Temmuz 2010, 00:01:54 »
0
Barış Hocam sanırım Gibson gitarın manyetikleri değiştirmişsin . Eskiden seramik siyah manyetikler vardı üzerinde diye hatırlıyorum hatta gitar ikinci el olduğu için üzerinde bu manyetikler vardı custom birşeydi diye yazmıştın buraya ... Şimdiki manyetikler neler öğrenebilir miyiz ?

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #644 : 06 Temmuz 2010, 04:49:13 »
0
...Cok dikkatlisin dostum, helal =)
Ozellikle bu son albumdeki genel crunchy soundu yakalamak adina single coil, fat ve punchy bir manyetige ihtiyacim vardi...
Seymour Duncan' in Phat Cat' i derdime derman oldu diyebilirim =) Iyi bakiniz...