100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç'a Sorular  (Okunma sayısı 171195 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cansu
  • Süper Malt Fan
  • *
  • johnny knoxville!
  • Popülerlik: 0
Ynt: Barış Ertunç'a Sorular
« Yanıtla #120 : 11 Nisan 2007, 18:37:51 »
0
Barış abi Ünİ.de Mimarlık mı okudun?Okuduysan;Müzisyenliğin yanında devam ettirmeyi düşünmezmisin ?Bir de hangi Üniversiteydi? (merak işte :) )

apocalypse
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #121 : 12 Nisan 2007, 17:35:42 »
0
barış abi saçları tekrar uzatmayı düşünürmüsün bide Yavuz Çetin dinlermisin? dinlersen en çok hangi şarkısını seviyorsun?
LONG LIVE ROCK 'n ROLL!..

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #122 : 16 Nisan 2007, 00:33:24 »
0
...portakal, saolunsssnizz, çok severim, tabii ki dinledim, bayılırım, üçnoktabirle şu an the wall' u çalıyoruz, pzt mojoya bekleriz =)

...uzayacıkanadam, teşekkür, solak doğulmaz, olunur =P, bilmiyorum, bilemiyorum, bilemiicem, malt' la en kısa zamanda izmit' e gelmek istiyoruz, ama mayısın ilk çarşambası üçnoktabir olarak izmit' te 262live' dayız

http://www.262live.com/

...cansu, evet m.s.ü. mimarlık bölümü mezunuyum, y.t.ü. de mimarlık tarihi master' ı yapıyorum, ama bitmedi =)

...apocalypse, istiyorum aslında, çok severim, istanbul' a ait'i severim...

iiimaltettin
  • Malt Fan
  • *
  • her çıkmazın bir çıkışı vardır çıkmaza çıkan
« Yanıtla #123 : 18 Nisan 2007, 02:42:44 »
0
barış bende cort x6 varda yaaa sol teli vurduğunda cızırtı yapıyo ama anfide level tamamen kısıkken yapmıyo bunun sebebini ne olabilir bide manyetiklerin yüksekliğini nası ayarlamalıyım
 ? ? ?
INSANLARIN SIZE KARSI OLMALARI DIYE BIRSEY YOKTUR.ONLAR KENDI MENFAATLARININ YANINDADIR.

pastorizemal
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ne nihilizm ne pragmatizm yaşasın ALKOLİZM....
« Yanıtla #124 : 23 Nisan 2007, 04:03:29 »
0
barış abi sorumşu ankaraya geldiğinizde konser öncesi ve sonrası neree takıloyosunuz.... yani sakarya civarına inmiomusunuz.... yoksa tunalımı?

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #125 : 24 Nisan 2007, 23:13:20 »
0
...iiimaltettin, bu sorulara görmeden cevap vermek zor, en iyisi sen gitarını bi ustaya götür, tünelde birsürü var mesela Ekrem, Yüksel ...vs

...pastorizemal, walla o hiç belli olmuyor, malt' la bir kere geldik henüz zaten, onda da bi yere takılmadık, otele gidip, dinlenip, yola çıktık...

iiimaltettin
  • Malt Fan
  • *
  • her çıkmazın bir çıkışı vardır çıkmaza çıkan
« Yanıtla #126 : 24 Nisan 2007, 23:21:32 »
0
valla şimdi istanbulda olsam halletmiştim ama oturduğum yer kısıtlı bu konularda beynim yandı valla uraşırken ama saol  zaman ayırdığın için senin bana tavsiye ediceğin bi gitar varmı 600 700 milyona benim x6 beni daha fazla götürmez ama iyi bişe olsun ? ::) ;)
INSANLARIN SIZE KARSI OLMALARI DIYE BIRSEY YOKTUR.ONLAR KENDI MENFAATLARININ YANINDADIR.

pastorizemal
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ne nihilizm ne pragmatizm yaşasın ALKOLİZM....
« Yanıtla #127 : 29 Nisan 2007, 19:35:54 »
0
o zaman gelmeden önce nereye takılacaaanızı söyleyin de beraber bi içeliüm istersen özel mesaj at daha ii olur kimseye sööylemem...... :D ;D

theçirkef
  • Yeni Üye
  • *
    • dA gallersi
« Yanıtla #128 : 29 Nisan 2007, 21:21:42 »
0
Selamlar öncelikle kolay gelsin birşey danışmak istiyordum kendi adıma değil ama kardeşim için... Yaklaşık 1,5 senedir electroyla uğraşıyor kendi kendine ama tab okumak ve onun üstünden çalmaktan başkada birşey yapamıyor, eşim eskiden bass çalardı şimdi de electroya başladı ve sürekli olarak parmak antremanı ve gamlardan gitmeye çalışıyor, kardeşime de parmak antremanı yapmasını tavsiye etti ama pek kulak astığı söylenemez... Bende size danışmak istedim nedir ne değildir nasıl gitsin bu keratada adam olsun diye... İyi çalışmalar kolay gelsin.

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #129 : 30 Nisan 2007, 21:38:20 »
0
...iiimaltettin, yani kendi zevkine göre dükkanları gezip bakman lazım, bilemiyorum, o fiyata epiphone alırsın ama sana gelir mi bilemem ;)

...pastorizemal, ayıp diil mi ama diğerlerine  :)

...theçirkef, ağzının ortasına 2 tane çaktın mı :P ;D, şaka tabii ki, walla ne diim ben burdan şimdi, o naapçaanı bilir zaten, oluruna bırakın, tünelden dinlediği tarza uygun cd' li kitaplardan falan alın hediye, bi de güzel bi gitar ve amfi alın hediye ;D, pedal da alın, ooohhh deymesin ondan soona kardeşin keyfine (bizi de görürsün artık kardiş ;D) 8)

charmed
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • AntiRakun
« Yanıtla #130 : 30 Nisan 2007, 22:09:56 »
0
afedersiniz de yeni klip çekmeyi düşünmüyor musunuz? düşünmüyorsanız söyleyi boşuna beklemeyelim!
DüzMantık

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
  • En Büyük Asker Bizim Asker! :P
« Yanıtla #131 : 01 Mayıs 2007, 19:12:59 »
0
Barış Abi size ve sizin tüm gruba hastayım yaa.Malt'la daha Cumartesi akşamı çıktığınız Makina programında tanıştım.Öldüm,bittim koptum yaaaaa.Abi size özel olarak burası dışında nasıl ulaşabilirm bana bir şekilde iletebilir misiniz ya?Ben de seneye gitar dersi alacağım.Bunun için görüşleriniz ve hangi gitar türünü tavsiye edersiniz?Hastanızım abiiiii..... :-* :-* :-* :D

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #132 : 01 Mayıs 2007, 22:45:59 »
0
...charmed, kızma yaw, tamam çekeriz  ;), bu aralar çekilecek 2. klip, az kaldı ;D

... inaneren55, saolasınızlerisinden, burdan özel mesaj atarsan benim mailime gelir zaten, bunları seneye konuşuruz  :P ;)

stray
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • sözüm ki tek sana geçmez celladımsın ey zaman
« Yanıtla #133 : 01 Mayıs 2007, 22:55:36 »
0
animasyon klip düşünüyomusunuz
ben gönüllerin V.İ.P. üyesiyim
8) :o

gel sen benim ol  git de bi sümkür vur gelişine kurban!

gilliali
  • Yeni Üye
  • *
  • Raul de vaktinde dershaneye giderdi...
« Yanıtla #134 : 01 Mayıs 2007, 23:56:28 »
0
baris abi saclari nasil bu kadar duz yapiyorsun harbiden? sirrini ogrenmem lazim cunku mubarek tsunami dalgasi gibi benimkiler
Come to the dark side... we have cookies