100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç'a Sorular  (Okunma sayısı 171161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pastorizemal
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ne nihilizm ne pragmatizm yaşasın ALKOLİZM....
  • Popülerlik: 0
Ynt: Barış Ertunç'a Sorular
« Yanıtla #135 : 04 Mayıs 2007, 16:16:54 »
0
olsun barış abi hiç olmazsa ölmeden ünlü bi grupla oturup içmişliğiz olsun yaw yapma............. mesela ankiROCK fest'e gelceksiniz sanırım o zaman bi oturup içelüm yaw hadi yap bi kıyak........... cevabını bekliorum..........

Orçun (262live)
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #136 : 05 Mayıs 2007, 13:15:05 »
0
...portakal, saolunsssnizz, çok severim, tabii ki dinledim, bayılırım, üçnoktabirle şu an the wall' u çalıyoruz, pzt mojoya bekleriz =)

...uzayacıkanadam, teşekkür, solak doğulmaz, olunur =P, bilmiyorum, bilemiyorum, bilemiicem, malt' la en kısa zamanda izmit' e gelmek istiyoruz, ama mayısın ilk çarşambası üçnoktabir olarak izmit' te 262live' dayız

http://www.262live.com/

...cansu, evet m.s.ü. mimarlık bölümü mezunuyum, y.t.ü. de mimarlık tarihi master' ı yapıyorum, ama bitmedi =)

...apocalypse, istiyorum aslında, çok severim, istanbul' a ait'i severim...

Barış abi çarşamba akşamı 262Live'daki konser süperdi... En kısa zamanda MALT ıda bekliyoruz :)

http://www.262live.com/forum/viewtopic.php?t=3  (çarşamba akşamında güzel fotoğraflar)

plaROCK
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #137 : 05 Mayıs 2007, 21:08:28 »
0
ben 8,9 yaşlarından şu ana kadar yani 13 yaşına kadar gitar çaldım çalıyorum ne marka gitar kulanıyorsunuz? ve bu kadar iyi çalmak için ne sıklıkla gitar çalıyorsunuz? 8)

plaROCK
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #138 : 05 Mayıs 2007, 21:17:32 »
0
ben gitarı 5 senedr çalıyorum siz kaç yaşında çalmaya başladınız? bana önerebileceğiniz iyi elektro gitar markaları war mı? 8) ::) gitar almak istiyorum da... :-[

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
  • En Büyük Asker Bizim Asker! :P
« Yanıtla #139 : 06 Mayıs 2007, 20:17:26 »
0
ben gitarı 5 senedr çalıyorum siz kaç yaşında çalmaya başladınız? bana önerebileceğiniz iyi elektro gitar markaları war mı? 8) ::) gitar almak istiyorum da... :-[
Abim seninle bu konuyu konuşmuştuk yalnız ben bir an önce gitarımı elime alıp bir dahaki döneme kadar onunla ilgilenmke istediğimden bana yeni başlayanlar için 200-250 milyonluk falan bir elektro gitar önerir misin?valla her gitarcını veya bir müzik aleti satan bir dükkanın önünden geçişimde gözlerim orada kalıyor bu bir sanat diyorum hatta bu bir tutku diyorum...ve bunu senin gitar çalışını dinlerken farkettim gerçekten de samimiyim.şimdiden teşekkür ederim...

husogitar
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #140 : 07 Mayıs 2007, 20:59:02 »
0
öyle vasat modeller de var ama şöyle açıkliim cort falan al ucuzlarından. bide yeni bi marka var rockstar die öyle tel, pedal almaya falan gittiimde görüorm onlarla da başlayabilirsin direk gidip de bcrich, fender, ibanez, yamaha falan başlama derim ben barış abi ne der bilemem tabi bu sadece benim fikrim

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #141 : 09 Mayıs 2007, 19:11:41 »
0
Ya Barış abi ben hani sana anlatmıştım ya Elektro ya başlıyorum diye.O seneye değil yakında Gitarı alınca başlıyorum.Şimdi iki tane gitar buldum bir tanesinin markası Rokson diğrei ise J&J Sisters sence hangisini alsama ya?Dersi alacağım öğretmen bana Tünelden al dedi ama onun bir arkadaşı var o da Rockson satıyor sıfır kırmızı güzel bir gitar abi hangisini alsam sence ya?Rockson u biraz daha beğendm gerçi..Tipi sesi falan güzel amfiye bağladık ses net geliyor senin Gitar gibi  :D eyse cevap bekliyorum çünkü iki arada bir derede kaldım.Şimdiden teşekkürler...
(Konserlerdeki performansınız müthiş Üstadım...! :D ;) )

iiimaltettin
  • Malt Fan
  • *
  • her çıkmazın bir çıkışı vardır çıkmaza çıkan
« Yanıtla #142 : 10 Mayıs 2007, 16:52:03 »
0
yaaa varya bence gitarlar iii deil bende kullandım öğrenci gitarı ama elinde patlar bence cort x 2 falan alll seni baya götürür
seside iyidir
INSANLARIN SIZE KARSI OLMALARI DIYE BIRSEY YOKTUR.ONLAR KENDI MENFAATLARININ YANINDADIR.

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #143 : 12 Mayıs 2007, 14:20:47 »
0
iimaltettin aibmşimdi ben de bu önerini dikkate aldım ve hemen baktım özelliklerine 3 tane buldum sizce hangisi?
Cort X2
Cort G2T
CortG3T
hangisi? :D

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #144 : 14 Mayıs 2007, 00:20:15 »
0
...stray, henuz animasyon klip gibi bi fikir yok ama ikinci klip (deprem) bayaa ilginç olcak sanırım ;) merakla bekleyiniz... ;D

...gilliali, saçların defaultu bu kardeşim, özel bişii yapmıyorum :)

...pastorizemal, bakalım, şimdiden bi söz veremem, ama pis içerim ;) ;D

...Orçun (262live), çok saol dostum, işalla olur en kısa zamanda :)

...inaneren55, ben gibson les paul gothic ve '91 standart kullanıyorum sahnede şu an, ya birsürü marka ve birsürü model var, herkesin beğenisi farklı, kendi tarzına ve zevkine göre dükkanlara gidip deniyeceksin falan, sadece acele etme iyice araştır derim, iyi bi gitar her zaman para eder ;D ;)

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #145 : 14 Mayıs 2007, 00:29:11 »
0
...plaROCK, pera müzikte güzel esp' ler var misal, alt modeli ltd' ler de guzel, fiyatları nispeten uygun falan ama senin s...ben lise yıllarında başladım 15 sene falan oldu yani ;)

... inaneren55, ya o fiyata iyi bi gitar bulabileceğini zannetmiyorum, ikinci el falan belki...soylediğin markaları da hiç denemedim, bilemiyorum açıkçası, yanıltmiim seni, çok saol bu arada :)...

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #146 : 14 Mayıs 2007, 00:33:41 »
0
...plaROCK, yazım sürçmesi olmuş pardon düzgünü şu,  ;D

pera müzikte güzel esp' ler var misal, alt modeli ltd' ler de guzel, fiyatları nispeten uygun falan ama senin stiline, tarzına uyar mı bilemiyorum...ben lise yıllarında başladım 15 sene falan oldu yani

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #147 : 14 Mayıs 2007, 16:04:36 »
0
ouu depremin klibi ilginç olcak demek..hadi bakalım merakla bekliyorum ehue :D
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

serdar
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • KırıkBaget
« Yanıtla #148 : 15 Mayıs 2007, 12:38:16 »
0
deprem klibi bilmiormda belki içinde msj olur klibin
KırıkBaget's myspace: http://www.myspace.com/sedozone

NoS
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #149 : 15 Mayıs 2007, 23:38:15 »
0
Merhaba abi nasılsın?
1-Hep merak ettiğim bişey vardır sadece kendini gitara mı verdin abi yoksa başka bi işte de çalışıyor musun çalışmıyorsan bu ülkeden gitardan adam gibi para kazanılıyor mu yada kazanıyor musun(özel oldu biraz ama ben de gitarist olma hayaliyle yaşayan biri olduğum için soruyorum)
2-Bu 2000 lerde ki yabancı müzik grupları hakkında ne düşünüyorsun?Yoksa sen de oldies but goldies düşüncesine mi katılıyorsun?
3-İlk çaldığın şarkıyı hatırlıyor msn ve şu sıralarda en çok sevdiğin şarkı?(zamanla değişen bişey olduğundan şu an demek daha mantıklı geldi)