100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç'a Sorular  (Okunma sayısı 170898 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
Ynt: Barış Ertunç'a Sorular
« Yanıtla #150 : 16 Mayıs 2007, 11:13:42 »
0
...iyidir  NoS  ;)
1.msü mimarlık mezunuyum, ytü' de master yapıyorum, malt ve üçnoktabir' de gitar çalıyorum ve bir ajansa reklam jingle' ları yapıyorum, yani yeterince yoğunum, gitarı da sevdiğim için çalıyorum, para için deel, ama hayatımızı idame ettiriyoruz anlayacağın :)
2.eski veya yeni, beğendiğim herşeyi dinlerim...
3.hatırlamıyorum, ama 'nothing else matters' olabilir, bu aralar Mike Patton' un projelerinden Peeping Tom' un albümüne hastayım, ii bak ;)

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
  • En Büyük Asker Bizim Asker! :P
  • Popülerlik: 0
« Yanıtla #151 : 16 Mayıs 2007, 12:39:35 »
0
Barış Abi merhaba...Bir sorum olacaktı benim..
Siz değerli Malt Dörtlüsü aynı evi mi paylaşıyorsunuz?Albümlerde birleşiyor musunuz(eğer ayrı yaşıyorsanız falan)Biraz özel olmuş olabilir istersen cevap verme :D
Bir de bu albümü nasıl 3 haftada tamamladınız yahu?Valla helal olsun hepinize.Başarılar dilerim... :D ;)

wagamamax
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #152 : 16 Mayıs 2007, 23:53:03 »
0
selam barış ben taa antisilence zamanından tanıyom sizi ( casablanca konserleri falan neese ) o zamanki calısını falan hatırlıom da bayaa geliştirmişn tebrikler..
benm sorum su olcak ii kötü bizde calıyoz bişeylerde ben teknik muabbetleri hic bilmiom bi canlı performansta hangi aletler kullanılır prosesor nereye girer nereye cıkar mixer nası kullanılır ne biliim bazen effect pedalları gitaristlern altında oluyo bazen bi kabinin içinde duruyo baska bi aletle deiştiriyon tonları bu işleri örenmem lazım bunları nası örenebilirm bunu sorcaktm bunları anlatan bi dergi yok internet sitesi yok ee mojoya gelip 1 saat sana bunları da anlattıramam
yardım et hocaaaaaaaaaam çok kötüyüm :D nası örencez bu işleri :D

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #153 : 18 Mayıs 2007, 18:00:11 »
0
...inaneren55, yok artık ;), albüm kayıtları 3 hafta sürdü ama yapım aşaması 1 sene falan tabii ki

...wagamamax, herkesin kendi bi setup' ı var tabii,tercih meselesi, e bunları yazarak anlatmak zor, sen mojoya gel ben kendi setupımı anlatayım sana istersen :)

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #154 : 18 Mayıs 2007, 20:07:48 »
0
hmm ben de Cenk Turanlı'nın bir internet adresiyle yaptığı röportajı okudum.Meğersem öyleymiş...Neyse kolay gelsin bu arada ben de bu aralar tam yok artık lafına takmıştım ki bir baktım Yok artık yazıyor çok güldüm başarılar.... ;) :D

wagamamax
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #155 : 18 Mayıs 2007, 22:24:20 »
0
baris hocam bi de senin antisilence zamanında kullandıın bi gitar vardı rumble militia hacki den almıştn hatta kiss gitarı:D o gitara nooldu yaa edirne konseride aklıma geldi şimdi bak radical noise tan sonra cıkmıştınız hatta headliner antisilence süperdi ah ah yaşlandık galiba yaş oldu 25 :(

husogitar
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #156 : 19 Mayıs 2007, 12:42:43 »
0
baış abi pazartersi mojoda saat kaçta çıkıosunuz

plaROCK
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #157 : 20 Mayıs 2007, 20:36:21 »
0
inaneren55,hüsogitar ve Barış abilerim hepinize yardımlarnızdan ve yazdıklarnızdan doayı teşekkür ediyorum ben kıbrıs'lı biri olduğumdan dolayı çok marka bulmam kolay deil o yuzden ailemi de ikna ederek br yamaha erg yani starter gitarı alıyorum.
bu arada hepinizle tanışmak istiyorum beni koralp_ulunay@hotmail.com u msn ininze kaydederseniz sewinirm

plaROCK- Koralp

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #158 : 20 Mayıs 2007, 21:35:57 »
0
plaROCK estağfurullah kardeşim yardımcı olabildiysek  mutlu bana!Ben de yeniyim bu işlerde ama bayağı bilgi dindim ihç önemli değil abisi ;) :D Bu arada o gitar harbi güzel bizim bir arkadaş satıyor ondan yanımda kullandılar o gitarı sana yarar am biraz da senin kullanmana bağlı.neyse kolay gelsn sana...Bende iimaltettin,husogtar,Barış Abi'ye ve hepinize çok teşekkür ediyorum buradan ;) :D :D (yalaklık dizboyu) neyse sustum :-X

Silence
  • Global Moderator
  • *
  • marks&Silencer
    • www.rockturkey.com
« Yanıtla #159 : 21 Mayıs 2007, 00:03:49 »
0
sırf gitar muhabbetine döndü sanki burası.
aşkın gözü kör olabilir ama inan bana karnı açtır,iyi sindirilmemiş bir aşk üçüncü tekillere muhtaçtır...

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #160 : 21 Mayıs 2007, 11:25:12 »
0
sırf gitar muhabbetine döndü sanki burası.
Malt gibi bir grubunun gitaristinin forumunda gitar konuşulur :D

Silence
  • Global Moderator
  • *
  • marks&Silencer
    • www.rockturkey.com
« Yanıtla #161 : 21 Mayıs 2007, 14:31:28 »
0
aaa açıkladığın için sağol.
bahsettiğim o değildi arkadaşım sanki ,bir müzik marketten gitar alıyorumuşsunuz da ''abi bu nasıl şu nasıl bu en son kaça olur bana'' gibi şeylerden bahsediyorum.
aşkın gözü kör olabilir ama inan bana karnı açtır,iyi sindirilmemiş bir aşk üçüncü tekillere muhtaçtır...

husogitar
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #162 : 21 Mayıs 2007, 18:14:20 »
0
silence ndn bozuosn ben de ilk okuduumda bnm de aklıma o geldi yani.....

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #163 : 21 Mayıs 2007, 18:49:27 »
0
aaa açıkladığın için sağol.
bahsettiğim o değildi arkadaşım sanki ,bir müzik marketten gitar alıyorumuşsunuz da ''abi bu nasıl şu nasıl bu en son kaça olur bana'' gibi şeylerden bahsediyorum.
Elekto gitar derslerine yeni başlayan ve eline Malt grubunun gitaristne sorusorma fırsatı olan kimse bu fırsatı kaçırmaz buna emn ol.Hem bundan sadece isterse Barış Abi rahatsı olduğunu belirtir neyse sana kolay gelsin Silence kardeş....

sselcuk
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #164 : 26 Mayıs 2007, 00:03:21 »
0
forumdaki 4 günlük sessizliği ben bozayım dedim :P koufest de izledim malt ı muhteşem güzel bi geceydi. sonunda barış üstaddan aldığım pena ve tanışma şerefine de nail olmak muhteşem gecenin en güzel anıydı. barış mükemmel çalıyorsun. ( yanlış anlaşılmasın hepimizin bildiği gibi grup olarak mükemmeller ) barış abi elime para geçer geçmez mojo da yanına geliyorum haberin olsun :P pena için yeniden teşekkürler...

333 - half evil  ;D
333 - half evil