100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç'a Sorular  (Okunma sayısı 170929 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
  • En Büyük Asker Bizim Asker! :P
  • Popülerlik: 0
Ynt: Barış Ertunç'a Sorular
« Yanıtla #195 : 03 Haziran 2007, 20:10:10 »
0
ben de Jelyphon kim diorum ya :D ehi..... :D ;D

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #196 : 05 Haziran 2007, 15:18:15 »
0
...Jelyphon, planet waves, 1.09mm yıllardır ;)

rockimsi demek istedin galiba : ;D

ehue olmuş bi karışıklık ;D

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #197 : 05 Haziran 2007, 15:38:46 »
0
Abi Deprem'i ne zaman göreceğiz ben sürekli bakıyorum televizyona okuldan artan zamanlarda ama göremiyorum.Bir de geçen gün Rock Market die bir programa katılmışsınız önce klibi falan gösterdi(eski klip) Valla Cenk Turanlı'ya şapka çok yakışıyor.Bir de seni gördüm orda tam kamerasnın karşısındaydınız.Cenk durmazel'in yanında.Pesimistik Rap falan.Çok güldüm.Ha bir de sorum olacak.
Önümüzdeki günlerde canlı performans sergileyebileceğiniz bir programa katılacak mısınız? :D susutum :D   :-X

hakanterzi
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #198 : 07 Haziran 2007, 16:41:51 »
0
Merhaba Barış abi;

Ben İzmitten Hakan :) Albümünüzü henüz piyasaya çıkmadan önce ya da çıktığı ilk günlerde tam hatırlamıyorum babanız dinletmişti. Kendisi çok iyi bir fotoğrafçıdır. İzmitte bir ortamda bulunurken kendisiyle tanışmıştım. Hakkınızda epey bilgide almıştım. Şimdilerde sizleri televizyonlarda konserlerde gördükçe gurur duyuyorum. Aynı zamanda bende davulcuyum. Güray abiylede özellikle gurur duyuyorum :P İzmitten neler çıkıyor valla helal olsun...

Abi başarılarınızın devamını diliyorum. Sizleri tebrik ediyorum

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #199 : 09 Haziran 2007, 00:06:57 »
0
...hakanterzi, çok teşekkür ederim, büyük fotografçıdır kendisi :), sana da kolay gelsin, ilerde beraber çalarız biyerlerde belki  ;)

...inaneren55, yok bu aralar canlı performanslı bişey, depremin klibi de henüz bitmedi ama eli kulağında öyle söliim, güray paşa bugün yarın bitirir, veririz yayına

rebel.girl
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #200 : 09 Haziran 2007, 00:12:01 »
0
soru sormıycam sadce tebrik edicem dün ahlatlıbelde gecekten cok süperdi hersey sizin sayenizde eğlendim adeta koptum ;D
tekrar tesekkür ediyor baska konserlerdede görüşmek üzere diyorum ;) :D
her yer siyah

kutbukuzey
  • Ultra Malt Fan
  • *
    • myspace
« Yanıtla #201 : 10 Haziran 2007, 00:23:55 »
0
Barış abi okul bitti forumda tekrar aktifliyorum :D Abi senin bu kuzenin niye hiç online olmuyo :( + Yeni bi gitar gördüm sanki sende(eski mesajlara bakmadım kusura bakma abi=))

incelif
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #202 : 12 Haziran 2007, 21:21:41 »
0
ankirock festde çok iiydiniz katılıyorum  siz çıktıktan sonra eğlenmeye başladık süpersiniz :);D

busee
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #203 : 12 Haziran 2007, 22:27:39 »
0
ankirockfestte süperdiniz barış abi!!

sorum şu olcak : ankirockfestte bana verdiğin yüklü bi miktar parayı(20 ytl  ;D ) geri istiyorumusun ;D ;D  :P

evet asıl soruya geçelim: ankarada malt olarak ne zamn konsere gelmeyi düşünüyorsunuz gerçi ankirock yeni bitti ama özledik bidaa gelin :D :D

bu arada 20 haziranda IF de  olucam orda görüşmek üzere ;)

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #204 : 13 Haziran 2007, 17:01:19 »
0
Abi Ankirockfestte süpermişiniiz :D Pena kampanyası olayı bitti mi? Üçnoktabir klip manyka olmuş.Bir de o  klipte giydiğin kırmızı gömleğe bayıldım bana verebilir misin? :D :D :D

iiimaltettin
  • Malt Fan
  • *
  • her çıkmazın bir çıkışı vardır çıkmaza çıkan
« Yanıtla #205 : 14 Haziran 2007, 13:17:55 »
0
offf beyler bayanlar yaz geldi konserle başlıyo içkiyi sevmeyen varmı ben açmışım bi smirnoff arkasına bira cila ohh mis geçmişim köşemede almışım gitarımı siz neler yapıyonuz peki koyver maltı pena bilem vermiyolar D:D::D
INSANLARIN SIZE KARSI OLMALARI DIYE BIRSEY YOKTUR.ONLAR KENDI MENFAATLARININ YANINDADIR.

atalay
  • Yeni Üye
  • *
  • bulutsuzluk özlemi
« Yanıtla #206 : 14 Haziran 2007, 22:49:13 »
0
barış abi benim sana sorum acaba bir insan günde ortalama kaç saat gitar çalışmalıdır?mesela deniz demiröz var bulutsuzluk özleminin gitaristi o günde 12 saat falan çalışıyorumuş yani biraz fazla değilmi?bunun idael bir saati vardır herhalde.
« Son Düzenleme: 19 Haziran 2007, 16:35:58 Gönderen: atalay »
deniz koydum adını kederi bende kaldı,
uzak köyler kurdum birbirine,
denizine aldandım....................

esgii
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #207 : 19 Haziran 2007, 13:24:20 »
0
patlıjan festivaline iiki ilk siz çıktınız ya ;D süperdiniz  ;) penayıda kaptık benden mutlusu olamas ;D ahh bide kameraman sana çarpmasaydı daa mesut olcaktık bida bisim tarafa gelmedin de senden mahrum kaldık  :P sizi canlı canlı daaa çoook sefdik alanyayada gelinn sahi gelirmisiniz ?? hem yazda geldi buraya bi MALT konserii lasııımm gelirmisiniz ki  ::)

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #208 : 20 Haziran 2007, 00:43:32 »
0
...toptan herkese sevgi, saygı, teşekkür :), son ankara, parkorman ve antalya konserleri çok keyifliydi, bizi orda yalnız bırakmayan herkese teşekkürler ;D

...atalay, buna kimse karar veremez, tamamen senin insiyatifinde, ne kadar çok çalışırsan o kadar iyi tabii ki, bu işler prova, etüd işi ;)

...esgii, heryere gelmeye çalıştım ;),  da kamera 1 cm' le kafamı sıyırdı, kafam kırılırdı çarpsaydı herhalde :'( ;D, bayaa hızlıydı (jimmy jip durumları), bu arada konser süperdi, hastasıyız hepinizin, çok eğlendik, umarım olur bu yaz bikaç güney konseri daha :)

esgii
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #209 : 20 Haziran 2007, 11:35:08 »
0
...toptan herkese sevgi, saygı, teşekkür :), son ankara, parkorman ve antalya konserleri çok keyifliydi, bizi orda yalnız bırakmayan herkese teşekkürler ;D

...atalay, buna kimse karar veremez, tamamen senin insiyatifinde, ne kadar çok çalışırsan o kadar iyi tabii ki, bu işler prova, etüd işi ;)

...esgii, heryere gelmeye çalıştım ;),  da kamera 1 cm' le kafamı sıyırdı, kafam kırılırdı çarpsaydı herhalde :'( ;D, bayaa hızlıydı (jimmy jip durumları), bu arada konser süperdi, hastasıyız hepinizin, çok eğlendik, umarım olur bu yaz bikaç güney konseri daha :)

tamam çarpmadı ama değdi  :P ya ciddi ciddi düşünür müsünüz? sen fikrini söyle ona göre aşağıda konser organizasyonu yapan abimiz var hemen söyliyelim ;D sizin ağustostan önce turneniz yada programınız var mı ?? :D buraya gelin sonra tatil yaparsınız hem :P nassı olaar mı?? ;D kalıcak yer bulamazsan bizde kalabilirsin :P hem iyi rehberlik yaparım gezmekten yorulursun :-*  ;)