100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç'a Sorular  (Okunma sayısı 170638 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

manolyabarıshcı
  • Mega Malt Fan
  • *
  • ain't no love in the heart of the city
  • Popülerlik: 0
Ynt: Barış Ertunç'a Sorular
« Yanıtla #240 : 24 Temmuz 2007, 23:56:46 »
0
yine been :D
çok merak ediyorum bu yıl ki trend showda maltı ya da üçnoktabiiri görebilcek miyis acaba?öyleyse şimdiden sahneye atlama planları yapiim :)
bir önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan daha zordur

incelif
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #241 : 25 Temmuz 2007, 21:58:25 »
0
zeytinli rock fest'e gelmeyi düşünüyomusunuz?? yeni gruplar eklendide sizinde eklenme gibi bi ihtimaliniz varmı?sizi orda izlemeyi çok isteriz :)

handeee
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #242 : 27 Temmuz 2007, 18:33:04 »
0
gerçektn işinn  en iyilerindensin ayrıca çok tatlısın
çalarke gitarla bir bütün oluyosun süpersin 

handeee
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #243 : 27 Temmuz 2007, 18:43:29 »
0
gitar çalmaı kimden öğrendin

anemos
  • Malt Fan
  • *
  • cok bilinmeyenli zorlu denklem, bu hic kolay degil
« Yanıtla #244 : 27 Temmuz 2007, 19:20:11 »
0
merhaba baris,
barda film muziklerinden biriside koray candemir'in(yada kargonun emin degilim :)) belki bir gun sarkisimi? gecende internette rastladim da o yuzden soruyorum yani internette oyle yaziyordu..
simdiden tesekkur ediyorum kolay gelsin...bu arada cok iyisin :)
Belki de içten içe ikiye ayırıyorsunuz insanları: 'Günahkâr çoğunluk' ve 'Allah'ın dini bütün kulları' diye. Otomatik olarak yapıyorsunuz bunu. Fazla düşünmeden, öylesine, kanıksayarak. Ama kimin kimden daha pak olduğunu nasıl bilebiliriz ki?

eskiz
  • Mega Malt Fan
  • *
« Yanıtla #245 : 27 Temmuz 2007, 23:35:16 »
0
Barış Abi..

mor ve ötesi hakkında ne düşünüyorsun.. :P ;)  :)

atalay
  • Yeni Üye
  • *
  • bulutsuzluk özlemi
« Yanıtla #246 : 28 Temmuz 2007, 09:59:21 »
0
Barış abi gecenlerde maltın powertürk  kanalında ufak bir röportajını izlemiştim.orda şarkıların akustik versiyonlarını yapıcaklarınızı söylemişti cenk durmazel.acaba böyle birşey olursa ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?
birde kafama takılan bir soru sormadan edemiyecem mehmet demirdelen askere mi gideceka abi ya?öyle olmasa niye kıysın canım saçlarına.gerçi pek asker tıraşına benzemiyo ama sevdiğim biri olduğu için insan endişeleniyor ister istemez :) :)
deniz koydum adını kederi bende kaldı,
uzak köyler kurdum birbirine,
denizine aldandım....................

Kafile
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #247 : 29 Temmuz 2007, 00:29:53 »
0
BARIŞ ABİ Senden Sadece Bir Yorum Bekliyorum... Cem Köksal Hakkında Ne Düşünüyosun...!
Fear Of The Dark...Scream Of The Dark :)

Barışcı
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #248 : 30 Temmuz 2007, 00:50:32 »
0
Barış abi, senin gibi süper çalabilmek için kaç fırın ekmek yemem gerekiyor :) Bu kadar iyi çalabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim?Günde ne kadar egzersiz yapmam gerek? işini yapış şeklini şüper buluyorum.izindeyim...:)
Guitar İs My Life

bfaskiplar
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #249 : 30 Temmuz 2007, 18:31:19 »
0
barış abi bu eleman hakkında ne dusunuosun (herkes sormuş ya eksik kalmayalım ;D) şaka bi yana pink floyd hayranıyım eskiden beri severim bu parçayı..nette bu videoyla karşılaştım cidden cok hoşuma gitti senin yorumunu da merak ettim..
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2007, 18:44:39 Gönderen: bfaskiplar »

Rarewish
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #250 : 30 Temmuz 2007, 18:56:17 »
0
barış abi, sen hala cevap vermedin benim gitar-manyetik ilişkisine..  >:(
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine.. (N.Hikmet RAN)

Rarewish
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #251 : 30 Temmuz 2007, 19:02:33 »
0
Barış abi, senin gibi süper çalabilmek için kaç fırın ekmek yemem gerekiyor :) Bu kadar iyi çalabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim?Günde ne kadar egzersiz yapmam gerek? işini yapış şeklini şüper buluyorum.izindeyim...:)

egzersiz mevzusuna ben atlayacam, etrafında internet sitelerinde felan bir sürü egzersiz bulabilirsin petrucci emmi bile hazırlamış birşeyler. Gitarda benim çaldığım sürede gördüğüm, 3 saat egzersiz ile 3 saat 5 dakikalık bir egzersizin bile arasında fark var. İyi çalacam arkadaşım beni kimse tutamaz diyorsan vaktin varsa, işinde temelini aldıysan internetten bul egzersizleri ver coşkuyu  ;D
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2007, 19:10:00 Gönderen: Rarewish »
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine.. (N.Hikmet RAN)

the_DRummeR
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #252 : 31 Temmuz 2007, 18:19:39 »
0
abi canlı performanslarını dinleme fırsatım çok olmadı ama bi kaç kez dinledim..çok başaRıLısınz abi umarım sonuna kdR bu baŞArı büyüyeRek gideR..

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #253 : 31 Temmuz 2007, 22:02:41 »
0
...bfaskiplar, saol ya işte cevaplanası şeyleri elimden geldiğince cevaplamaya çalışıyorum, çok sık da nete girdiğim söylenemz, dünyevi şeyleri tercih ediyorum :P ;), bursaya gelsek şahane olur hakkaten, şöööyle bi iskender yesek, şıra falan  ;D , iyi bak

...manolyabarıshcı, çok korkuyorum  ;)

...incelif, bildiğim kadarıyla yok öyle bir ihtimal :'(

... handeee, sağol, kendi kendime öğrendim  ;D

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #254 : 31 Temmuz 2007, 22:18:51 »
0
...anemos, Belki bir gün Barda Soundtrack' inden bir parça, bestecisi Selim Demirdelen, vokalleri Koray Candemir yaptı, gitarları ben çaldım, bas gitarlar da Cenk Turanlı 'dan ;)

...eskiz, cok seviyorum, cok da sevdiğim arkadaşlarım :)

...atalay, evet öyle bir düşünce var, hepsini değil de bir kısmını akustik kaydetmeyi düşünüyoruz, hatta çalışmaya da başladık, aşkın gözü ve portakal oldu gibi, ama daha vakti var bu hadisenin, şu yazı bi atlatalım da  ;), mehmet tamamen can sıkıntısından kesti saçları, kendisi öğrenci daha askere falan gitmiyor, hatta saçlar eski haline dönmeye başladı bile  ;D

...Kafile, gayet başarılı buluyorum, dvd' de şahane olmuş

...Barışcı, ya çok saol da abartmayalım biz de çabalıyoruz işte ;)