100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç'a Sorular  (Okunma sayısı 170746 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
Ynt: Barış Ertunç'a Sorular
« Yanıtla #330 : 29 Ağustos 2007, 00:09:59 »
0
...TaLia, eaü dönem dönem değişiyor açıkçası, ama bu aralar gol, motor diyeyim (yani sahnede çalmak açısından), ama hepsi benim çocuğum ayırt edemiyorum onları :'( :P ;D

...SuicideMachine, walla metallica, slayer, anthrax... gibi grupları tanımamdır, gitar çalma isteğine iten (90' ların başından bahsediyorum), sevgili ağabeyim klasik gitar dersi alırkene bana da gösteriyor idi bitakım şeyler, sonra o sıkıldı bıraktı ben de inatla devam ettim kendi kendime, soona elektro alındı falan...vs, teşekkür ederim, yani haşa da, pratik yap, çok müzik dinle, onları çalmaya çalış falan, ne diim ;)

...himen50, eywallah çok sağol, bunları duymak keyif veriyor insana, sağolunuznıssbız, gibson les paul gothic' tir efenim kendisinin modeli  ;)

TaLia
  • Süper Malt Fan
  • *
  • Katil & Maktûl
  • Popülerlik: 0
    • Yüksek Sadakat Fan Sitesi
« Yanıtla #331 : 29 Ağustos 2007, 09:05:02 »
0
Baris abi gitar calmayi kendi kendine ogrenmen cok hosuma gitti  (:
bende simdilik kendi kendime biseyler yapmaya calisiyorum  ;D
isallah senin gibi basarili olurum  ::)
Yüksek Sadakat

himen500
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #332 : 31 Ağustos 2007, 14:24:51 »
0
abi şarkılarda back vokal olarak da iyi iş çıkarmışsın gerçekten.herşey  mükemmel olmuş şarkılarda hiç bi yer şöyle olsa daha güzel olurdu deil.gerçekten.burada olup sorularımızı da yanıtlaman mütevaziliğini gösteriyor.kendime örnek bi seni bi de Kurt Donald Cobain i alıyorum.Saygılarımla.. Başarılarınızın ve albümlerinizin devamını diliyorum..
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2007, 14:28:31 Gönderen: himen500 »
Bir müzisyenin parmakları kutsaldır....

sselcuk
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #333 : 31 Ağustos 2007, 18:26:27 »
0
ben 333 - half evil ;) :D barış üstad bayadır görüşemedik yaa en son evanescence konserinde görüştük :) özledim valla :P :D yarın sabah rock'n coke tayım umarım konserden önce ya da sonra görüşürüz oralarda :D kolay gelsin şimdiden :)
333 - half evil

overcome
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #334 : 01 Eylül 2007, 02:00:26 »
0
selam barış abi :)
rock-metal dışındaki tarzlarda müzik dinler misin?dinliyorsan hangi tarz müzik?gruplar?sanatçılar?

rockülen
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #335 : 01 Eylül 2007, 18:26:07 »
0
nie bu kadar sevildiğnz hakkinda bizm düşüncelerimiz var ama sence siz nie bu kadar tutuldunuz yani sorarm size bir püf noktasi falan mı var ha?  ;) ayrıcada gitarla aram yakındı ama sayende braz daha yakınlaştık sğol yaw ;D
cızt cızt

barıs.tugce121
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #336 : 02 Eylül 2007, 14:35:01 »
0
şşşt aloo barış abiyi ilk ben gördüm haa >:( >:( ya barış abi kaç yaşından beri çalıon? çok süper çalıosun, çalmayı geç tipte güsel ;D ;D ha bide ne tarz müzikler dinliosun?

yazan: tuğçe yüksel at your service :D
How can you see into my eyes like open doors...

barıs.tugce121
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #337 : 02 Eylül 2007, 15:54:18 »
0
barış abi 12 yaşında küçük bir kız olarak(lafın gelişi) yaw abim be Evanescence dinlionmu? ve garip bi soru sorcam abi kaç yaşındasın?? ;D :P

himen500
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #338 : 02 Eylül 2007, 18:48:12 »
0
önceki sayfalara göz atarsan bu sorular 30 bin defa soruldu arkadaşım :D
Bir müzisyenin parmakları kutsaldır....

ticket
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #339 : 03 Eylül 2007, 14:01:08 »
0
abi aşırı derecede cem köksal a benziyosun :D elinde les paul olmasa ayırt edilemicen o derece :D rock'n coke da seni yakalayamadım bi türlü :S ama cenk (basçı) abiyle bu durumu konuştuk :D cenk abi '' muha türkiyenin malmsteeni'' dedi onun dışında yorum yapmadı :D..

neyse abi fazla uzatmayacağım saygılar bigün tanışmak dileğiyle.

barıs.tugce121
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #340 : 03 Eylül 2007, 14:12:48 »
0
Himen500 abi çok özür dilerim görmedim barış abi aynı soruyu sorduğum için üzgünüm sanırım daralttım :-[ :-[ bir şey sorcam maltın albümündeki şarkılarda hangi şarkıyı memnuniyetle ve gönüllüce çalıon??

BARIŞ VE MALT FOREVER

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
  • En Büyük Asker Bizim Asker! :P
« Yanıtla #341 : 03 Eylül 2007, 17:38:50 »
0
merhaba abi
abi diyelim ki kendini müziğe fazla kaptırdın gitarınla öne çıkıosun bir an müzikte herkes sana bakıyor.Senin müziğnle daha da coşuyorar falaaaan sonra br anda sen fazla terlediinden pena elinden kayıp düşüyor ne yaparsın?soloya falan mı geçersin?

barıs.tugce121
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #342 : 04 Eylül 2007, 11:55:06 »
0
arkadaşlar amaaan bize ne dedirttçek hatta git işine bizim işimiz gücümüz var detirtçek bi şey sölicem bu gün doğum günüm  8) 13 yaşıma giriommm 8) şimdi söyleye bilirsiniz şahsen yerinizde olsam bana ne derdim ;D :-[ :-[ :-[

4 Eylül 2007

anemos
  • Malt Fan
  • *
  • cok bilinmeyenli zorlu denklem, bu hic kolay degil
« Yanıtla #343 : 04 Eylül 2007, 12:54:32 »
0
arkadaşlar amaaan bize ne dedirttçek hatta git işine bizim işimiz gücümüz var detirtçek bi şey sölicem bu gün doğum günüm  8) 13 yaşıma giriommm 8) şimdi söyleye bilirsiniz şahsen yerinizde olsam bana ne derdim ;D :-[ :-[ :-[

4 Eylül 2007

dogum gunun kutlu olsun...ama baslikla alaka kuramadim(: heee baris kutlasin diye mi yazdin yoksa?
Belki de içten içe ikiye ayırıyorsunuz insanları: 'Günahkâr çoğunluk' ve 'Allah'ın dini bütün kulları' diye. Otomatik olarak yapıyorsunuz bunu. Fazla düşünmeden, öylesine, kanıksayarak. Ama kimin kimden daha pak olduğunu nasıl bilebiliriz ki?

barıs.tugce121
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #344 : 04 Eylül 2007, 13:02:16 »
0
amaaan bana ne kıbrısta yeniyim kutlayanım yok bari siz kutlayın die y.ım hem bariş abinin doğum günü anneminkiyle aynı gün ama nedense ilk barış abininkini kutliicam ;) ;) hem ne biliim hayranlarıyla konuşan bir ünlü görünce bilirsin yasmak istedim  ;D ;D :-[ :-[ :-[ :-[ :-[