100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç'a Sorular  (Okunma sayısı 171184 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

incelif
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: Barış Ertunç'a Sorular
« Yanıtla #435 : 29 Eylül 2007, 22:36:00 »
0
yaa geç kalmışım baya :'( :'( ama yinede kutliim içimde kalmasın :P  barış bey geçmiş doğum gününüz kutlu olsun efenim nice mutlu seneleer  :) :) ;)

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
  • nerde hayat orda olay :D :D
« Yanıtla #436 : 30 Eylül 2007, 15:28:50 »
0
barış abii kardiş olalımmı :D nese şaka ;) barış abimm ne zaman belli olcak 3. klibin zmanı? depremle 5. sıralara yerleşionuz bende sinirden çığlık atıom  >:( (annemde bi yerimi falan yardım sanıo :D ) nese yılbaşında veya yazın portikal festivalinde :) sizi kıbrısa bekliorm içime doğuyo :D bizede uğrarsınız çay içeriz şööyle(olmadı meyve suyu :D ) :D

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
    • Türk Gitaristler Topluluğu
« Yanıtla #437 : 30 Eylül 2007, 20:24:29 »
0
peki moderatörüm birdaha olmaz sen nasıl istersen  ;D

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #438 : 30 Eylül 2007, 22:27:33 »
0
barış abi klibiniz çıkınca seyrediomusun şööyle heyy gidi heyy ne çalmışım ama diomusun? yoksa normal bişeymiş gibi geçionmu? hep bilmek isterdim bunu nasıl bir duygu kendini öyle televizyonda görmek :)

xxlovemetalxx
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #439 : 01 Ekim 2007, 15:55:17 »
0
bu arada barış abi geçmiş geçmiş doğum günün kutlu olsun :D

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #440 : 02 Ekim 2007, 18:24:47 »
0
barış abii seni özledik yolunu gözledik
taşları çektik gülleri dizdik
albümleri aldık klipleri seyrettik
seni bekledik gözlerimizi förtlettik
forumca girmeni çok isterik :D(sonuncu kelimede aklıma gelen bu oldu çok özür dilerim :D ) nese barış abi çok özledik seni yawss

barısh_rck
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #441 : 02 Ekim 2007, 20:02:31 »
0
ben yen! üyeyim çok süpr bı qurubunus war dielım kı grubunuz daqıldı yada daqılmadıda gruba daha iyi bırını buldunus ve bulduqunuz kişinin qrubunuza daha çok ktkıda bulunacaqına çok inanıosunuz gruptakı elemanı çıkarır mıydınız yoksa amann klsın deip qruba dewam mı ederdınıs...? :-\ :-\ ;)
!        BoYaLı     aYaKkAbIlAıNlA   bAsMa tOpRaĞıMa    LaN         !

dianacix
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #442 : 03 Ekim 2007, 15:34:30 »
0
ya konserde ıngılıze okunan parcanın adıı nee

BukeTugbAyse
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #443 : 03 Ekim 2007, 22:32:19 »
0
...arkadaşlar, toptan hepinize teşekkürler =)) ulan duygulandırdınız beni be  :'( ehue
ayşe senin de dogum gunun kutlu olsun =))))

barış abi çok sağol kutladığın için sende ayseyi çok duygulandırdın zaten ağlamaya meyilli ;D ;D  şimdi sorumuza geçelim gitara başlarken meslek olarak sürdürmek amacıyla mı başladın yoksa sadece sevip hobi olarak gördüğün için mi bi de uzun sorular yazılınca okumaya erindiğin oluyomu ;D (biraz magazine kaçtı yine ama ;D ) sevgiler saygılar

temyu
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #444 : 04 Ekim 2007, 15:33:43 »
0
barış abi arakadaşlar anlattı erdem çapar'ın grubu nitroyla çıkmışsınız sahneye. yani bi nevi bi kaç dakikaklığına da olsa tekrar kurmuş oldunuz antisilence'ı. peki grubu tekrar kurmak gibi bir niyet yok mu? bi de mysapce sayfasındaki şarkılar ve youtube'daki bi kaç video haricinde antisilence hakkında hiçbir şey yok internette. albüm de bulamıyoum. nerden bulabiliriz albümleri ya da bulamazsak da internetten bulursak indirmek caiz midir? ;D

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
    • Türk Gitaristler Topluluğu
« Yanıtla #445 : 04 Ekim 2007, 19:29:58 »
0
barış abi nerdesin nerelerdesin öldün mü (Allah Korusun) kaldın mı? yeni albüm mü çıkıyo yoksa sizi gidi sizi  ::) ne iş yeni klip mi çekionuz yoksa :-* malttan her zaman yenilikler bekliyoruz Barış abicim ekipmanların arasında akustik gitar war mı yani akustik kullanıyorumusun 8) bi de wasburn markası hakkında düşünceleriniz nelerdir  ;)

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #446 : 05 Ekim 2007, 14:16:20 »
0
gorkem_kagan evet evet kesinlikle bişeyy yapıo bunnar :P barış abi rock'n cokeda izledim yaw sizi :D nasıldı senceee? tanıştınmı chris cornell, franz ferdinand, smashing pumpkins vs. gillerle :D metin abide ordaydı aranısda konuşma geçtimi iki büyük gitarist olrk(ben onun kdr ii deelim deme kızarım barış abi :D )

Bobô
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #447 : 06 Ekim 2007, 13:32:07 »
0
Barış abi hem malt ı hem 3.1 i  bi arada götürmek zor olmuyo mu bunu sorucaktım tşkler

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #448 : 06 Ekim 2007, 15:38:45 »
0
...xxlovemetalxx, teşekkurler =) evet dinlemiştm bi ara, guzeldi, bizim bi de HANDELLICA - ROMEORION coverımız var ehue =)))

...gorkem_kagan ve tugce, evet gerekiyorsa alıyoruz tabii ki , hediye falan vermek için =)) 3. klip yolda...

...incelif, sağol =))

...barısh_rck, anlayamıyorum =))

...BukeTugbAyse, düşünmedim ki, ama bi tutkuydu sonuçta =))

...temyu, kadıkoy, akmar pasajı, hammer muzik' te kesin bulursun albumu, evet yaptık öyle bir sürpriz, süperdi, ama toplanma gibi bi durum yok =))

...gorkem_kagan, studyoda bi washburn gitarla çalıyorum, şahane walla, bi de zamanında nuno bettencourt modelini pek sever idim =)

...barısch.tugce121, yok tanışmadım =) metin arkadaşım zaten, hastasıyım kendilerinin =))

...Bobô, hayır =))

WildChuck
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #449 : 06 Ekim 2007, 16:04:57 »
0
3. klip yolda...

3.klip hangi şarkıya gelio hocam?  :)
Two Beers or Not Two Beers