100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç'a Sorular  (Okunma sayısı 171158 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MaltKolik93
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: Barış Ertunç'a Sorular
« Yanıtla #480 : 21 Ekim 2007, 14:38:57 »
0
arkadaşım :D kyıtları bi solo üzerine bide ritm üzerine yapıp birleştiriolar herhalde bende tm bilmiorm .D ama .D :D barış abi ikisini birdende yprr ;D ;D

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
  • nerde hayat orda olay :D :D
« Yanıtla #481 : 21 Ekim 2007, 19:08:03 »
0
barış abi gibson les paulla epiphone les paulun arasında ne tür fark var? epiphone les paulla gibson les paula baktıımda genel açıdan bensiolar :) özelliklerimi farklı? seninkinden istiom üretimini durdurmuşlar ben epiphone aliim diom :) 

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
    • Türk Gitaristler Topluluğu
« Yanıtla #482 : 21 Ekim 2007, 19:28:24 »
0
çok güzel bi yere ayağını bastın tuğçe ayağını çek epiphone ile gibson les paulları arasında ne gibi farklar war. Tip olaraka gibsonlar daha ii bence  ;D

soloist
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #483 : 21 Ekim 2007, 19:29:32 »
0
hadi diyelim birleştiriyorlar peki canlı performansta nasıl oluyo ?  :):)  barış abi çok kafa adamsın ya belli oluyo hemen :):) süpersin valla . hiç kuşadasında konser vermeyi düşündünüzmü yada düşünürmüsünüz ? :)
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2007, 20:01:25 Gönderen: soloist »

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #484 : 21 Ekim 2007, 19:34:35 »
0
barış abi geçen bir hocamla elektro gitar dersinden konuştuk bu yaza hallederiz dedi bende bu yaz için düşünmüyorum daha param tam deil les paul almak için onun için fender kanıma girip duruyo ( sarı telecasterler) senin dediğin gibi tamammen zevk anlayışı diilmi barış abii ::)

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #485 : 22 Ekim 2007, 19:08:40 »
0
çok güzel bi yere ayağını bastın tuğçe ayağını çek epiphone ile gibson les paulları arasında ne gibi farklar war. Tip olaraka gibsonlar daha ii bence  ;D

görkem abi bence tip olarakta bensiolar yani ben benzetiorm :) onun gibi bişey :) epiphonelarda iidir herhalde ne biliim :) ama ben kararlıyım ya ibanez yada gibson les paul (fender squierde olabilir ;D ) İNŞALLAH :) :)

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #486 : 22 Ekim 2007, 19:20:20 »
0
barış abi sen demiştin ya benim gothic studio les pauların bir düşük modeli diye ben şunun cevabını merak ediyorum studio les paulların manyetikleri tamamen crom gothicte kenarları plastik titreşim alma farkı warmıdır barış abi ?

NoS
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #487 : 23 Ekim 2007, 18:41:30 »
0
Epiphone Les Paul le Gibson Les Paul arasındaki en büyük fark kesinlikle manyetik ve yapılan ağaç Epiphone Les Paul zaten 3.500 bin ytl verecek kadar zengin olmayan gitarist arkadaşlarımız için yapılmış bi gitardır.

Albüm kayıdında öyle bi olay var ama zaten bu süpriz değil bütün gruplar bunu yapar bi şarkıda 3-4 kanal gitar kayıdı vardır ama tabii performanslarda gitarist kendince bi özet çıkararak çalar.

Barış abi taxi bar daki redrum hakkındaki düşüncelerin neler  :D duydum ki bi kaç kez 3.1 olarak oraya uğramışsınız.

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #488 : 23 Ekim 2007, 18:44:12 »
0
Epiphone Les Paul le Gibson Les Paul arasındaki en büyük fark kesinlikle manyetik ve yapılan ağaç Epiphone Les Paul zaten 3.500 bin ytl verecek kadar zengin olmayan gitarist arkadaşlarımız için yapılmış bi gitardır.

Albüm kayıdında öyle bi olay var ama zaten bu süpriz değil bütün gruplar bunu yapar bi şarkıda 3-4 kanal gitar kayıdı vardır ama tabii performanslarda gitarist kendince bi özet çıkararak çalar.

Barış abi taxi bar daki redrum hakkındaki düşüncelerin neler  :D duydum ki bi kaç kez 3.1 olarak oraya uğramışsınız.

teşekkürler abi ;) o halde tek bir sorum barış kaldı İbanezler hakkında ne düşünüon?

NoS
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #489 : 23 Ekim 2007, 18:50:07 »
0
İbanez ler güzeldir ya kral aletler sonuçta artık belli bi isim sahibi gitarlar insanın fender gibson jackson ve  ibanez geliyor ilk başta gitar markası diyince ses kalitesi hakkında pek fazla bilgim yok ama sonuçta iyi para verdiğin bişeyden kötü ses almak diye bişey olabilir tabii ama kazık yemiş olursun yoksa 1.000 ytl harcarsan bi gitara o seni bi ömür götürür tabii şu da var çaylak bi gitaristsen sana sadece steve vai nin ''çaldığınız gitarın önemi yoktur iyi çaldıkça iyi gitarlar da sizi bulacaktır''sözünü hatırlatırım.

Ben sorumu genişleteyim barış abi beyoğlu ortamında yeni sayılırım şunu kesinlikle dinle diyebilceğin kimler var ?

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #490 : 23 Ekim 2007, 19:11:05 »
0
walla tuğçe ben crom manyetikten wazgeçtim bulursak gibson gothıc alcam barış abininkinden son zamanlarda çok hoşuma gitmeye başladı tabi yanındaki ekipmanlarında ii olması gerekiyo

amfi olarak marshall düşünüyorum, distortion ve kafa falan yani diğer ekipmanlarla ilgili bilgilerede sanırım gitarı alınca sahip olurum  8)

sana gönderdiğim resimdeki ibanez (beyaz) bence çok iii :o

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #491 : 23 Ekim 2007, 21:09:18 »
0
NoS çok saol abim abim aydınlattın beni :) :) görkem abi sende saol :) evet o beyaz çooook küseldi masaüstüme koydum :) ibanezler vazgeçilmezim hele NoS abim ondan kral gitarlar die söz edince mutlu oldum :) ibanezlere aşığım ben yaw :) ve görkem abicim izninle bu beyaz ibanezi barış abiye göstermeden duramam :)

barış abi bunu bana görkem abim gönderdi(saolsun ;) ) nasıl buldun we setupta sorulmuştu ve bn burda sormak istiom :) hiç ibanez çaldın mı? :)

manolyabarıshcı
  • Mega Malt Fan
  • *
  • ain't no love in the heart of the city
« Yanıtla #492 : 23 Ekim 2007, 21:15:20 »
0
yine been :D
çok merak ediyorum bu yıl ki trend showda maltı ya da üçnoktabiiri görebilcek miyis acaba?öyleyse şimdiden sahneye atlama planları yapiim :)
hazirliklar tamam ehuehe  :)
bir önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan daha zordur

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #493 : 23 Ekim 2007, 21:24:35 »
0
ii fikir :D sahneye fırlama felam manolyabarıshcı :D :D (bana büyük düşman çıktı "manolyabarıshcı" barış abi forum savaş alanına dönebilir ;D ;D )

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #494 : 25 Ekim 2007, 17:05:06 »
0
barış abim hiç cvp vermicen annaşılan :'( nese artık naapalım dhada rahatsız etmenin bi annamı yok galiba :( :( bi gün işallahhh cvp verirsin çok özledik seni barış abi :(