100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç'a Sorular  (Okunma sayısı 170624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

himen500
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: Barış Ertunç'a Sorular
« Yanıtla #540 : 04 Aralık 2007, 17:51:06 »
0
ya barış abi ben senin setup bölümünü okuduğumdan beri senin gitarın AYNISINDAN arıyorum ama yok internet dediğin o sınırsız ortamdan bulamıyorum bunu.ben mi öküzüm anlam veremedim yani.ya ben şuan para biriktiriorum ama internette benzerleri 800 YTL civarı gösterio, sen de o civarda bi fiyata mı aldın? yada bana söyleyebilir msin burda bulabilirsin gitarı filan die?

saygılar....selamlar
Bir müzisyenin parmakları kutsaldır....

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
    • Türk Gitaristler Topluluğu
« Yanıtla #541 : 04 Aralık 2007, 19:43:08 »
0
himen500 kardeş biraz atlamış gibi olacam ama artık kusuruma bakmazsın sanırım barış abinin gitarını bende arıyorum ama 2003 yılında üretimi durduğu için çoğu sitede yer bulmuyor buna yabancı sitelerde dahil....bundan sonrası barış abime ait

saygılar sevgiler

Barış abi bizi Rock Bara Götür

himen500
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #542 : 09 Aralık 2007, 19:08:23 »
0
görkem__ üretiminin durduğunu biliyordum da yine de çok arıyorum ya hiçbi yerde yok Barış abi de kanada dan getirtmişti yanlış hatırlamıosam, ya Barış abinin tam olarak nerden aldığını filan bilsek ordan biz de nasiplenebiliriz di mi?

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #543 : 10 Aralık 2007, 22:35:54 »
0
ewt himen kardeş doğru kanadadan 1.200$'a almış bi arkadaşı değil mi barış abi... 8)
sonra çok süper bi gitar özellikle fiziki yönden o ay ve yıldız sadece gibson gothiclerde war...
işte bende arıyorum gothic ve benzerlerini örneğin şunlara bi bak himen kardeş
Gibson Les paul Studio Emg,Gibson Les paul Menace ikisinin rengide siyah menace'nin kasa yapısı güzel www.musiciansfriend.com'da menace war sonra studio emg'yi googleden görsel arama sonuçlarında bulabilirsin ;D (( ama menace gibson.com da 2 tone olarak belirtilmiş diğerinde is 1 demiş bende anlamadım ;) hadi kolay gelsin ama studio emg'yi ben çok beğendim o ayrı :D

Lamezirotsap
  • Yeni Üye
  • *
  • ne nihilizm ne pragmatizm yaşasın ALKOLİZM....
« Yanıtla #544 : 13 Aralık 2007, 03:37:14 »
0
evet abi abartmışım bi hayli :D ama olsun canım o da bi hayal sonuçta :D bu arada kimseyi ilgilendirmio ama LOST manyaa oldum laynnn kurtarın beni bundan :D felaket bişeymiş ya...
hee aklıma gelmişken barış abi feysbuk da varmısın ? daha önce sorulmuşmu bilmiorum bi sorayım dedim neyse abicim görüşmek üzere bu arada pstorizemal geri dönüş yaptı Lamezirotsap olarak tersden okunduğunda oluyo aboww gene saçmaladım bütün grup üyelerine selamlar olsun ankaraya ne zaman geliosunuz :D ana destan yazmışımda haberim yok......

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
  • nerde hayat orda olay :D :D
« Yanıtla #545 : 16 Aralık 2007, 13:31:12 »
0
himen500 kardeş biraz atlamış gibi olacam ama artık kusuruma bakmazsın sanırım barış abinin gitarını bende arıyorum ama 2003 yılında üretimi durduğu için çoğu sitede yer bulmuyor buna yabancı sitelerde dahil....bundan sonrası barış abime ait

saygılar sevgiler

Barış abi bizi Rock Bara Götür

mrb. barış abim üyeler moderatör ablalar abiler admin abiler vs. yine bittim buraya :D öncelikle şunu diim barış abim öncelliknen yeni klibi aradım durdum neredeyse tüm 10 dene şarkının adını girdim klip göremedim ama üçnoktabir ben ölmeden ünlü olsam abi çıktı bi ben syredemedim çok silent hill'e verdim kendimi şu aralar :D gerçi eski oyun/film ama nese işte :) 2.si abi bnm gitarın teller öldü yany çıktı :'( (annem doğrultusunda gelişti herşey :( ) yeni tel aldım abi ama sorun takamıom :D 3.süde görkem abisi 2000 dicektin herhalde :) abi diom gidin epiphone les paul alın dış görünüş aynı yany :D ben kestim umudumu gibson les pauldan :(
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2007, 13:33:07 Gönderen: barısch.tugce121 »

himen500
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #546 : 16 Aralık 2007, 22:31:17 »
0
Barış abi sen ne diyorsun bu işe ya? ABİ BULAMIYORUZ SENİN GİTARDAN YAAA ! KAFAYI YİYCEM YAAAA AAAAAA :D

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #547 : 19 Aralık 2007, 00:37:53 »
0
Hayır Tuğecim Kardişim Benim www.gibson.com da Barış Abi Disconnected Modellerin Arasında Gothics Adı Altında yeralıyor ;D bende 2000 diye biliyodum ama 2003 müş.işte ;)

barısch.tugce121
  • Süper Malt Fan
  • *
  • nerde hayat orda olay :D :D
« Yanıtla #548 : 19 Aralık 2007, 10:10:55 »
0
Hayır Tuğecim Kardişim Benim www.gibson.com da Barış Abi Disconnected Modellerin Arasında Gothics Adı Altında yeralıyor ;D bende 2000 diye biliyodum ama 2003 müş.işte ;)

4 sene önce bitmiş yany :( tüh be yine üsüldüm nan :-\ eh yapabilcek bişe yok af edersiniz gidip adamların alnına tabanca dayayamayız(amaan lafın gelişi bisde iki dene var :) babamı seviorm :D en büük astsubay bisim astsubay yihu :D ) ama ciddi olmk gerekirse bu kdr güsel bi gitarın üretiminin durması kötü aslında bnce (özellikle himen abim ve görkem abisi) epiphone les paul derim ben ;)

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #549 : 22 Aralık 2007, 21:30:48 »
0
Barış Abi ve Forum arkadaşlarım kurban bayramınız mübarek olsun herşey gönlünüzce olsun himen ile bende gothic'i bulalım  ;D  ;)

WaLWe
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #550 : 25 Aralık 2007, 15:08:08 »
0
abi bu robot gitar olayını düşünürmüsün ? bence gereksiz ama gibson kullanıyorsun hani ondan sorayım dedim

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #551 : 30 Aralık 2007, 13:58:56 »
0
selam barış abi öncelikle iyi günler hani cenk turanlı askere gitti ya siz ne zaman gidiyorsunuz bir de siz mimarsınız ya bir yerde çalışıyorumusunuz bende bu aralar mimarlıkla ilgili bayağı şey öğrendim siz mesleğiniz hakkında neler düşünüyorsunuz :D

himen500
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #552 : 06 Ocak 2008, 17:11:23 »
0
Barış abi şu aralar buralara pek takılmıo sanırım :D işleri vardır album çalışmaları yeni şarkılar filan..

gorkem_kagan
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #553 : 06 Ocak 2008, 18:26:40 »
0
heralde himen kardeş büyük ihtimal öyle ama bir gün gelir heralde kardeş senin msn'i alsam bi sorun olur mu senle konuşacaklarım war da ;D

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #554 : 07 Ocak 2008, 23:54:33 »
0
...hepinize iyi seneler =)))

...gothic nereden bulursunuz bilemiyorum be canlar  :'(, 2. el falan ne biliim =)
...klip derken 'gol' ü kastettiğini zannediyorum, eli kulağında diyim, bitti gibi bişii...dün (pzt) de üçnoktabir' in 4. klibini 'bahçe' ye çektik...yönetmen de güray (malt) =)))
...robot gitar ilginç geldi, hatta büyük kolaylık ama bence biraz daha beklemek lazım, millet bi kullansın, reviewlara bakmak lazım, yani avantajları, dezavantajları, biraz daha otursun sistemi =))
ama çok zevklidir herhalde, oyuncak gibi =))
...ben henüz gitmiyorum, cenk bi gelsin, benim daha vaktim var =)) yok mimarlıkla ilgili bi işte çalışmıyorum, master (yüksek lisans) yapıyorum, ama başka ne iş yapıyorsun dersen, reklam jingle' ları yapıyorum evimde =))
...evet bu aralar bayaa yoğun, pek uğrayamıyorum  :'(

hepinize sevgi, saygı, hörmet  ;)  ;D