100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Barış Ertunç Setup  (Okunma sayısı 68271 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rockimsi
  • Malt Fan
  • *
  • myspace.com/kisadevre
  • Popülerlik: 0
    • www.myspace.com/rockimsi
Ynt: Barış Ertunç Setup
« Yanıtla #30 : 01 Haziran 2007, 02:10:30 »
0
oo tanışıyomsnz!!  ;D ben kerem abiyle tanışamadan ölrsem gözüm açık gidicem cidden  ;D öyle böyle değil çok seviyorum ben kerem abiyi yaa :)  bi ara özel mesajla adresini aliym senden abi felan :P  ;D

kutbukuzey
  • Ultra Malt Fan
  • *
    • myspace
« Yanıtla #31 : 19 Haziran 2007, 18:35:47 »
0
oo tanışıyomsnz!!  ;D ben kerem abiyle tanışamadan ölrsem gözüm açık gidicem cidden  ;D öyle böyle değil çok seviyorum ben kerem abiyi yaa :)  bi ara özel mesajla adresini aliym senden abi felan :P  ;D
Barış abi kesinlikle doğru bu olay sabah akşam Kerem muhabbeti bıktım artık ;D :P

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #32 : 20 Haziran 2007, 00:45:42 »
0
hı?

Rockimsi
  • Malt Fan
  • *
  • myspace.com/kisadevre
    • www.myspace.com/rockimsi
« Yanıtla #33 : 21 Haziran 2007, 09:56:07 »
0
süperbaget'i bıktırdm artık kerem muhabbeti yapa yapa. onu söylüyo  ;D

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #34 : 24 Haziran 2007, 01:29:48 »
0
ha! eywallah ;)

aykutkerem
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #35 : 06 Temmuz 2007, 19:25:02 »
0
Yaşasın tek gitar!Barış 3 gitarcıyı cebinden çıkarıcak güçtedir...;)

;D ;D ;D

metalman133
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #36 : 12 Temmuz 2007, 12:50:37 »
0
barış abi nassın ?? saol bende iiyim   ;D  yeri mi bilmyorum ama.. şarkıların tab larını falan niye yazmıyosunuz guitar pro da falan  :) hepsini yazmanıza gerek yok bi tek Deprem i yazsanız yeter :D
klibi gördüğüm günden beri winaptaki tek şarkı Deprem dönüp dolaşıp çalıyo 3 gündür.. ve hala bıkmadım .. yani tab olayı yapmayı düşünüyomusunuz??  :) yani düşünmüyosunuzdur da düşünürmüsünüz?  ;D

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #37 : 12 Temmuz 2007, 23:23:47 »
0
...vay harika  ;), tab olayına hiç girmedik henüz yaw, söz veremiyorum, tembeliz biz biraz =)

gmanyak
  • Yeni Üye
  • *
  • Mad-R-Baz --> Gitarisrt
« Yanıtla #38 : 13 Temmuz 2007, 20:06:20 »
0
ya aslında bu tab olayına el atsak süper olcaktı ;D

setup çok ii abi yannız albümdeki sound beni deli etti bi türlü yakalayamadık ;D

abi bişey sorcam bende bi analog set vardı satmak zorunda kaldım komple hepsi gitti :(

şimdi yeniden toparlamam gerekio ama kararsız kaldım millet boss gt-8 gayet güzel abi analog gerek yok diolar ayrıca analog seti kurmak biraz tuzlu olcak ne diyosun analog setle processor çok fark eder aslında ama yoksa gt-8 de gayet analogları yakaladı mı?? hiç deneme fırsatım olmadı denediysen yardımcı olursan faln filn işte çok teşekkr bu arada gitar ibanez jem 555 ve biraz heavy severim tarz da budr abi görşlerini merakla bekliom

2 grupta da başarılar abi normalde tek gitar pek sevmem ilk dinlerkende önyargılıydım ama saolasn kapak oldu bana ;D
Mad-R-Baz Gitarist
Bizde büyicez bizde çok iş yapcaz

kaktus07
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #39 : 18 Temmuz 2007, 11:18:38 »
0
selam barış abi :)ben öyle kendi çapında gitar çalmaya çalışan biriyim.elimde epiphone les paul studio var manyetikleri değiştirdim dimarzio pafpro ve evolution taktım.şuan evde marshall mg 50 gibi bir anfide pek randıman alamasamda tonlar hoş geliyor.bizde isterdik marshall avt 100x ve fender twinreverb almayı ama ne yazikki bu ülkede fiyatlar uçuştuğu için şimdilik sadece güzel hayeller diyip geçiyorum.:-\hayat hikayemi bitirdikten sonra ;D sana sormak istediğim şey bukadar iyi riffleri atmayı nasıl becerdin.tavsiye edebileceğin gitar methodu var mı? cevap yazarsan sevinirm  :)
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2007, 11:20:52 Gönderen: kaktus07 »
everytime I die.......

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #40 : 22 Temmuz 2007, 23:48:02 »
0
...gmanyak, walla bu pedal olayı ucu bucağı açık, başlı başına bir dünya ;), tabii ki olay sonuç itibariyle parada bitiyo, walla ben analog - digital karışık takılıyorum, yani günümüzde digitalden kaçmak zor, analog sıcaklığından da vazgeçmek zor, ne diyim alacan deniyecen görücen, beenmessen satıcan başka bişey alacan, deneme yamulma sistemi  :), ama olay gitar ve amfide bitiyor, soonası efektlerle süsleme işi, tabii özellikle kayıtta, compressor kilit bir efekt, kolay gelsin ;)

baris ertunc
  • Malt Gitar
  • *
« Yanıtla #41 : 22 Temmuz 2007, 23:54:36 »
0
...kaktus07, walla benim metodlara takıldığım dönem Troy Stetina - speed mechanic for lead guitar vardı, biz de bütün gitar çalmaya çalışan arkadaşlar onu  döndürüyorduk aramızda (fotokopi dönemi tabii internet falan yok henüz ;)), gayet te şahanedir, bulabilirsen tavsiye ederim, bi de John Petrucci' nin metod, açmak bakmak çalışmak lazım  ;D, çok saol bu arada :)

Espramour
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #42 : 23 Temmuz 2007, 11:11:35 »
0
barış ertunç:ne diyim alacan deniyecen görücen, beenmessen satıcan başka bişey alacan, deneme yamulma sistemi..

eheh deneme YAMULMA çok hoşuma gitti =))

bence insan önce gitar çalmalı..daha sonra pedaldı gruptu konserdi ündü şan şöhret vs..
gitar çalıosa zaten atıom kafadan sahilde çalarken toplar insanları etrafına "vay herife bak klasikle jimi hendrix çalıo" derler..işte ozmn kurarsın kendine sağlam bi grup sonra bu insanların sayısı 100 ile 1000 ile çarpılır.. bu benm metodlarım =)) tabi kesinlikle bi idol olmalı ama sınırıda bilmeli.. ben işte asla jimi gibi çalıom demem yada slash gibi vs..idollerimin yaptığının daha iyisini yapmaya çalışırım..tabi sadece yapmaya çalışmakla kalırım =))

sencede bu böylemidir barış abi? yoksa bakış açımı değiştirecek bi görüşün yorumun ispatın varmıdır?

sanki konu barış ertunç' a sorular kısmında olması gerekiodu ama asıl konu enstrumanla ilgili
 yani metod ve enstruman hakkında..
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2007, 11:14:12 Gönderen: Espramour »

abeyes
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #43 : 27 Temmuz 2007, 11:27:27 »
0
Selam Barış abi...

Ben grubumla Death, Slayer, Testament, Metallica falan coverlıyoruz.. Bi iki de beste çalışmamız var.. Setup olarak Bc. Rich Bronze Warlock & Digitech Metal Master aldım.. Wah almayı düşünüyorum.. Sence bu tür müzik için hangi wah pedalını önerirsin ? Ayrıca setup için başka ne gibi pedallar önerirsin ?

kaktus07
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #44 : 27 Temmuz 2007, 22:13:34 »
0
abi tesadüfün bukadarı ya cevabını okumadan önce indirdim troy stetina ' nın methodlarını ama yinede cok saol iyi çalısmalar
everytime I die.......