100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Cenk Durmazel'e Sorular  (Okunma sayısı 101133 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MaGg!e
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: Cenk Durmazel'e Sorular
« Yanıtla #360 : 27 Ocak 2009, 21:09:01 »
0
:)))

_BuSRa_
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #361 : 12 Nisan 2009, 14:54:45 »
0
selam cenk durmazel
benim antalya patlican konserinden sizden imzalı bir biletim var üzerinde yazanların izmir konserinde geçmesini umuyorum zira üzerinde her konserine ücretsiz girebileceğim yazıo
ama tabiki olmazsa da boynumuz kıldan ince parası neyse vericez=))
Çekilin yolumdan...

deli kızım uyan
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #362 : 01 Şubat 2010, 01:56:23 »
0
cenk bey ;D ;D  ikinci albüm  kendi adını taşıyan ilk albüm gibi  olcak  yoksa daha mı sert  ............  yayınlanış tarihi  ne zaman   davulları  güray abi  yoksa  mehmet demirdelen mi  çalcak   :( :o

zıkkımpeki
  • Yeni Üye
  • *
  • arıza çıkarırım!
« Yanıtla #363 : 02 Haziran 2010, 22:15:38 »
0
Sene 1995, ÖSS'nin olduğu günkü diğer önemli olay, Cenk-Erdem'in vereceği tanışma partisiydi. ÖYS'den sonra soluğu, onların ayarladığı Ortaköy'de paragöz bir barda almıştık bir sürü sübyan-sabi. Bir de ne görelim; bir Cenk-Erdem ki, asabi mi asabi. Yanlarına oturduk, suratlarını ekşittiler. Konuşmaya çalıştık, madara ettiler. Bir de telefon açtım, programa niye bize kötü davrandınız diye, iyice batırdılar. Ama ne hayal kırıklığı!! Adamları nasıl benimsemişsek (aşık falan da değildim ha), henüz yeterince hayal kırıklığı yaşamamışlığın toy'luğu ile aylarca depresyon-travma benzeri bir mod'a girmiştim.Gece gündüz kafamda yeni konuşma senaryoları kuruyordum, o telefon konuşmasını başa sarıyordum ve 'en etkili' şekilde yeniden konuşuyordum zihnimde. Neyse ki üniversiteye girdim, hiç geçmeyecek sandığım iç acı'm bir baktım, geçivermiş. Neyse, ben bunlara içimden bir beddua savurmuştum: "Hiç bir zaman yeterince başarılı olamayasınız, bir yere kadar gelip, orada kalıvereseniz!" diye. Şimdi o günlerdeki acıma da, bedduama da tebessüm ediyorum elbette, yine de onları görünce bakıyordum beddua tuttu mu diye.. Ama bugün diyorum ki, vazgeçtim bu ergenliğimden yadigar nazlı bedduamdan, hadi be, izin veriyorum. İkiniz de, birlikte veya ayrı ayrı başarılı olabilirsiniz istediğiniz kadar. Kurtuldunuz lanetimden, atılın kurtlar bre.

leliel
  • Yeni Üye
  • *
  • bi de baktım sandım ki n'oluo zannettim?
« Yanıtla #364 : 27 Haziran 2010, 17:03:58 »
0
kendisinin bir ferdinand de saussure, efendime söyleyim bir noam chomsky kadar dil üstadı olduğunu düşünmekteyim ::)

psikobath
  • Yeni Üye
  • *
  • ߀Lkide ßana ߀nim gibi bir ahmak lazım.. = )
« Yanıtla #365 : 12 Eylül 2010, 16:25:04 »
0
s"nek resmi sitesi nerde ya ._? bi türlü bulamadım biri bana link atsınnnn  :-\  bi de bu nasıl bir arkadaşlıktır ya "maşallah" hiç küstünüzmü birbirinize._? aaa asıl sormak istediğim soruyu unutmuşumm  :D  ya "aşkın gözü" adlı şarkıda en başında nece şarkı söylüyorsunuz._?
Her geleni yok sayıp darlanmaksa benim tarzım...)
Her gelene hırlayıp harlamaksa farzım...)
Her gidenin ardından ahlanmaksa arzım...)
Belki de bana benim gibi bir ahmak lazım...)

MaltaEriği
  • Yeni Üye
  • *
  • aşkın gözü kör olabilir ama inan bana karnı açtır...
« Yanıtla #366 : 06 Ekim 2010, 12:06:54 »
0
s"nek resmi sitesi nerde ya ._? bi türlü bulamadım biri bana link atsınnnn  :-\  bi de bu nasıl bir arkadaşlıktır ya "maşallah" hiç küstünüzmü birbirinize._? aaa asıl sormak istediğim soruyu unutmuşumm  :D  ya "aşkın gözü" adlı şarkıda en başında nece şarkı söylüyorsunuz._?
Ona ben cevap vereyim, Aşkın gözü şarkısının başını geri alarak dinle "Bir üç beş, elli, kaç tane oldu ben uyurkene, güvendiğim dağlar, kaç kere yıkıldı" diyor.. (:

pickpocket
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #367 : 09 Ekim 2010, 04:33:03 »
0
CENK-ERDEM BEYLER RADYO PROGRAMI YAPIYOLARMIŞ HALA DEVAM EDİYOSA NERDE OLDUĞUNU BİLEN BİRİSİ SÖYLEYEBİLİR Mİİİİİİİİİ

ahazal
  • Yeni Üye
  • *
  • sarhoş doğulmaz sarhoş olunur!
« Yanıtla #368 : 10 Ekim 2010, 10:43:18 »
0
haftaiçi hergün power fm de 18-20 arası

en az 13yaşımdayım,zeyn:)
  • Yeni Üye
  • *