100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Cenk mi Erdem mi?  (Okunma sayısı 32115 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

silviyaaa
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
Cenk mi Erdem mi?
« : 21 Mart 2007, 20:35:04 »
0
merhabaa,
Birkaç sene önce ShowTv'de Cenk ve Erdem Beylerin bir programı vardı. Yanlış hatırlamıyorsam Çomartesi gecesi bayaa geç bir saatte yayınlanırdı. Ama kısa sürdü rüya tabii...

İşte bu porogramda, abuk subuk iddialara girerdi sabık kişiler. Atmasyon görevler icat eder, o görevleri başarıcaz diye de inatçı bir azim içerisinde olurlardı. Bir keresinde, Cenk iddiayı kaybetmişti ve sokaklarda Erdem'in kolunda kadın kılığıyla gezinmişti. File çorap ve etek ve topuklu ayakkabılar... Tam takım yani... Yarılmıştım gülmekten ancak görüntünün ne kadar acıklı olduğunu da eklemek zorundayım  8)

Programın adını madını bişeysini hatırlayan var mıdır? Şahsi fikrim, Satel'den sonra en eğlendiğim en şahane konseptti bu. Bayaa bayaa merak edip bekliyordum nolucak bu hafta şeklinde. Sonra digide herangi bir kanala falan geçtilerse de bilemicem. Sinakta çok sora benzer konsept görmüştüm ama bu bi başkaydı gerçekten...
« Son Düzenleme: 22 Mart 2007, 14:07:27 Gönderen: Silence »
FOKLAR TOPARLANIN!

su
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • The truth is out where?
Ynt: File Çoraplar ve Topuklu Ayakkabılar
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2007, 23:05:37 »
0
İlginç...

Birkaç sene oldu mu ya? "Cenk mi Erdem mi?" isimli uyarlama yarışmadan bahsediyorsunuz ki Cenk ve Erdem'in en berbat işiydi. İzleyenlerin çoğu CE var izleyelim diye izlemiştir, pek bir azınlık gecenin o kör vakti o programa rastlayıp hmm diye duraksamıştır zannediyorum.

Müebbet Muhabbet başlayacak diye radyonun başına 1 saat önceden geçmek vardı yine ama malesef...
Bir dost.

silviyaaa
  • Yeni Üye
  • *
Ynt: File Çoraplar ve Topuklu Ayakkabılar
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2007, 12:34:46 »
0
Ben sevmiştim zira yıllar sonra ilk defa izleme&dinleme şansım olmuştu elemanları.
Bir de şehrin değişik köşelerinde izlemek hoşuma gitmşti, kah Taksim meydanında çekim yapıyorlar kah kendi evlerine kamp kuruyorlardı :) Stüdyo ortamından çıkmak iyi gelmişti açıkçası. Bu sayede Cumartesi gece dışarı da çıkmaz olmuştum hatta bir süre, böyle cips-bira stoklayıp telefonun sesini kısarak yanlamak ve 3 saat öncesinden beklemeye başlamak.... Aah ah :]
FOKLAR TOPARLANIN!

Silence
  • Global Moderator
  • *
  • marks&Silencer
    • www.rockturkey.com
Ynt: Cenk mi Erdem mi?
« Yanıtla #3 : 22 Mart 2007, 14:12:47 »
0
sanırım 6-7 bölüm kadar yayınlanmıştı ve bence gayet güzel bir programdı.reyting uğruna gitti.müebbet muhabbet dışında farklı bir konseptte izlemiştik cenk beyi'i ve başarılıydı bence.aklımdan çıkmayan bir sahne ise iddia olarak birbirlerine kelepçelenmişlerdi ve ilk açan kaybedecekti.erdem bey cenk bey'i bir viyadük'ün demirlerine bağlamıştı ama kelepçeyide çözüp iddaayı kaybetmişti ve cenk bey kendisine yardım etmeyen kamyon şöförüne okkalı bir küfür sallamıştı :D

bir de youtube'da cenk bey'in sünnet kıyafetiyle gezindiği bir programın görüntüleri daha var.arama bölümüne cenk ve erdem yazınca youtube'dan bulabilirsiniz.

/başlığın adını da değiştirdim ;)
aşkın gözü kör olabilir ama inan bana karnı açtır,iyi sindirilmemiş bir aşk üçüncü tekillere muhtaçtır...

silviyaaa
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Mart 2007, 15:01:57 »
0
Doğaçlamadan uzak olması evet biraz donuklaştırmış olabilir ancak bu montajlı yeni dünyalarında öylesiye rekabet içerisinde olmaları, her türlü hinliği önceden sinsice planlamaları, birbirlerine öylesiye vurmaları beni keyiften keyfe sürüklemişti hep... Yani sonuçta en başından beri bu adamların birbirlerini aşağıladığını görüyoruz ama ne kadar ileri gidebilirlerin en keyifli cevabıydı :] Kelepçe olayına hasta oldum, ben onu kaçırmışım, bir yerlerden bulabilseydik keşke...
FOKLAR TOPARLANIN!

su
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • The truth is out where?
« Yanıtla #5 : 22 Mart 2007, 23:56:52 »
0
Fakat programda yaptıkları çoğu şey kendilerine ait hinlikler değildi. Bir bölümde beylerin şarkı söylemeleri gerekiyordu. CB de çoluk çocuğu toplayıp bir şarkı yapmıştı (güya). Ama bir yabancı versiyonunda programın, aynı iddia konusunda, aynı şarkı çoktan yapılmıştı ve çocuklarla söylenmişti.

http://www.kennyvsspenny.tv/

Bence yapmamalıydılar. Ama izledim, izlerim de yine.
Bir dost.

moraal
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Mart 2007, 22:14:01 »
0
cenk erdem programı die izliodum...kız tavlama iddaası güzeldi==
I Like Living dead,i'LL never die. . .

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #7 : 25 Mart 2007, 15:48:13 »
0
Cenk bey kadın kılığına girip taksimde dolaşmıştı bi idaayı kaybedince..bende o bölümü unutmıyorum doğrusu...
zuahaha :D

Malt :)

lensci
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2007, 23:21:46 »
0
evet hoş program dı geç saate koyulması programa yazık etti

bu programa öyükünen kongar mı barlas mı  ne güzel iş yapıyor neden ? saatten

chuky
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 13 Nisan 2007, 08:32:46 »
0
bu beyden bu ses nasıl çıkmış şaşırdım valla şoklardaım ama varyaaa 10 numara yane ;) ;)

malt-rock
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 15 Nisan 2007, 11:04:42 »
0
cenk ;)

_BuSRa_
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2007, 12:03:12 »
0
ben de hatırlıorum o programı fena diildi yaa  :)
Çekilin yolumdan...

CrashSencer
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2007, 22:31:52 »
0
cenk-erdem de birbirlerini çok iyi tamamlıyorlardı ki lig tvde maçlardan önce çok kısa bir program yapıyorlardı ama o bile insanı güldürmeye yetiyordu

EFE_STYLE
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #13 : 21 Nisan 2007, 14:26:01 »
0
walla bence birbirlerini çok güzel tamamlıyolar
ayrım yapamıyorum
cen + erdem = bol kahkaha  :D
FELSEFE YAPMA, YAPANI TAKMA, GÜNÜNÜ GÜN ETMENE DALGANA BAK...

Deimos
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #14 : 22 Nisan 2007, 21:34:42 »
0
Program artık yayınlanmayacak dediklerinde çok üzülmüştüm.Nasıl izlenmez böyle adamlar diye çok merak ediyordum (: Gecenin bi yarısı evdekiler uyanmasın diye sessiz sessiz gülmeye çalışıyorduk (:
Show tv nin internet sitesinde izlenebiliniyordu eski bölümler.Sonra onları da sildiler.Konuk falan da oluyordu aradan.Mor ve Ötesi ve Manga görünmüştü yanlış hatırlamıyorsam..
Bi ara tekrar başka bi kanalda yayınlanma söz konusu oldu galiba.Ama bilgim yok pek..
mostly harmless.