100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Cenk&Erdem "EN ÇOK KENDİMİZE GÜLÜYORUZ"  (Okunma sayısı 7555 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gam-ze
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0

su
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • The truth is out where?
Ynt: Cenk&Erdem "EN ÇOK KENDİMİZE GÜLÜYORUZ"
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2008, 14:29:06 »
0
Niye soru cevap şeklinde yayınlamak yerine "anlatmayı" tercih etmişler anlamadım.
5 çayında "ay kız Cenkerdem'le bir röportaj yaptım bi güldüm bi güldüm" diye anlatır gibi.

Ayrıca da "Bir reklam ajansı olan Erdem, bunun yanı sıra seslendirme yapıyor. ", bunu ilk okuduğumda Erdem Bey'in bir reklam ajansına sahip olduğundan ziyade, kendisinin bir reklam ajansı olduğunu anladım. 3. veya 4. okumamda ne demek istediklerini anladım. (: Sonra da kendime gülmeyi ihmal etmedim.

"Anaokuluna giden oğlu, evcilik oyununda çocuklardan biri anne biri baba olurken minik Batu elektrik süpürgesi oluyorumuş. Ve ortalarda süpürge sesi çıkararak yerleri süpürüyorumuş." Bu kısma ise cidden çok güldüm.

Aslında güzel olmuş, uzun zamandır rastlamamıştım ikisiyle beraber bir röportaja. Genellikle röportajlarda da muhabbeti "müebbet muhabbet"e çevirirlerdi, o yüzden sanki böyle gerçek hislerini ve düşüncelerini öğrenemiyorumuşuz gibi hissederdim. Bu pek öyle olmamış, belki de doğrudan verdikleri cevapları okuyamadığmız içindir.

Son olarak da "Cenk, 'Etrafımda bizim gibi insanlar olmadığı için konuşacak birilerini bulamıyorum. Jargon çatışması yaşıyorum' diyor." Bunu biz de yaşamıyor değiliz hani kimi zaman.
Bir dost.

2Rule
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2008, 14:48:25 »
0
güzel bi yazı olmuş ama keşke kendi ağızlarından okusaydık daha iyi olurmuş.

bu arada, hötk'ün artık formatının değişmesi gerektiğini benden başka düşünen var mı? girizgahtaki muhabbetleri müebbet muhabbet'i ne kadar özlediğimi hatırlatıyo hep. hem doğru düzgün haber çıkmazsa da çok da komik olmayabiliyo. hem çok kısa, 30 dakkadan ne anladım ben. eskiden ne güzel canlı yayındı..

gam-ze
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2008, 15:08:54 »
0
güzel bi yazı olmuş ama keşke kendi ağızlarından okusaydık daha iyi olurmuş.

bu arada, hötk'ün artık fyorumatının değişmesi gerektiğini benden başka düşünen var mı? girizgahtaki muhabbetleri müebbet muhabbet'i ne kadar özlediğimi hatırlatıyo hep. hem doğru düzgün haber çıkmazsa da çok da komik olmayabiliyo. hem çok kısa, 30 dakkadan ne anladım ben. eskiden ne güzel canlı yayındı..
Evet ya bazı haberler sıkıcı olunca,program pek keyif vermiyor.İnşallah Müebbet Muhabbet 'i tekrar yaparlar...

su
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • The truth is out where?
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2008, 15:10:26 »
0
Eskiden negzel radyoydu..
Bir dost.

2Rule
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2008, 15:14:27 »
0
radyoda da araya şarkı sokuyolardı bazen, ondan da pek hoşlanmıyodum. en güzeli müebbet muhabbet ya. ama 24 kanalında yapabiliceklerini sanmıyorum. haber kanalı diye adamların formatı bile haber içerikli oldu. şöyle güzel bi kanala geçseler de kafalarına/kafamıza göre program yapsalar.

cnsysldmr
  • Süper Malt Fan
  • *
  • kendi burdaydı ama ruhu hayallerindeydi kaybettiği
« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2008, 20:55:50 »
0
ya radyo programı cidden spr oluyodu
gelemiyorum üstesinden ben bu aşkın tek başıma...

clgn448
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • celegene
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2008, 16:38:58 »
0
metanet ve cibiliyet timsali müebbet muhabbeti geri istioruz.
top yan ağlarda ben ağlamaz mıyım 
*HGÖ*

MaSaL PeRiSi
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Mayıs 2008, 10:16:34 »
0
güzel bir röportaj olmuş ;)

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2008, 19:15:27 »
0
'' Cenk Bey'in tuhaf bir madde olup, tribünlerden sahanın üzerine atılması gerektiğini düşünse de onsuz yapamıyor.''  ;D
güzel röportaj olmuş ama gerçekten de soru-cevap şeklinde olsa daha iyi olurmuş gibin sanki..
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #10 : 11 Mayıs 2008, 23:15:43 »
0
metanet ve cibiliyet timsali müebbet muhabbeti geri istioruz.
:D evet öyle