100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Cenk Turanlı Hakkında  (Okunma sayısı 37556 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BLooD
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • Popülerlik: +1
Ynt: Cenk Turanlı Hakkında
« Yanıtla #30 : 02 Şubat 2007, 21:53:20 »
0
depremin başında dedim aha Justin Chancellor ne zaman malta geldi süper harbici ya =)

oldgrungeman
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
« Yanıtla #31 : 03 Şubat 2007, 23:03:30 »
0
uzun zamandır ilk defa bi yerli grubu dinlerken bas gitar çalındığını hissettim.. çok sağolun

Cenk Turanlı
  • Malt Bas
  • *
« Yanıtla #32 : 05 Şubat 2007, 01:47:06 »
0
Asıl siz sağolun arkadaşlar..... :-[

Göksel Teralın
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 05 Şubat 2007, 13:45:04 »
0
abi dün business channel daki röportajınızı izledim .....
çok güzel bir röportaj oldu..
bu arada sana şapka takmak çok yakışıyo ;)
şunu anlamadım XXL boxer ne anlama geliyo :D

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #34 : 06 Şubat 2007, 11:51:17 »
0
cenk abi hiç göremiom seni bu aralar.eskiden bi sen girerdn şimdi o da zor oluyor.nse yeni klip ne zmn geliyor?bide anketin sonçlarına göre mi hareket edeceksiniz merak ettm

Cenk Turanlı
  • Malt Bas
  • *
« Yanıtla #35 : 08 Şubat 2007, 15:12:31 »
0
Göksel:hahahaha!!ya salak bi espri yaptım kendimce ;)sizi bi yerlerden tanıyoruz diince bende "eskiden xxl iç çamaşır mankeniydim ordan tanıyosunuzdur"diyiverdim!!

ailçetin:yoo hergün burdayım??sana denk gelmio herhal??klip için daha erken mart sonu nisan gibi sanırım!!tabii sizin görüşlerinizde etkili oluyor!!bakıcaz bakalım neye çekicez?

sevgiler!!

MegadetH
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #36 : 09 Şubat 2007, 10:15:45 »
0
Cenk, abi çok babacan bir insansın hatta ve hatta rock-metal camiasının Hulusi Kentmenisin saygılar selamlar

Göksel Teralın
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 10 Şubat 2007, 16:44:35 »
0
Göksel:hahahaha!!ya salak bi espri yaptım kendimce ;)sizi bi yerlerden tanıyoruz diince bende "eskiden xxl iç çamaşır mankeniydim ordan tanıyosunuzdur"diyiverdim!!

Abi o an anlayamadım espriyi ama şimdi sen anlatınca koptum ya :) :) :) Hem bas gitarcı Hem komedyen abi süpersin yaa Adamımsın  8) çok seviyorum seni....

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #38 : 10 Şubat 2007, 16:50:09 »
0
wala üyelerle en çok ilgilenen sensin cenkt abi.gerçi barış abi ve güray abi de fena sayılmaz ama sen bir numarasın.bu arada bgn makinadaymşssnz.sabah 5e kadar izlicem wala:))sizi twde görmek süperr

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #39 : 18 Şubat 2007, 19:53:14 »
0
cenk abi cenk abi seni online görünce bi yazim dedim çkmadan.sen bi numarasın ya.üçnoktabir-zakkum-malt ve sen son zamanlarda en çok ilgimi çekenlerdensiniz:)

eylül
  • Mega Malt Fan
  • *
    • üçnoktabir
« Yanıtla #40 : 19 Şubat 2007, 16:01:06 »
0
daha demin gördüm sizi (üçnoktabir olarak) tvde pek güzeldi :D bekliyoruz albümü sabırsızlıkla..

Sonic!
  • Yeni Üye
  • *
    • Studyo Cafe
« Yanıtla #41 : 22 Şubat 2007, 14:12:04 »
0
Merhaba Bende Birkaç sendir bas gitar çalıyorum.Warwick ine hasta oldum abi o alete dokunmak nasıl bi duygu acaba.Pirinç den fredd ler çok yumuşak olmalı.zaten o tonuda bu fredd lere borç lu diye duydum.  Abi bir warvick i bukadar yakıştırdığım 2. bascı sensin resmen, yani aletle çok hoş görünüyorsunuz.1. kim diye sorarsan oda bende kalsın  İleriki albümlerinde Gibson thunderbird IV ü denemen dileğiyle.Tabi warwick ayrı. 
Herkesi dostça bilen, Herkesten kopuk birben.

Cenk Turanlı
  • Malt Bas
  • *
« Yanıtla #42 : 23 Şubat 2007, 01:26:06 »
0
Merhaba Sonic!!
Warwick sanırım hayatım boyunca çalacağım bir gitar..dehşet bir tonu var.(özellikle Ampeg kafa kabinle)6 yıl önce Climb basçısı Kaan dan almıştım..Yakışmak konusunda bir ilksin,herkes bana çok küçük geldiini söylüyor..:) evet pirinç fretler dimi??aslında bayaa yıprandılar ama tonu değişir die sadece tesfiye ile idare ediorum..Gibson'ı daha bugün konuştuk ama benim aklım Rickenbacker da!sende Gibson mı var yoksa? :o

Sonic!
  • Yeni Üye
  • *
    • Studyo Cafe
« Yanıtla #43 : 23 Şubat 2007, 08:48:06 »
0
İleride işşallah para biriktiriim  ( ühü ühü çok pahalı abi ya) şuan epiphone thunderbird IV var.Ama epiphonede orta seviyede bi gitar.Tonları falan güzel baya.

Cenk abi Bu arada Rickenbacker demişsin hiç denedinmi acaba ben bu ürünün çok zor bir kontrolü olduunu duymuştum.Gerek ergonomik gerekse klavye babında.Tonları güzelmiş ama.Ayrıca sapta 2 truss road ayarı varmış bikere yap sap atmaz heralde :D Muse un bascısındada vardı.Ama ben sana yinede şöyle kahverengi bir Thunderbird ün sana çok yakışıcağını düşünüyorum.Ama warwick ayrı abi.Ben ileride zengin olursam Warwick in şü ışıklı mışıklı modelini bide gibson thunderbird alıcam.Ama tabiki öncelikle aldığımız gitarların hakkını vermek çok önemli yoksa neye yarar. :D

ampeg demişin abi Önünde eğilirim :D Fantastik bir alet.Çok tehlikeli. :D

Umarım muğla taraflarınada gelirsiniz ozaman sizi canlı performans olarak dinleme şansım olur.Ben tam bir canlı performans hastasıyım. :D

Saygılar.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2007, 11:30:13 Gönderen: Sonic! »
Herkesi dostça bilen, Herkesten kopuk birben.

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #44 : 01 Mart 2007, 00:08:18 »
0
yuxexes'ten sonra anladım ki..müzik zevkimizin baya bi aynı olduğu bi insanmış cenk ab i(discharge olsun TSOL olsun :P:D

[ya bi de cenk abi Rock bölümüne o kdr punk gruplarının topiclerini açtım(discharge da dahil :D ) ilgilenen olmadı..zavallı topicler 0 msj ile duruyorlar orda..boş vaktlerinde sen bi el atsan- bi iki yorum yazsan olur mu?;D hani dikkat çeksin topicler biraz ya;D ]
« Son Düzenleme: 01 Mart 2007, 00:18:41 Gönderen: thewitchof_punk »
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk