100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: itiraflarımız...!  (Okunma sayısı 36844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: itiraflarımız...!
« Yanıtla #345 : 09 Haziran 2008, 22:09:47 »
0
itiraf ediyorum ki aliçetinin bu düşüncelerinin gerçekleşme imkanı yoktur zira biletler elimde..
ayrıca itiraf ediyorum ki aliyi kekle besleyen devlet benim def leppard,judas ve travis bilet paramı verip üstüne alışveriş yapmamı sağlıcak kadar para verdi( çatla aliçetin çalta :P )
ayrıca yine itiraf ediyorum ki,olurda konsere gidemezsem adanaya gidip aliçetin'in boğabilirim..yada gerek yok o kendi elleriyle bna gelir (dimi aliçetin? ) :-*
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #346 : 10 Haziran 2008, 09:48:12 »
0
itiraf ediyorum ki aliçetinin bu düşüncelerinin gerçekleşme imkanı yoktur zira biletler elimde..
ayrıca itiraf ediyorum ki aliyi kekle besleyen devlet benim def leppard,judas ve travis bilet paramı verip üstüne alışveriş yapmamı sağlıcak kadar para verdi( çatla aliçetin çalta :P )
ayrıca yine itiraf ediyorum ki,olurda konsere gidemezsem adanaya gidip aliçetin'in boğabilirim..yada gerek yok o kendi elleriyle bna gelir (dimi aliçetin? ) :-*
:P Benim İstanbul olayı bu seneliğine yatar canım, artık kendin gel kendin boğ :D Sen gideceğine su gitseydi :P Al bu da yeni bir itiraf :D :D :D

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • GıBsoN Les PauL & 0.2 Pena / Mutlu olup unutmaya..
    • My space
« Yanıtla #347 : 10 Haziran 2008, 22:36:42 »
0
Saat 04.30 gibi tüm mahalle olarak ilişkimizin gidişatını merak ettiğiniz sevgilim geldi,esnafın tamamen işgal ettiği caddede de ayıp şeyler yaptık :P

Tüm mahalleye burdan sesleniyorum siz bi daha manavın meyvelerini yemeyin zira hyorumon takviyesi yaptık kasaların içine :P

Ya da nah söylerim lan bunu size yiyin geberin.

Utanma lan söyle, meyva kasalarının üzerinde bişeyler yaptığınızı ;D
Zaten o manavıda sevmiyordum...
Herkes bana vücudumdaki tırnak izlerini soruyor. "Gamze" diyorum onlar, "küçük gamzecikler"... Küçük sevgilinin yaptığı küçük gamzecikler. Tırnaklarında et parçalarım var. Küfürbaz şairlerin mısraları dolaşıyor seninle dolaştığımız her sokakta. "Siktir olup gittiğini" söylüyorlar kafiye gereği...

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #348 : 11 Haziran 2008, 00:03:29 »
0
burdan itiraf ediyorum ki su'yu da alır giderim ama yine giderim  ;D
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

UnforgiveNnNn
  • Malt Fan
  • *
« Yanıtla #349 : 11 Haziran 2008, 00:21:08 »
0
İtiraf ediyorum: itiraf edilecek o kadar çok şeyim var ki nereden başlasam bilemedim

Plotonis
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #350 : 21 Haziran 2008, 01:09:55 »
0
Üniversitedeki ilk yılımda tanıştığım ilk kıza türk olmadığımı söyledim (üniversiteyi almanyada okudum)

panicky
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #351 : 24 Haziran 2008, 15:42:14 »
0
msjlar iletilmiyo bahanesiyle msjlarına cvp vermediğim insanlar yalandı itiraf ediyorum
ben bi pisliğim
Alem buysa hıyar benim.