100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: gereksiz konular  (Okunma sayısı 8853 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

illegal_xx
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • | - Stüdyoİmge - |
  • Popülerlik: +1
    • Türkçe Konuş
gereksiz konular
« : 17 Mart 2007, 23:25:15 »
0
sizcede sayın maltrock.biz forum üyeleri çok fazla gereksiz konular açılmadı mı bence bu kadar konular açılmamalı artık hele bazı konular pes dedirtiyor insana rahatsız filan değilde hani konu açılırken belli kriterler olsa da ona uygun olanlar açılsa daha iyi olmaz mıydı?
Altındaki Arabayı Sat Sonra Görüşelim..
https://www.süperteklif.com/süper-uye-formu.aspx?rid=GMXg3JyfByI_____eql____

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: gereksiz konular
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2007, 14:07:07 »
0
dediğin gibi gerçekten aşırı saçma topicler olabiliyor..zaten böyle gereksiz topicleri kilitliyoruz..ama gene de zevk meselesi :)..bnm beğenmediğim bi topicn aşırı şekilde msj sayısı var mesela..sana saçma gelen başkasına eğlenceli geliyor olabilir..tabi ki de gerçekten olayı abartanlara da, saçmalayanlar da izin vermiyoruz o gbi topiclri hemen ortadan kaldırıyoruz ;)
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

nick_imi_kedi_7
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2007, 15:22:06 »
0
bu bana kişiye göre değişen şeyi genelleme olarak yapılsa genel olarak konu hakkında ne düşünüldüğü ortaya çıkar mesela her açılan konunun kenarıjnda bi yerde küçük bi anket olsa şıkları da saçma güzel gibi şeyler olsa böylece genel kitlenin ortak bi görüşü ortaya çıkmış olur ve konu ona göre kilitlenir. Olmaz mı?
Bir gün ormana yolun düşerse etrafı iyi dinle  gargamel in çığlıklarını duyabilirsin hatta eğer iyi bir çocuk olursan şirinleri bile görebilirsin

Lethe
  • Süper Malt Fan
  • *
  • .. We'd see the Day when Nobody Died ..
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2007, 15:31:21 »
0
Gereksiz konuLara ek oLarak konuLar hakkInda Gereksiz Açıklamalar'dan da kaçInsak Bence daha güzeL oLur.
.. Death is certain, but Life is a choice ..

savi
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2007, 18:01:44 »
0
bu bana kişiye göre değişen şeyi genelleme olarak yapılsa genel olarak konu hakkında ne düşünüldüğü ortaya çıkar mesela her açılan konunun kenarıjnda bi yerde küçük bi anket olsa şıkları da saçma güzel gibi şeyler olsa böylece genel kitlenin ortak bi görüşü ortaya çıkmış olur ve konu ona göre kilitlenir. Olmaz mı?

Gayet mantıklı bence hem tek kişi karar vermemiş olur....
Bu sabah bir umut var içimde nasıl olsa geri gelirsin diye her şey yerli yerinde yine bu sabahların bir anlamı olmalı .
Suçum neydi neden böyle oldu .

Dessan
  • Mega Malt Fan
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2007, 18:46:34 »
0
Rahatsız edici bi derecede saçma topiclerin sayısı her gün artıyo.
Hayat sana limon sunuyorsa , limonata yapmalısın...

Trade Mad
  • Administrator
  • *
  • ben mutluyum ulan!
  • Popülerlik: +18
    • Mert Güner
« Yanıtla #6 : 18 Mart 2007, 18:56:47 »
0
İki yeni moderatör aldık, bu konuyla ilgileniyorlar...  :)
söyledikçe gerçek olucak: "ben mutluyum ulan!"

su
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • The truth is out where?
« Yanıtla #7 : 18 Mart 2007, 20:49:13 »
0
Zakkum konu başlığının kilidinin kaldırılmasını talep ediyorum.  ::)
Bir dost.

apocalypse
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #8 : 26 Mart 2007, 19:15:21 »
0
bncede açılsın o başlık seviyesiz yorumlar yapan kişilerde uyarılır(o kişilerden biride bendim bi zamanlar ama şimdi deiştim ::) )
LONG LIVE ROCK 'n ROLL!..

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #9 : 27 Mart 2007, 16:16:09 »
0
eii açıyorum topici ;D [ama bi daha herhangi bi şekilde tartışma olmasın lütfen :) ]
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

PuDRa ŞeKeRi
  • Yeni Üye
  • *
  • εïз YaGMuR εïз
    • yonja.com/yagmur-
« Yanıtla #10 : 31 Mart 2007, 21:08:19 »
0
guzel bı fıkır ıllegal ama nası bı krıter dusundun merak ettım sacma olduguna acan kısı ınanmıosa sacma konular acma dıemezsın...
εïз İkiden bir çıkınca bir kalırmış , yalan ! seN gittiğinde ben kaLdım mı?  εïз

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #11 : 20 Mayıs 2007, 13:16:24 »
0
Foruma ne zaman girsem bütün üyeler  falan filan bölümünde geyik yapmakla meşguller.Ya kendi adıma konuşayım insanın birşey yazası gelmiyor...Tamam yapın geyğinizi ama bu kadarda değil yaa..Forumun yarısı geyik oluşturmuş...Yazacağım şeyler hep içimde kalıyor nasıl olsa millet geyiğe bakıyor diye...Adam benden sonra üye olmuş mesaj sayısı fırlamış gitmiş...tamam ne güzel diyorum yazdıklarına bakıyorum sırf geyik işliyo.
Neyse böyle iyiyseniz böyle olsun tabi ?

Malt :)

EFE_STYLE
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #12 : 20 Mayıs 2007, 13:28:47 »
0
Foruma ne zaman girsem bütün üyeler  falan filan bölümünde geyik yapmakla meşguller.Ya kendi adıma konuşayım insanın birşey yazası gelmiyor...Tamam yapın geyğinizi ama bu kadarda değil yaa..Forumun yarısı geyik oluşturmuş...Yazacağım şeyler hep içimde kalıyor nasıl olsa millet geyiğe bakıyor diye...Adam benden sonra üye olmuş mesaj sayısı fırlamış gitmiş...tamam ne güzel diyorum yazdıklarına bakıyorum sırf geyik işliyo.

arkadşım hak veriyorum sana, haklısın
FELSEFE YAPMA, YAPANI TAKMA, GÜNÜNÜ GÜN ETMENE DALGANA BAK...

serdar
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • KırıkBaget
« Yanıtla #13 : 20 Mayıs 2007, 13:31:29 »
0

hocam bilgi paylaşımı hepimiz istiorz ve eğer paylaşılcak bilgi varsaki ben çok isterim bişeler tartışarak bişeleri paylaşalım ama kabullenmekde lazım ki geyik yapmayı herkes çok sefior... sen konu hakkında yazı yaz paylaşalım bilgilerimizi tartışlalm...
KırıkBaget's myspace: http://www.myspace.com/sedozone

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #14 : 20 Mayıs 2007, 13:37:08 »
0
ya biliyordum bu şekilde anlayan birinin çıkacağını...Forum işe yaramaz anlamında söylemedim ben bunları..kalkmış bana başka başlıkta bu işe yarar bir paylaşım falan yazıyorsun...Forumda işe yarar bir paylaşım olmadığını kim söyledi ki sana...
Üyelerin çoğu sırf geyiğe yönelik bu forumda..Forumda buna müsait ...sorun bu ama dediğim gibi eğer böyle iyiyseniz ki iyisiniz sanırım böyle kalsın...ama sadece kendi adıma soğuyorum forumdan...demek istediğim bu...şimdi diyeceksiniz ki soğuyosan girme foruma ama foruma geyikler için değil grup için giriyorum ve malt fanları olarak hepinizi seviyorum...

Neysea ben yine düşüncemi yazdım devam edin siz  :D

Malt :)