100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: gereksiz konular  (Okunma sayısı 8808 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serdar
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • KırıkBaget
  • Popülerlik: 0
Ynt: gereksiz konular
« Yanıtla #15 : 20 Mayıs 2007, 13:44:52 »
0
ben öyle düşündüğünü sandığım için yazmadım ve benimde burdaki her grup hakkında ne yazdıldığını ve bütün başlıklara girdiğim okudum hepsini ama dediğim gibi muhabbet geyik olan yerde oluor burda bildiğini paylaşırsın diğerinde muhabbet edersin ve paylaşılcak bilgi oldumuda paylaşıorz ve sana birşey daha diorm ki benim gibi çoğu insan da böyle okuodur çoğu başlığı sadece yazmıorlardır;) bende malt fanlarını sefiorm bu arada
KırıkBaget's myspace: http://www.myspace.com/sedozone

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #16 : 20 Mayıs 2007, 13:49:39 »
0
ya sen başkasına cevap yazıyorsun herhalde...ama forumlarda hep böyle olur....1 kere okunur elinin altındaki klavye sana istediğini yazmada karşında ki monütörde sana istediğin gibi anlama da cesaret verir..doğaldır bu ;)  Sonuçta buraya bir düşünce yazıldı...cevap vermenin anlamı yok diye düşünüyorum...Çünkü benimde dahil herkesi düşüncesi doğru olucak diye birşey yok ;)

Malt :)

serdar
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • KırıkBaget
« Yanıtla #17 : 20 Mayıs 2007, 13:53:54 »
0
tamam ne diim
KırıkBaget's myspace: http://www.myspace.com/sedozone

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #18 : 20 Mayıs 2007, 13:56:41 »
0
daha demin 3 üyenin son yazdıklarına baktım (nicklerini boşverelim) ...
son yazdığıklarının hepsi falan filan bölümünde...keşke bazı üyeler sırf geyiğe çalışmasa  :-X :-X :-X :-X
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2007, 14:01:38 Gönderen: _PaRaNoYaK »

Silence
  • Global Moderator
  • *
  • marks&Silencer
    • www.rockturkey.com
« Yanıtla #19 : 20 Mayıs 2007, 22:22:29 »
0
bunun önüne geçebileceğimizi sanmıyorum _PaRaNoYaK.
bunun sana rahatsızlık vermesi de doğal ama bunun için geyik bölümünü kapatmamız lazım ve o zamanda forum çok sessizleşiyor.sana tavsiyem bu kişileri görmezden gelmeye çalış ve malt'a odaklan :)

düşüncelerine saygılıyız.yazdığın için saol.inşallah bazı insanlarda bu durumu görür.
aşkın gözü kör olabilir ama inan bana karnı açtır,iyi sindirilmemiş bir aşk üçüncü tekillere muhtaçtır...

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #20 : 20 Mayıs 2007, 23:11:20 »
0
Benim sıkıntım forumda geyik olması değil olsun tabi..Bende girip yazıyorum oraya...ya ama öyle üyeler var ki sırf oraya yönelik yazıyolar...Ben bu üyelerin kendilerine gelmelerini istiyorum...Ayırca yapılan geyikler hep ikili yapıldığı için bi anlamıda kalmıyo
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2007, 23:19:17 Gönderen: _PaRaNoYaK »

stray
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • sözüm ki tek sana geçmez celladımsın ey zaman
« Yanıtla #21 : 08 Haziran 2007, 16:23:37 »
0
az önce su yun yazdığı gibi (bir başka başlıkta)geyik var geyik var iyice [Oops]u çıktı(ben argolaştırdım)

şimdi sadece falan filana yazmayın ,evet. ama diğer başlıklara( şarkılara) yapılan yorumlara bi bakın katılıyorum dogru diyosun artı bilmem kaç  gibi gereksiz mesajlarla doldu

amaç çok mesaj atmak olursa  zırvalanmaması imkansızdır

begenmediğim başlığa yazarım ben bu ne kardeşim diye bu da kimseyi ilgilendirmez

foruma ilk zamanlar üye oldum bizde geyik yaptık gayette güzel eğlendik şimdi bakıyorumda ilk okul seviyesini geçemeyn konulaara yazılanlara geyik deniliyor...yazmadan takip ettiğim bir sürü başlık var sadeece okuyorum illede bişiler yazmak için laf kalabalığı yapmaya da gerek yok

şimdi yine klasik aynı cevap gelcek

begenmiyorsan yazma okuma bilmem ne yapma

susmaya mı alıştık iyice ne

bunları söyleyincede kötü olan sen oluyosun

neyse paranoyak ve suya da hak veriyor ve çekiliyorum
ben gönüllerin V.İ.P. üyesiyim
8) :o

gel sen benim ol  git de bi sümkür vur gelişine kurban!

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #22 : 15 Haziran 2007, 00:24:18 »
0
bakalım geyik bir fan sitesi olmaktan ne zaman çıkacak burası...
ne zaman Fan Sitesi olacak çok merak ediyorum...
site eskisi gibi değil..eskiden geyik bile güzeldi bu sitede..ama o geyik yapanlar malt için buradalardı geyik için değil...
Üyeler Kendinize Gelin Artık :o

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #23 : 13 Ağustos 2007, 14:11:12 »
0
strayin dediği gibi ilk üye olduğumuzda bizde geyiğimizi yaptık fakat şimdi gerçekten de çok abartıldı..bakalım _PaRaNoYaK  senin dediğin gibi Fan Sitesi halini alması daha vakit alır gibi geliyor..mod olduğum yerlerde geyiğe izin vermiyim diyorum bi yeri susturunca diğeri başlıyor..ilginç ya..
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

Unknown
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • işte benim tipim..
« Yanıtla #24 : 13 Ağustos 2007, 14:26:22 »
0
Aslında bu ayrımı en iyi ben yapabilirim çünkü yaklaşık 4 aydır ilk kez siteye dün akşam girdim.
Site kesinlikle eski site değil,ne yazık ki çoğu fan sitesi gibi geyiğe bağlanmış durumda.
Başlıklar azaltılabilir geyik konusunda çünkü gerçekten çok fazla.
Üye sayısının birden pörtlemesi de buna katkıda bulunmuş tabi ki.

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
« Yanıtla #25 : 13 Ağustos 2007, 17:36:13 »
0
  "falan filan"daki başlıkların iyice gözden geçirilmesi ve azaltılması mevzusunu bende onaylıyorum aslında.foruma yeni gelen bi üye için ısınma yeridir "falan filan"  lakin hala geyik yapan birinide suçlamak olmz diye düşünüyorum.ki herkesinde falan filandaki mesaj sayıları en fazladır zaten.(istisnalar vardır tabii.hatta dikkatimi çeken bikaç üye var aslında ::))

"dolmuş" hakkında,"cenk turanlı" hakkında kaç defa yorum yapılabilir ki?yorumunu yaparsın ve söyleyecek sözün tükendiğinde biraz geyik yaparsın.çok kaptırmamak gerek tabii.nil başlığında bi süre tartışmalar olurdu,fikir çatışmaları sonucunda çıkardı.iyide olurdu aslında...bikaç başlık dışında böyle bi tartışma yaşanmadı forumda ya da ben rastlamadım.

hepimiz malt fanlarıyız.kimsede çıkıp "benim mesaj sayım fazla ben daha iyi fanım"demiyor ki mesaj sayısıyla ölçülecek bi durum değildir bu zaten...
Di mi Sig?

ziwri_zinek
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • agnostik..!
« Yanıtla #26 : 13 Ağustos 2007, 20:21:02 »
0
 doğru bir noktaya temas etmişsiniz... bende bunları okuduktan sonra profilime baktımda... örnek gösterilenlerden bir farkım olmadığını görüp:" bune abi full falan filan çalışmışım..millet haklı" diyiverdim.. gerçektende öyle...

buna bakarsak neden böyle olduğunu sordum kendime..ve bu mesaj sayımı yükseltiyim felan takıntısı olmadığının farkına vardım.. abi bu genelde kişilik meselaside olabiliyor.. ama bana gelirsek..benim önce çoğu üye olduğum sitelerde o kadar çok müzik üzerine tartıştım kii..bıktıım sanırım.. falan filan bölümü eğlendirici gelince biraz takılıyım dedim ama bunu abarttım sanırım... bu site bir müzik grubu forumuydu ben burayı eğlence siteleriyle karıştırdım...

bundan ötürü özür dilerim....

daha dikkatli olacağımıda size bildirririm.. eğer benim gibi olan üyelerde varsa.. dediğiniz gibi kendilerine gelse iyi olabilir..  bu sitenin amacından çıkmasını istemeyiz sonuçta..

teşekkürler.

(:
neden 3 elma?..

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #27 : 13 Ağustos 2007, 20:36:13 »
0
aslında falan filan'ın herkesin istatistiklerinde yüksek olduğunu görmek biraz da olsa üzücü...
gökçenin(ziwri_zinek) de dediği gibi biraz da kişilik meselesi bu.bazı insanlar sever konuşmayı(mesela ben :D )ama falan filanda konuşurken aynı zamanda diğer konularla da ilgilenmek bir sorun teşkil etmiyor bence.bir ara ben de takmıştım falan filandaki oyunların gereksiz oluşuna.sonradan pek de önemli olmadığını farkettim bu durumun.diğer bölümlere de yetişebiliyorsan sorun yok.msj sayısına göre fanlık da saçma.eğer öyle birşey olsa kimse yeni gelen üyelerle konuşmaz ya da ilgilenmez.hem böyle bir ayrımcılık veya sınıflama biraz komik oluyor.
sonuç olarak fazla msj,az msj hepimiz malt destekçiyiz.kimimiz fazla msj atan,kimimiz az msj atan.hiçbirşey değişmiyor...burada bulunmaktan mutluyuz,,malt'ımızı sonuna kadar destekliyoruz,önemli olan bu (forumdaki en uzun msjım bu oluyor sanırsam :) ) sevgiler saygılar...  :P

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #28 : 14 Ağustos 2007, 01:42:56 »
0
aliçetin bak şaşırdım mesaj sayısını arttırmak konusunda ki bu düşüncelerine..inan beklemiyordum :P

neyse..falan filan'daki bi çok başlık kilitlenmek istenmesinde ya tartışma çıkıyo ''aa bu eğlenceliydi niye kilitlediniz? '' şeklinde..yada birini kilitliyorsun benzeri açılıyor..kültür sanat bölümü açtık gündem bölüm açtık..umarım bu az da olsa engeller geyiği ::)
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
« Yanıtla #29 : 14 Ağustos 2007, 01:53:05 »
0
engelledi birazda olsa (sanırım) ::)  ama "falan filan"da kilitlenmsi gereken başlık çok,çok fazla diye görüyorum.

adamlar gitti gidiyora çevirmişler zaten.satılık şu,bu vs...

bizim burçlar başlığımız var efendim.burcunu söyle sana kim olduğunu söylüyeyim tarzıda.

bende yaparm geyik evart.inkar etmiyorum.ama bütün gün geyik yapıcaksak vay halimize ;)  dediğim gibi yeni üyeler içinde fruma alışma yeri falan filan..

neyse... 4 mesaj önce çok konuşmuşum zaten :P
Di mi Sig?