100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: gereksiz konular  (Okunma sayısı 8809 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: gereksiz konular
« Yanıtla #30 : 14 Ağustos 2007, 01:54:59 »
0
şu satılık şeysiler bi kaç gün kalsın dedim belki alan olur diye ama haklısın dur kilitliyim..
o burçlar dediğinde kilitleyeceğim gün bi kaç yorum yazıldı bi iki gün dursun dedim ama gene haklısın kilitliyorum..
neyse yatmadan önce bi kaç kilit iyi gelir bana şimdi :P
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
« Yanıtla #31 : 14 Ağustos 2007, 02:02:40 »
0
stres atarsınız efendim :D 6 sayfadan oluşan falan filan bölümümüz var bizim,rağbet gören konularsa belli zaten.siz işini bilen mod.larsınız buyrun meydan sizin :D

kilit mesajlarını okumaya bayılıyorum,arşivdeki herşeyi okumuştum yeni şeyler çıkar işte :P eheh..

acaba o rağbet görenlerde kilitlense,foruma hala sıkı sıkı tutunan kaç üye kalır?demekten kendimi alıkoyamıyorum... ;)
Di mi Sig?

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #32 : 14 Ağustos 2007, 02:07:43 »
0
alıcağın cevap büyük ihtimalle çok düşük bir sayı olur

neyse şimdilik bu kadar yeter..modların dinlenmeye de ihtiyacı var :P

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #33 : 15 Ağustos 2007, 11:40:39 »
0
aliçetin bak şaşırdım mesaj sayısını arttırmak konusunda ki bu düşüncelerine..inan beklemiyordum :P
sen de taktın bana yahu :D iyi ki fazla mesaj sayımız var.siz tatil yaparken ben buradaydım canım o yüzden sizden fazladır.neyse artık...
falan filanın 6sayfa olduğuna hiç dikkat etmemiştim ya...başlamışız kilitlere :P falan filanda maltrock kafe ve şuan ne dinliyorsun dışında pek de gerekli topic yok zaten...silinse de kimse birşey kaybetmez..hatta tertemiz olur ne güzel :D

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
« Yanıtla #34 : 15 Ağustos 2007, 15:58:23 »
0
alicim dğer başlıklara sende az yazmıyo değilsin ama ::)  tabi bende yazıyodum bunu inkar etmiyorum :)

hak veriyorum sana ayrıca,o başlıklar silinse kimse bişey kaybetmez  ;) temiz bir falan filan konusunda da haklısın :D ali bide şey var o gereksiz dediğin konuların yarısından çoğunu sen açmışsın :P
Di mi Sig?

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #35 : 15 Ağustos 2007, 19:10:28 »
0
yok yahu...benim açtıklarımın arasında aşırı gereksiz birşey yok.ondan önce kaldırılacak çok şey var.aslında ben forum oyunlarını kastediyorum.ben her yere yazıyorum..sadece falan filanda yoğunlaşmıyorum.mesaj istatistiklerim bunu pek göstermese de artık eskisi gibi ilgilenmiyorum.hem konular silinirse mesaj sayıları da eksilmiş olur herkes rahata kavuşur böylece :D taktınız msj sayıma...ben mi silsem acaba kendi msjlarımı :D

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
« Yanıtla #36 : 15 Ağustos 2007, 19:34:44 »
0
şahsen kimsenin mesaj sayısına takmıyorum.yani mesaj sayısıyla üye değerlendirilmesi yapılamaz.kilitlenen konularda da mesaj sayın azalmaz ayrıca alicim ;)

gereksiz konuların çoğunlukta olduğunu hepimiz görüyoruz.moderatorlerin işidir bu.zaten viçof kilitleyeme başlamıştı geçen gece :) saygılar.
Di mi Sig?

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #37 : 15 Ağustos 2007, 19:47:54 »
0
konu kilitlenirse değişme olmaz o doğru.ama kilitlenen konular da silinirse mesaj arşivinden baya bir iner

su
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • The truth is out where?
« Yanıtla #38 : 19 Ağustos 2007, 22:25:08 »
0
Hehe.. |nemesis| sıradaki mod adayı sanırım :b mod karakterli bi üye (:

Geyik olaylı mevzudur forumlarda. Yavaşça hallolur.. Ayrıca ne o öyle, mesaj sayısı falan, duymiim :b
Bir dost.

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
« Yanıtla #39 : 21 Ağustos 2007, 18:12:14 »
0
su teşekkür ederim :D tamam sustuk ::) :P 

yavaşçanaktan halloluyo sanırım.yani bu forumda bulunmak vs. cidden güzel bi duygu ama bi zaman sonra cidden sıkıyo geyik.dediğim gibi yeni üyeler için iyi oluyo.(hepimiz zamanında yeni üyeydik efendim :D) neyse bana gereksiz gelen bi konu diğerine gerekli gelebilir tabii..
Di mi Sig?

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #40 : 21 Ağustos 2007, 21:28:02 »
0
geçenleredeki kilitlemeye başlamam ani bir tatile gidişimle yarım kaldı fakat tam gaz devam edicem :P

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #41 : 22 Ağustos 2007, 15:38:22 »
0
stray ile birlikte büyük bi temizliğe giriştik umarım şimdi memnunsunuzdur ::)

pastorizemal
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ne nihilizm ne pragmatizm yaşasın ALKOLİZM....
« Yanıtla #42 : 22 Ağustos 2007, 15:40:21 »
0
ben pek değilim benim konularda gitti çünkü in'ler out'lar... çok oldu ama olsun........ :'(

stray
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • sözüm ki tek sana geçmez celladımsın ey zaman
« Yanıtla #43 : 22 Ağustos 2007, 15:49:03 »
0
gereksiz konular

kime göre neye göre dimi şimdi çıkıp benim başlıklarım gitmiş ama bu duruyo bu dahamı gerekli sanki diye sorabilirsiniz

bana kalsa 4 sayfa değil 2 sayfa kalır orası ama bana kalmıyo tabi.neye göre niye sildigimize gelirsek

başlık açılmış.falan filan oldugu için geyik yapılcak ama açılan başlıgın geyikle alakası olmadıgı gibi verilen cevaplarında pek gerekli olmadıgı açıkca ortadaydı.

ve burası malt forum.öyle artık her forumda demirbaş haline gelmiş topiklerden sıyrılın farkımız olsun .metal grupların bilmem ne adları bilmem ne yaşınız bilmem ne karakteriniz eglendirmekden çok kuru kalabalık yapar.kitlediğim her başlıga bişiler yazdım.evet açılan başlıklara o tarz şeyelr yazılsaydı geyik modunda olsa kitlenmezdi.

yaptıgım bu yorum kitlenen bu başlıkların üyelerle alakası yoktur.sakın bana kastı var ondan oluyo bak şunun başlıgı hiç silinmemiş gibi "komik" yorumlarda bulunmayınız

hepinizi sevgiyle mıncıklarım
ben gönüllerin V.İ.P. üyesiyim
8) :o

gel sen benim ol  git de bi sümkür vur gelişine kurban!

nonconformıst
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #44 : 22 Ağustos 2007, 15:52:00 »
0
:D ben amma gereksiz konu açtım yaf ;D oyy oyy

hepinizi sevgiyle mıncıklarım

sevdim bu kelimeyi ;D
Gördüğümü görecekler diye ödüm geriliyor