100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Güray Gürsoy'a Sorular  (Okunma sayısı 96331 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: Güray Gürsoy'a Sorular
« Yanıtla #465 : 28 Ekim 2007, 20:30:11 »
0
Bugün Trend Showda bize gösterdiğin ilgi ve alaka için...böylesine samimi,içten ve hoşsohbet bir insan olduğun için...ben ile witch of un tüm dırdırlarımızı çektiğin için...bagetler için...güleryüzlüğünün için tekrar teşekkürler Güray abi...bıktırdıysak kusura bakma...nice konserlere imza günlerine diyeyim son olarak(:
sanırsam çok konuştuk ama her zamanki halimiz bu bn ve cansunun =) bnde teşekkür ederim nice nice konserlere ::)
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

tg
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #466 : 12 Kasım 2007, 14:53:38 »
0
Selam,

Ben geldim (:...benim sorum shu yonde olucak. Ne zaman sizin yeni fotolarinizi cekicezde fanlariniza ulastiricaz. Halk istedi, cok fantastik pozlar var aklimda. Bir Erdem Chapar niye olmayasiniz.

öslem
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #467 : 12 Kasım 2007, 18:09:31 »
0
tg geri döndü..benim sorum da şudur kimdir tg,bulunmuş mudur kim olduğu?
her kapının bir handikapı vardır. // HGÖ !

kutbukuzey
  • Ultra Malt Fan
  • *
    • myspace
« Yanıtla #468 : 13 Kasım 2007, 01:36:43 »
0
gg bey zakkumun ahtapotlar klibine el attı.. heralde o yüzden uğramıyo foruma (:
evet güray abi senden iyi erdem çapar olur :P geç objektiflerin karşısına :D

su
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • The truth is out where?
« Yanıtla #469 : 13 Kasım 2007, 18:12:11 »
0
gg bey zakkumun ahtapotlar klibine el attı.. heralde o yüzden uğramıyo foruma (:

Öyle mi??
Bir dost.

inaneren55
  • Süper Malt Fan
  • *
  • En Büyük Asker Bizim Asker! :P
« Yanıtla #470 : 14 Kasım 2007, 14:03:32 »
0
evet güray abi senden iyi erdem çapar olur :P geç objektiflerin karşısına :D
yakışır...
klipçi güray :D :P

maltisian
  • Malt Fan
  • *
  • çiçek dalında güzeldir:D
« Yanıtla #471 : 17 Kasım 2007, 20:25:39 »
0
sonunda geldim konserinize müthiştiniz güray abi tanışamasak da görebildim sizi bi dahaki izmir konserinizde umarım o da olur

kırık_baget
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #472 : 17 Kasım 2007, 21:26:36 »
0
gg bey yaşıyomusuun ? =D

uryaba
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #473 : 18 Kasım 2007, 01:11:44 »
0
bak şimdi ben önce kendimi hatırlatayım, yıl 1999 faln galiba, o yıllar pek net değil bende pek emin değilim..siz izmir e dark day e konsere geldiniz ben de senden e-mail adresini aldım sonra uzunca bir süre mesajlaşmıştık :) sonra arkadaşım ve ben size beğendiğiniz renklerde t-shirtler aldık ve üzerlerine(antisilence grubuna ait) albümünüzün üstündeki logomsu şeyi üzerine boyadık(yani boyama da denmez aslında ya neyse)
sonra bir şekilde irtibat koptu..ben sadece senin böyle bir yere geleceğini biliyordum demek için bu mesajı yazıyorum. hatta sizin demek daha doğru olur ::) ::) zevkle hem de büyük bir zevkle dinliyorum! zaten aynı dönemlerde cen-kerdem hastasıydık biz aynı zamanda... yahu ne zevkli hatunlarmışız.. hı ayrıca geleceği de ii bilirmişiz ;D
yani soru sormadım ama bu yazdıklarımı yazabileceğim bir yerde bulamadım napiim ::)  8)

panik_431
  • Süper Malt Fan
  • *
  • ROCK N ROLL
« Yanıtla #474 : 08 Aralık 2007, 23:52:22 »
0
Selam Güray ağabey.

3 senedir davul çalmak istiyorum ama Yozgat/çayıralan'da yaşadığım için burda davul ile ilgili hiç birşey bulamıyorum. yapabildiğim tek şey; Annemin şişlerini alıp yastıklara vurmak oluyor (dinlediğim çoğu parçaları çıkarabiliyorum) ;D. bir şeyin ucundan tutup başlamak lazım di mi?

neyse, yaş 19 oldu. sence davul'a başlamak için çok mu geç? önere bileceğin Bateri markalar nelerdir?

saygılar, sevgiler ağabey.
ROCK N ROLL SEVMİYORSAN ÇEKTİR GİT

b4lue
  • Yeni Üye
  • *
    • MYSPACE - b4lue
« Yanıtla #475 : 10 Aralık 2007, 11:35:43 »
0
Selam Güray ağabey.

3 senedir davul çalmak istiyorum ama Yozgat/çayıralan'da yaşadığım için burda davul ile ilgili hiç birşey bulamıyorum. yapabildiğim tek şey; Annemin şişlerini alıp yastıklara vurmak oluyor (dinlediğim çoğu parçaları çıkarabiliyorum) ;D. bir şeyin ucundan tutup başlamak lazım di mi?

neyse, yaş 19 oldu. sence davul'a başlamak için çok mu geç? önere bileceğin Bateri markalar nelerdir?

ya buda laf mı:)            spor mu bu? müzik müzik :D bunu güray abi ye sormana bile gerek yok ki , bak kardeşim eğer müzii kızlara hava olsun die yapıosan bile geçmemiş yaşıın:) ama yok kendim için yapıorum dersen emin ol hiç bizaman geçmez;)

panik_431
  • Süper Malt Fan
  • *
  • ROCK N ROLL
« Yanıtla #476 : 10 Aralık 2007, 14:01:18 »
0
Selam Güray ağabey.

ya buda laf mı:)            spor mu bu? müzik müzik :D bunu güray abi ye sormana bile gerek yok ki , bak kardeşim eğer müzii kızlara hava olsun die yapıosan bile geçmemiş yaşıın:) ama yok kendim için yapıorum dersen emin ol hiç bizaman geçmez;)

ben kendim için yapmak istiyorum, hatta müzisyen olmak benim hayalim ;) cevap için saol.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2007, 14:07:53 Gönderen: panik_431 »

paçungaa
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • ................
« Yanıtla #477 : 10 Aralık 2007, 14:26:04 »
0
kendi kendine yetebilr hale geldik ee nerde bu gg allallla baya ara verdi yaaa...

sevgili gg yaşıosan bi belirti göster...
uğrunda dertlere düştüğüm sevgili
bir başkasına tutulmuş,o da dertli
derdimin dermanı kendi derdinde
hekim hasta olunca kime gitmeli...
                                                ÖMER HAYYAM

panik_431
  • Süper Malt Fan
  • *
  • ROCK N ROLL
« Yanıtla #478 : 11 Aralık 2007, 15:12:31 »
0
demeyim demeyim dedim, dayanamadım. 8)

arkadaşlar lütfen sorulara Güray ağabey den başkası cevap vermesin. lütfen. bakın rica ediyorum! sizleri gören de Güray ağabey sizi görevlendirmiş zanneder.

kutbukuzey
  • Ultra Malt Fan
  • *
    • myspace
« Yanıtla #479 : 11 Aralık 2007, 19:14:38 »
0
demeyim demeyim dedim, dayanamadım. 8)

arkadaşlar lütfen sorulara Güray ağabey den başkası cevap vermesin. lütfen. bakın rica ediyorum! sizleri gören de Güray ağabey sizi görevlendirmiş zanneder.

+1 derdim de şimdi olmaz forum kurallarına aykırıdır.
kesinlikle katılıyorum dediğine :) başlık güray gürsoya sorular sonuçta. bekleyelim. verir bi gün güray abi cevap (: