100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Güray Gürsoy'a Sorular  (Okunma sayısı 96165 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carter
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: Güray Gürsoy'a Sorular
« Yanıtla #480 : 19 Ocak 2008, 16:29:03 »
0
güray abi sen sadece maltla mı ilgileniosun yoksa başka birşey var mı? iş/okul  asl pls oo ye..neyse
var mıdır yani baska ugrasın? iştir okuldur falan?

birsen
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ‡ Ψ.О.Ж ‡
« Yanıtla #481 : 30 Ocak 2008, 11:55:24 »
0
klip çekerken dikkat ettiğin unsurlar neler güray abi yani nasıl anlatım klibini çektiğin grubun özelliklerine göremi klip çekrsin hani bi unsru vardır onu ön plana koymak istenr öylemi yada kendi aklında bi taslak vardr deri tabirle genel yani  öylemi ::) anlatamadımda anlatmak istediğimi ya uff :( :(

uzansam hayallere dokunurum sandım ...

cdogu
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #482 : 01 Şubat 2008, 06:33:38 »
0
abi çok güzel oluyosun bateri çalarken...dümdüz duruyosun:) kolların çok güzel hareket ediyo... ama suratın aynı:)

kutbukuzey
  • Ultra Malt Fan
  • *
    • myspace
« Yanıtla #483 : 01 Şubat 2008, 16:45:28 »
0
Güray abi aklıma gelen bi kaç soru ve yeni nickimle geldim..(süperbaget :P) Uzun süredir girmiyosun hiç bi sanal iletişim aracına soru soramıyorum..

1) Çalmayı en sevdiğin coverınız ne =)
2) Çalarken kolları çok yukarda tutuyosun ya da bana öyle geldi (: Bi sebebi var mı? Alışkanlıktan mı yoksa?..
3) Ne foruma ne diğer yerlere artık pek (hatta hiç) uğramıyosun.. Ben de soruların cevaplarını biliyorum.. Cevaplayım mı :P

Bu arada Ankara konserine geliyodum(geliyoduk) iptal ettiniz.. Marta kadar girersen cevaplarsın da giremezsen artık sorarım orda :P Abi dön şu internete artık yau(=

tornek
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #484 : 01 Şubat 2008, 21:52:31 »
0
Çalarken çok zorlandığın bi şarkı varmı ::)

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #485 : 07 Şubat 2008, 00:23:42 »
0
supırbaget isyanlarda  bakın gg bey :D
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

cutie rocker
  • Yeni Üye
  • *
    • TNKfan
« Yanıtla #486 : 07 Şubat 2008, 19:05:01 »
0
güray abi ben bir kaç arkadaştan duydum bas gitar çalmak her bateristin hayaliymiş..en azından onlara göre...seninde bas gitar çalmak gibi bir hayalin var mı?(forumdaki sevgili baterist arkadaşlar sizin varmı böyle bir hayaliniz? ;D)

kutbukuzey
  • Ultra Malt Fan
  • *
    • myspace
« Yanıtla #487 : 07 Şubat 2008, 19:16:38 »
0
güray abi ben bir kaç arkadaştan duydum bas gitar çalmak her bateristin hayaliymiş..en azından onlara göre...seninde bas gitar çalmak gibi bir hayalin var mı?(forumdaki sevgili baterist arkadaşlar sizin varmı böyle bir hayaliniz? ;D)

tek hayalimiz gege beyin foruma gelmesi :P
sevgili gege bey foruma gelin, internete gelin :P

sende isyan et viçof :P susma sustukçana...

cutie rocker
  • Yeni Üye
  • *
    • TNKfan
« Yanıtla #488 : 07 Şubat 2008, 19:31:48 »
0

tek hayalimiz gege beyin foruma gelmesi :P
sevgili gege bey foruma gelin, internete gelin :P

sende isyan et viçof :P susma sustukçana...
en son 4 gün önce girmiş gg foruma:D

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #489 : 07 Şubat 2008, 19:42:58 »
0
bn onu hayal olarak değilde başka şekilde duymuştum yani bi davulcu bas gitarı daha kolay çalar gibi bişeydi ama yanlışta olabilir hatırlamıyorum tam olrak..neyse efenim ben niye isyan edeyim gelir gg foruma sabır biraz :D
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

qzdcan
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #490 : 28 Şubat 2008, 22:30:32 »
0
sayın gg neden herkes profiline senin fotoğrafını koyarken sen kendi fotoğrafını koymuyorsun üyelerle karışmasın bi değişiklik olsun falan diye mi
orkestrayı yönetmek için kalabalığa sırtını döneceksin

maltrocker
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #491 : 16 Mart 2008, 11:37:41 »
0
güray abi benim abim baterist ben de arada sırada bas çalmaya çalışıorum bir konserinde tv de tabi annem sana hayran kaldı ben annemi bilirim kolay kolay müzik sevmez ama senin o mükemmellini sevdi yani bu mükemmellini neye borçlusun bi zamet benim salak abimede öğretsene bateri çalmayıı  ;D :D ;D :) ;)

maltrocker
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #492 : 16 Mart 2008, 11:42:28 »
0
abi bide joey jordison u severmisin onu örnek aldın oldumu adam mükemmel biliosun bide drum solosunu izlemeni isterimm adam ufak boylu ama yırtıo bateriyi senden de bekleriz drum soloo n var mı?

casper
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #493 : 22 Mart 2008, 20:34:42 »
0
aile konseri benzeri metallica coverlarının adeta havada uçuştuğu güzide 24 performance hall konserinizde şirinliğin ve yakışıklılığınla kalbimize taht kurdun diye başlayan ve devamında bol bol iltifat içeren bir yazı yazmak yerine unutulmadık di mi ( jülide ve fatma ) yazıyor başarılarının devamını diliyorum  :D  başlığın konusuna uygun olması adına bi soru da sorıyım " sayın ve çok sevgili cenk abiciğimizin viski hastası olduğu bilinen bir gerçek senin en sevdiğin içki nedir ? "

americus
  • Malt Fan
  • *
« Yanıtla #494 : 23 Mart 2008, 00:28:05 »
0
e bensiz olmaz o zaman...bende jülidenin yanındıki şapşal olan ;D  benden de bir soru.. tam olarak şu anda ne düşünmektesin?  ;)