100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Güray Gürsoy'a Sorular  (Okunma sayısı 96100 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gg
  • Malt Davul
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: Güray Gürsoy'a Sorular
« Yanıtla #15 : 22 Ocak 2007, 22:24:13 »
0
kentaçdis:
birsey koymana gerek yok ...hayal etmen yeter.. her turlu derde deva ....

eylül :
herhalde slipknot ya da deftones..olur du...ama..Slipknot kasar beaa : )

gizem :
cok klasik olacak ama... gitar herhalde...bas belki...

_PaRaNoYaK :
hahah...her ilde bi cift baget gitse....ocagimiza incir agaci dikilir : )....
yedeksiz gezmem zaten...: )

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #16 : 22 Ocak 2007, 22:25:22 »
0
thewitchof_punk :
Iwakura Lain i kim sevmez :)
anime olayına bayağı girmiş biri olduğumu söyleyebilirim :)
herkezin bildiği "Final Fantasy" ve "Ghost in the shell" ler dısında "Great Teacher Onizuka" bu ara komik gelio...ama onizuka biraz ayıp :)

kim sevmez haklısın ama ben pek bilene rastlamadım valla...onizuka yı duymadım açıkcası merak ettim izlesem mi ayıp falan diyosun ama  ;D
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

gg
  • Malt Davul
  • *
« Yanıtla #17 : 22 Ocak 2007, 22:33:22 »
0

kim sevmez haklısın ama ben pek bilene rastlamadım valla...onizuka yı duymadım açıkcası merak ettim izlesem mi ayıp falan diyosun ama  ;D

walla ben lain i izleyeli 3 sene oldu... 2 kez tum seriyi izledim..daha da izlerim...
onizuka icin yasin genc biraz senin sanırım...sen biraz bekle:)... sana baska animeler buluruz...ps2 oyna... ff serisinin cok guzel oyunları var.... : P

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #18 : 22 Ocak 2007, 22:35:40 »
0
bn lain i bu yıl keşfettim ama sabahın körüne kadar tüm bölümleri ardı ardına izlemiştim meraktan  ;D hmm peki izlemicem söz :D tmm oyunlara da bakarım artık :P

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #19 : 22 Ocak 2007, 22:37:46 »
0
heh aklıma bi soru geldi :D bn hangi anime severe rastladıysam hepsinin iyi kötü çizimleri var..izledikleri anime karakterlerini çizmeyi çok severler(bnde öyle  :D ) senin de çizimlerin var mı?sever msn resim çizmeyi  ;D  :)

gg
  • Malt Davul
  • *
« Yanıtla #20 : 22 Ocak 2007, 22:44:35 »
0
demek herkez lain i aynı sekilde izliyor..."meraktan sabaha kadar"... benimde oyle oldu..ve sende duydugum..3 un kisisin bunu yapan : )

cizmeyi cok severim...ama anime cizimim yok...eminim su an lisede olsam..defter onlarla dolardı ama..: P
ben aslında herseyi yapmaktan cok izlemeyi severim : )))

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #21 : 22 Ocak 2007, 22:49:35 »
0
demek herkez lain i aynı sekilde izliyor..."meraktan sabaha kadar"... benimde oyle oldu..ve sende duydugum..3 un kisisin bunu yapan : )

cizmeyi cok severim...ama anime cizimim yok...eminim su an lisede olsam..defter onlarla dolardı ama..: P

Davul çalmak hariç tabi ;D ;D
cenk ünnü yü bilirsin dimi Güray abi süperdir.birde kurbanda burak var.o da çok seviliyo.sence iyilermi.senden iyi olmasınlar ;D
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2007, 22:55:45 Gönderen: _PaRaNoYaK »

Malt :)

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #22 : 23 Ocak 2007, 11:16:19 »
0
güray abi bak meraktan ne yazdığını görmek için okuldan nete giriyorum  :P  hehe nese evet öyle bnm tüm defterler çizimlrle dolu zaten :D

Dessan
  • Mega Malt Fan
  • *
« Yanıtla #23 : 23 Ocak 2007, 15:48:20 »
0
Burdan Lain ve Onizuka sevenlere sonsuuzzzzzz(sevmeyenlerde iletiyoruz tabii :D ama sevenler torpilli ) saygılarımı iletiyorum.İkisinede hasta olan biri olarak söylüroum tabii bunu :D Güray abi bide bizden bi soru gelsin , kullandığınız ziilerin markası nedir ve neden tercih ediyosunuz(maksat soru olsun , amatör davulculara bilgi olsun-benim gibi- :D :D ).
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2007, 15:52:38 Gönderen: Dessan »
Hayat sana limon sunuyorsa , limonata yapmalısın...

cansu
  • Süper Malt Fan
  • *
  • johnny knoxville!
« Yanıtla #24 : 23 Ocak 2007, 19:44:05 »
0

[/quote]
güray abi bak meraktan ne yazdığını görmek için okuldan nete giriyorum  :P  hehe nese evet öyle bnm tüm defterler çizimlrle dolu zaten :D

[/quote]

Bende senin gibi yapıyorum bazen ;D

Bu arada baget verme konusunu ben başlattım gibi oldu,benden sonra herkez istemeye başladı,çok özür... ::) ;) :)her nesse soruma geçeyim ;D

kendine myspacede özel bir sayfa hazırlmayı düşünmüyorumusun? :)benceçok iyi olur :)

gg
  • Malt Davul
  • *
« Yanıtla #25 : 23 Ocak 2007, 21:52:31 »
0
_PaRaNoYaK :
Cenk i de Burak ı da sahsen tanırım... pek te severim..ozellikle Burak...cok süper calmazm ı yaa... izlemesi bile cok guzeldir : )

thewitchof_punk :
evet derslerin sıkıcılır derecesine gore... cizimler cogalır....bilirim : )

Dessan :
Zil olayı karısık bizde...zildjan da var...sabian da... turkish te...
markadan cok almaya gittiginde bir sure deneyeceksin..bi dinleyeceksin..istedsigin sesi veriyor mu...uzerinde...ne marka yazdigi cokta onemli degil bence...

cansu:
myspace ilgi ister cansu : )... ona ayıracak zamanım olursa bir gun yaparım...belki yardımcı olursunuz ?!?

Leonor
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #26 : 23 Ocak 2007, 23:19:05 »
0
  my drx'i çok merak ettim ya... mephisto'da geçen yıl oldu gösterimi değil mi? bir yerlerden edinme şansımız yoktur muhtemelen. anlatsana biraz nası bişeydi? konusu:"Gençlik bunalımlarından ve kötü hatıralarından kurtulmanın yolunu bilgisayarda bulan bir genç…" dio ama... ya da indirebilceğimiz bir link falan var mı?

cansu
  • Süper Malt Fan
  • *
  • johnny knoxville!
« Yanıtla #27 : 24 Ocak 2007, 11:05:49 »
0
_cansu:
myspace ilgi ister cansu : )... ona ayıracak zamanım olursa bir gun yaparım...belki yardımcı olursunuz ?!?

ehuehu lafı bile olmaz ben şahsen istediğin zaman yardımcı olurum ;D

Güray abi bayanlar davul çalamaz diye bir genelleme var 1-0 yenik başlıyoruz erkeklere göre,bu konu hakkında ne düşünüyorsun?ben şahsen  iyi çaldığımı düşünüyorum ama ne bilim böyle bir tavır karşısında genel olarak insan ümitsizliğe kapılıyor...,gerçi eskiye göre daha iyi durum ve tavırlar ama sen ne düşünüyorsun?

Birde Ekşi Sözlükteki Yorumlarda Cep telefonu kullanmadığın yazıyordu  doğrumu? ;D hala kullanmıyorumusun :P ;D
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2007, 11:18:34 Gönderen: cansu »

gg
  • Malt Davul
  • *
« Yanıtla #28 : 24 Ocak 2007, 19:00:21 »
0
Leonor:
"my-drx " bitirme filmim di... tam bir öğrenci bunalımı diyebiliriz : )...
gosterimi 2-3 yerde yapıldı...
kisisel bir sayfa yaparsam, oraya koymayı dusunuyorum...

cansu :
"bayanlar calamaz"  tabi ki sacma bir genelleme..senin  zaten buna takıldgını sanmıyorum
sıkı ve surekli calısan herkez kendini gelistirebilir....ama dogustan yetenekler yok mu...?!?

: )

cep tel olayı ise... calistigim yer bir sekilde aldırmayı basardı fakat... telefon butun gun evde masanın ustunde duruyor...ve telefonun numarasını bile bilmiyorum...: )..

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #29 : 24 Ocak 2007, 19:13:46 »
0
cansu ne ümitsizliği ya dalga mı geçiyosun? bna da bi eleman demişti sen bırak davul işlerini gitara başla vs diye bi kere bile dinlemedim sırf erkekler kızlardan güçlü diye daha iyi çalar mantığı çok çok yanlış..tamamen tutuş tekniği ve yetenek olayı davul kesinlikle takmamak lazım(alın canlı örneği ben takmadım ve iyi olduğumu düşünüyorum  :D )