100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: 11 Haziran @ Ankara  (Okunma sayısı 5739 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Be_Fearless
  • Global Moderator
  • *
  • Popülerlik: +2
    • Kişisel Web Site
11 Haziran @ Ankara
« : 04 Haziran 2008, 12:02:54 »
0
11 HAZİRAN ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ANKARA!!

Yer:Ataturk Anadolu Lisesi

Tarih:11 Haziran Carsamba

charmed
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • AntiRakun
  • Popülerlik: +1
Ynt: 11 Haziran @ Ankara
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2008, 14:01:57 »
0
doğum günümde ankara'ya gidiyorum malt konseri için banane banane haksızlık o gün benim doğum günüm yaa ankara nee yaaaa :'(
DüzMantık

kırık_baget
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2008, 15:28:06 »
0
saatini söylermisin acaba?

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2008, 21:26:35 »
0
doğum günümde ankara'ya gidiyorum malt konseri için banane banane haksızlık o gün benim doğum günüm yaa ankara nee yaaaa :'(
yanlız senin değil gg'nin de doğum günü hazalcım ::) ayrıca niye üzülüyosun ki doğum gününde malt konseri izlemekte güzel olsa gerek :)
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

charmed
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • AntiRakun
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2008, 23:32:39 »
0
hayır yaa benim doğum günüm:( bizim doğum günümüz (A) =)))
istanbulda oturmam beni üzmek için yeterli bir sebep olsa gerek cansu'cum..
DüzMantık

kutbukuzey
  • Ultra Malt Fan
  • *
    • myspace
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2008, 15:44:08 »
0
ne güzel alt grup çıkıcaktık bu konsere.. arkadaş kurbanı olduk, seçmeyi kaçırdık.
aynı gün konserim var benim de :S gitmeyi çok isterim, umarım saatler çakışmaz giderim..

casper
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2008, 18:54:41 »
0
yanlış duymadıysam festival modunda 2 günlük bi şey olcakmış ilk gün alt gruplar falan sonra 6:30 da malt sonra da demir demirkanmış bilet de 10 milyonmuş yanlış duymadıysam tabii ...

Holy V
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2008, 11:41:39 »
0
Geçte olsa bildilendirireyim sizleri belki bir daha ki sefere işinize yarar (aaal'den biri olarak) evet 2 gün sürüyor.Kombine 15TL tekgün 10 TL.Gece 12 gibi bitiyor.Bu kadar bilgi yeter konsere geçiyorum
18:30-19:00 gibi çıktılar Aşkın Gözü'yle açılışı yaptılar zaten o andan itibaren kafalar sallanmaya başladı e bitene kadar hiç durmadı 2Kez Deprem'i ve bütün albümü 2 tane Motörhead ve Bir Metallica (Sad But True) çaldılar. Sonuç olarak çok çok eğlendik ve şu anda boynum ağrıyor  ;D Son olarak Cenk Bey'e şişman korumalarımız yüründen erişemedik hemen okula soktular onu ama Cenk TURANLI güzellik yapıp bizimle kaldı fotolartımızı çektik ben im zamı aldım ;D üzücü olan şey o güzelim saçların askerlik yüründen puf omasıydı ama başka hiç bir muzur yoktu ve tam anlamıyla züper bir performanstı
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2008, 11:44:39 Gönderen: Holy V »

casper
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2008, 12:52:50 »
0
Geçte olsa bildilendirireyim sizleri belki bir daha ki sefere işinize yarar (aaal'den biri olarak) evet 2 gün sürüyor.Kombine 15TL tekgün 10 TL.Gece 12 gibi bitiyor.Bu kadar bilgi yeter konsere geçiyorum
18:30-19:00 gibi çıktılar Aşkın Gözü'yle açılışı yaptılar zaten o andan itibaren kafalar sallanmaya başladı e bitene kadar hiç durmadı 2Kez Deprem'i ve bütün albümü 2 tane Motörhead ve Bir Metallica (Sad But True) çaldılar. Sonuç olarak çok çok eğlendik ve şu anda boynum ağrıyor  ;D Son olarak Cenk Bey'e şişman korumalarımız yüründen erişemedik hemen okula soktular onu ama Cenk TURANLI güzellik yapıp bizimle kaldı fotolartımızı çektik ben im zamı aldım ;D üzücü olan şey o güzelim saçların askerlik yüründen puf omasıydı ama başka hiç bir muzur yoktu ve tam anlamıyla züper bir performanstı
1motorkafa 2 metallicaydı ayrıca cenk turanlı abimizin güzelliği yanında barış abimizin ve güray abimizin güzelliklerini de hatırlamalı barış abi okull sahne arası bir yerde imza dağıtmaktayken güray abimiz kapı önünde 2 hayranına bagetlerini verivermiş idi . her malt konseri gibi hoş, ve boyun azmanı ( headbang yüzünden ) bir konserdi. cenk , barış ve güray abilerin güzelliklerinden bir gün cenk durmazel abimizinde yapması dileğiylen ...

emregencer
  • Süper Malt Fan
  • *
  • Olmak Yada Olmamak
« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2008, 14:32:54 »
0
yaa bikerede adanaya gelseler
"Şeftali ne de romantik yahu..!"

charmed
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • AntiRakun
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2008, 21:52:30 »
0
güzel konsermiş, fotoğrafta istiyoruz=)
DüzMantık

casper
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 14 Haziran 2008, 22:02:06 »
0
güzel konsermiş, fotoğrafta istiyoruz=)
paranoyak isimli dostumuza özel mesaj göndermiştim ama kendileri sallamadılar ya da henüz haberdar olmadılar benim diyen bir insan evladı bana özel mesajla msn adresini bildirirse fotoğrafları kendisine ulaştırırım böylece o da sevgili sitemizin pek sevgili arşivine ekler gökten 3 elma düşer vb..