100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: 25/04/2008.. YTÜ Bahar Şenligi Festivali'nde MALT  (Okunma sayısı 12204 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

su
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • The truth is out where?
  • Popülerlik: 0
Ynt: 25/04/2008.. YTÜ Bahar Şenligi Festivali'nde MALT
« Yanıtla #45 : 01 Mayıs 2008, 15:00:58 »
0
Valla şu an itibariyle ace of spades'i de dinledim. Hepsi güzel şarkılar fakat, ben sanki Malt'tan daha beğendim. İlk dinlediğini severmiş insan hani öyle bir şey herhalt.
Bir dost.

2Rule
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #46 : 01 Mayıs 2008, 16:22:05 »
0
ace of spades bi derece de, metallica'nın yanına yaklaşamadı malt o gece. zira cenk zart zurt sözleri karıştırdı, barış sololarda dağıttı vs.

volkanarch
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #47 : 05 Mayıs 2008, 06:14:40 »
0
ace of spades bi derece de, metallica'nın yanına yaklaşamadı malt o gece. zira cenk zart zurt sözleri karıştırdı, barış sololarda dağıttı vs.

o konsere kafam baya ii geldim malt kısmı aklımda yok gibi ama broxn'ta sanırım 6 ya yaklaşan konserine gittim maltın. sad but true olsun , ace of olsun ,  wherever i may roam  olsun , Personal Jesus olsun hepsinide deliler gibi cover yaptığını duydum black sever olarak beğendiğim nadir adam gibi müzik yapan bi grup bnce bi grubu tek konserle yargılamayın , zira orda malt cıkıcakken 15-19 yaş arası bebeler hayko diye bağırıyodu bnce bu gayet moral bozucu bişey ama cenk bey'in buyurun bn hayko demesi o bebelere iyi bi abi cevabı olmuştur neyse konudan şaştık , malt bnce süper bi grup tek konserle yargılamayın üzüntüm şu ki eleştirdiğiniz konserde kafam iidi ve maltı hatırlamıyorum ve gene ii olduğuna kendimi inandırıyorum...
Çarşafın sıcaklığını sen yokken koruyamam ;)

2Rule
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #48 : 05 Mayıs 2008, 13:19:39 »
0
iyi de hayko zaten sad but true'nun sonunda geldi, zaten çalmışlardı şarkıları. ayrıca ben gayet iyi hatırlıyorum, wherever i may roam'da da sad but true'da da cenk sözleri karıştırdı sonlara doğru. barış zaten daha kendi sololarını bile gayet dağınık, kulağa hoş gelmeyen tonlarla çalıyo. ben malt'ı çok seviyorum, sevmesem burda işim olmaz zaten, ama demek istediğim, özensiz çalıyolar. hadi sözler neyse, karışır da, o soloların hakkı verilmeliydi. bi kere de olmadı ki, kaç kere oldu.

her verileni sorgulamadan alırsak kalite düşer. seviyoruz ki, daha iyi olmalarını istiyoruz ki eleştiriyoruz.

volkanarch
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #49 : 08 Mayıs 2008, 23:21:45 »
0
Haklısın ;)
Çarşafın sıcaklığını sen yokken koruyamam ;)