100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Malt Hakkında  (Okunma sayısı 76342 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

manolyabarıshcı
  • Mega Malt Fan
  • *
  • ain't no love in the heart of the city
  • Popülerlik: 0
Ynt: Malt Hakkında
« Yanıtla #135 : 15 Temmuz 2007, 03:40:08 »
0
malt çok güzel bi grup,cenk abinin sesinin bu kadar güzel olduğunu hiç tahmin edemezdim,şarkılarda çok güzel.müzik piyasasına hoşgeldiniz  :D iyikide geldiniz ;)bu arada 3.klibi dolmuş parçasına çekin derim çok sevilcenden eminim :D
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2007, 03:44:05 Gönderen: manolyabarıshcı »
bir önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan daha zordur

rocker mca
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #136 : 15 Temmuz 2007, 18:43:47 »
0
son zamanlarda dinlediğim en iyi rock albümü,açıkçası beklentilerimin çok üstünde bir albüm

buflaz
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #137 : 15 Temmuz 2007, 20:38:41 »
0
hakettiği reklamı yapılmıo... ama böyle böyle büyür diyorum nu kitle inşllah. yalnız bu ayar pek bi fine şimdiden uyarıym uyarmadı demesinler ''nolur değişme malt''

jackass46
  • Mega Malt Fan
  • *
« Yanıtla #138 : 16 Temmuz 2007, 00:39:50 »
0
ben çok sevdim bu grubu yaa!Cenk abi yi zaten severdim..ama beklemezdim hiç böyle bi grup olayı falan...Alllahh yollarını açık etsin  :)

manolyabarıshcı
  • Mega Malt Fan
  • *
  • ain't no love in the heart of the city
« Yanıtla #139 : 16 Temmuz 2007, 23:00:56 »
0
hakettiği reklamı yapılmıo... ama böyle böyle büyür diyorum nu kitle inşllah. yalnız bu ayar pek bi fine şimdiden uyarıym uyarmadı demesinler ''nolur değişme malt''
ewet kesinlikle bi reklamınız eksik sizin.müziğiniz,şarkılarınız çok güzel ama burası türkiye işte umarım yakın zamanda zirvede görcez sizi
bir önyargıyı kırmak atomu parçalamaktan daha zordur

b10Zai
  • Yeni Üye
  • *
  • bende warım !
« Yanıtla #140 : 18 Temmuz 2007, 10:42:44 »
0
reklama ıhtıyacları yok bnce.. onlar muzıklerıyle ıllakı bı yerlere gelıjekler.. hakeden herzaman kazanmaz mı sızce de ?
baZı şEyLeR iÇiN aRtIk cOk gEç.vE  gEç oLaN şEyLeR iÇin cOk baZı şEyLeR!...

zelal
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #141 : 18 Temmuz 2007, 14:26:01 »
0
gayet iyi grup,iyi sözler ve harika müzik...
?

rarely
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
    • rarely
« Yanıtla #142 : 19 Temmuz 2007, 00:39:21 »
0
reklama ıhtıyacları yok bnce.. onlar muzıklerıyle ıllakı bı yerlere gelıjekler.. hakeden herzaman kazanmaz mı sızce de ?
inanırsa kazanır
ediyesel titinet

ece_plcb
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #143 : 22 Temmuz 2007, 10:20:39 »
0
Alıntı
ilk mesaj benden olsun..böyle bir grup türkiye'de olduğu için çok seviniyorum ve grup üyelerini ayrı ayrı tebrik ediyorum böyle güzel ve kaliteli bir müzik yapıp bize sundukları için..süpersiniz abilerim
evet aynen öyle :D ;)
bazen ne yaparsan yap olmuyor bazen!

mervik
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #144 : 23 Temmuz 2007, 18:08:19 »
0
ya cidden cok süper bi sarki daha önce pek dinlememistim grubu  cenki şarkı söylerken dinlemek garp geliodu ama süper olmuş gerçekten dinlemediğim zamanlara üzüldüm deprem şarkısını günde en az 3 kere dinliyorum süper süper süper başka dicek bişey yok...

includest
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #145 : 24 Temmuz 2007, 19:03:17 »
0
1 haftadır. Aşkın gözü ile Deprem şarkılarını dinleyip duruyorum, bugün en az 20 kere dinlemişimdir  hatta uyanınca bile başlıorum söylemeye . kesinlikle süper gidiyorlar tebrik ediyorum tüm gruptaki arkadaşlara. söz müzik ses uyumu görüntü hepsi çok güzel hep böyle devam edin . İngilterede İron maiden ne olduysa dünya çapında Malt da inşallah öyle olsun.. Başarılar. herkese biz fanlar olarak kasetlerinizi alıp . bangır bangır dinleyerek reklam yapıoruz inşallah daha da ileri gideriz dünya çapında. Grşrz arkadaşlar okuyan herkese Teşekkürler. ;)
[/pre]

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #146 : 24 Temmuz 2007, 19:41:05 »
0
1 haftadır. Aşkın gözü ile Deprem şarkılarını dinleyip duruyorum, bugün en az 20 kere dinlemişimdir  hatta uyanınca bile başlıorum söylemeye . kesinlikle süper gidiyorlar tebrik ediyorum tüm gruptaki arkadaşlara. söz müzik ses uyumu görüntü hepsi çok güzel hep böyle devam edin . İngilterede İron maiden ne olduysa dünya çapında Malt da inşallah öyle olsun.. Başarılar. herkese biz fanlar olarak kasetlerinizi alıp . bangır bangır dinleyerek reklam yapıoruz inşallah daha da ileri gideriz dünya çapında. Grşrz arkadaşlar okuyan herkese Teşekkürler. ;)
[/pre]
sadece klip şarkılarını deil albümü al ve dinle :D :D müzik kazansın malt da faydalansın :D

scaglietti
  • Yeni Üye
  • *
  • trucknology
« Yanıtla #147 : 25 Temmuz 2007, 12:18:37 »
0
rock grupları arasında "sahne" performansı en gerçek grup .. bir çok grup kayıtlar esnasında sanal ortamda seslerini güçlendirirken canlı performans sergilemeleri çok zor oluyor ama malt böyle değil. Cenk'in sesi gayet gür ve doğal. işte bu da maltı Dinlemek için büyük bir sebep
TRUCK'N'ROOL
"HUZURLU GENÇLER ÖRGÜTÜ"
 ...Come As You Are...

felisSs
  • Yeni Üye
  • *
  • Dibe vursam Dip olsam ! Dibe vura vura yorulsam...
« Yanıtla #148 : 26 Temmuz 2007, 05:02:31 »
0
malt harıka...izlediqim ılk andan beri cenke asıqım bu gercekten kacırın benı  ;D sarkılar gercekten süper keyıflı gaza getırıo sarhos edıor yahu  ::)
akın var güneşe akın ! güneşi zaptedeceğiz güneşin zaptı yakın !

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #149 : 26 Temmuz 2007, 16:39:02 »
0
cenk durmazel'in albmde bazı şarkılardaki bağırışlarının aynısını canlı performansta da aynen sergilemesi çok hoşuma gidiyor.sanki albümü cd'den dinliomuş gbi oluorm :D