100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Malt Hakkında  (Okunma sayısı 76289 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: Malt Hakkında
« Yanıtla #60 : 11 Şubat 2007, 13:54:07 »
0
evet :P :P
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

dokzas
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #61 : 11 Şubat 2007, 13:57:28 »
0
Arkadaşlar ben pek anlamam akorudur tabıdır falan sadece dinlerim ama ne bileyim tamam hepsini tebrik ediyorum teker teker grubun türk rock müziğine katkılarından dolayı ama bence daha iyi soundlar olmalı neden olmuyo bilmiyorum ki Türk grup kurbandan beri dinlemeyeli uzun zaman oldu bu aralar kıpırdadı maltı gördüm ama beni pek tatmin etmedi .Yapıcı olsun diye söylüyorum yanlış anlamayın ama bence bizde bi eksiklik var tekniğini bilmem ama var işte. audioslave  incubus lostprophets muse nie bu kadar farklıyız.

dokzas
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #62 : 11 Şubat 2007, 14:02:39 »
0
bu arada farklıyız derken tarz değil yanlış anlamayın sound da bi kalite var onlarda. Bizde bana düşük geliyor altyapı, bilmem neden okadar çok isterim ki kulağıma bir türk grup o kalitede müziği verebilsin.

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #63 : 11 Şubat 2007, 14:05:57 »
0
insanlar tüm albümü dinlemeden nasıl sound hakkında yorum yapabiliyolar anlamıyorum :o

Malt :)

dokzas
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #64 : 11 Şubat 2007, 14:42:40 »
0
paranoyak eğer bana diyorsan albümün tamamını dinledim galiba benim sorunum rockın içine bi ezgi sokmaktır. paldır küldürü sevmiyorum dostum gitarı ayrı bi davulu ayrı bi tonda duymalıyım birbirine girmemeli çorba olmamalı.pat pat devam etmemeli kendine ait bi ezgisi olmalı bence şarkının bütününde.

IschILL
  • Yeni Üye
  • *
    • MARMARAKAMPUS
« Yanıtla #65 : 11 Şubat 2007, 18:09:13 »
0
Ben de yeni üye oldum buraya gerçekten çok beğendim...
''MALT'' harika bir grup olmuş ilk duyduğumda çok beğendim...çok kaliteli müzik yapıyorlar gerçekten...
Cenk'i de görünce gerçekten çok şaşırdım zaten çok severim...Açıkçası onu dinlemek ve de benim en sevdiğim müzik türünden olduğu için çok sevdim..şimdi sürekli dinliyorum...
Bu siteyi de beğendim çok...ellerinize sağlık... ;) :)

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #66 : 11 Şubat 2007, 18:16:01 »
0
paranoyak eğer bana diyorsan albümün tamamını dinledim galiba benim sorunum rockın içine bi ezgi sokmaktır. paldır küldürü sevmiyorum dostum gitarı ayrı bi davulu ayrı bi tonda duymalıyım birbirine girmemeli çorba olmamalı.pat pat devam etmemeli kendine ait bi ezgisi olmalı bence şarkının bütününde.

hayır bu sana değil bu şekilde yorum yapanlara.ayrıca senin dediğin olay zevk işi.yani malt eğer senin zevkine  göre müzik yapmıyorsa buraya girmenin ne anlamı var ki. :-X
hayır burda fanlar olarak varız da ;D

ayrıca ortada birbirine girmiş bi müzik göremiyorum ben.sen rock dinlerken kimleri dinliyosun birbirine girmemiş derken merak ettim.

dokzas
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #67 : 11 Şubat 2007, 21:15:25 »
0
Sadece soundumuz nie yabancı grupları yakalayamıyor onu merak ediyorum kötülemek gibi bi niyetim yok ama tartışacak yer burası değil doğru söylüyosun.MALT a başarılar her zaman rock müziğinin arkasındayım.

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #68 : 11 Şubat 2007, 21:49:07 »
0
Sadece soundumuz nie yabancı grupları yakalayamıyor onu merak ediyorum kötülemek gibi bi niyetim yok ama tartışacak yer burası değil doğru söylüyosun.MALT a başarılar her zaman rock müziğinin arkasındayım.
işte sen bu kafayla gidersen kimseyi sevemezsin.Biz Türk`üz ve türk müzikleri dinleyerek büyüyoruz.kaldı ki eğer malt veya başka bir grup yabancılara özenip onların soundlarını yakalamaya çalışmıyolar ki bu zaten çok zor birşeyde değil.yabancıların soundlarını seviyosan yabancıları dinle ama Türk gruplara yabancıların soundlarını yakalttırmaya çalışma.yada yakalayamadılar diye eleştri yapma.çünkü herkes halinden çok memnun ve bu tür bir eleştri özentilikten başka birşey değil.

gözünü aç bence biraz ;)

dokzas
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #69 : 12 Şubat 2007, 00:00:09 »
0
şimdi olayı Türklüğe getirmeyelim bence  Türklüğe laf getirtmem hiç bi zaman özentilik hayatım boyunca karşı çıktığım şeylerdendir.Böyle bi yargıda bulunma bence acımasız oluyor demek istediğimi anlamıyosun teknoloji farkımı var nie benim davul sesim daha tiz yada nie o tok ses yok.Aman boşver dostum sen onu dinle ben bunu ben sadece merakımdan sordum altta hiç bi amaç yok ama sen nerelere götürdün olayı.

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #70 : 12 Şubat 2007, 00:04:28 »
0
hayır bi yere götürmedim ama neden yabancılar gibi sound çıkaramıyolar demen saçma geldi biraz. ::)

dokzas
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #71 : 12 Şubat 2007, 00:08:43 »
0
olabilir inşallah hepimizin zevkine hitap edecek geniş bir Türk rock müzik piyasası olur da yabancıları dinlemek zorunda kalmayız  :)

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #72 : 12 Şubat 2007, 00:12:52 »
0
olabilir inşallah hepimizin zevkine hitap edecek geniş bir Türk rock müzik piyasası olur da yabancıları dinlemek zorunda kalmayız  :)
yabancıları dinlememek zor ve bence normal...sende beni anlamamışsın...neyse bu sürer gider.

:) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'(

maltic
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #73 : 27 Şubat 2007, 14:01:25 »
0
Malt!! Evet, ne diyebilirim bilmiyorum, şöyle özetlemeye çalışayım 18 yaşındayım ama 10 sene Badluck'ın yeni albümünü bekledim:) Karşıma çıkan şey ise yeni bir Badluck değil, çok farklı ama süper, evet kesinlikle süper! Kanımca Türkiye'nin en iyi rock grubu.. Cenk Durmazel'in zaten müzik zevkine de hastaydım, muhabbetine de ve Badluck'taki performansına da.. Ama Malt süper bir kombinasyon ve onlar kimsenin yapmadığını yapıyor: Çatır çatır Rock!! Long Live Malt!! Tebrik ediyorum dinlediğim en iyi rock albümlerinden.. sadece türk olanları içinde değil..

reflections
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #74 : 01 Mart 2007, 12:14:45 »
0
ewet arkadaşlar işte bende yeni bir üyeyim bu arada malt kardeşleri dün akşam birebir yüxexeste dinledim canlı performan olarak bi kurban wardı hayatımda bi şimdi MALT kardeşler oldu we yaklaşık albümdeki bütün parçaları çaldılar we sound olarakta çok sağlam olmuş başarılarının dewamını dilerim çünkü türkiye denilen bu ülkenin sağlam ROCK gruplarına ihtiyacı war we içinde ROCK a susamış birçok insan war tabikide türk rock ına :)
only GOD can judge me now