100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: MaltRock Cafe Vol.2  (Okunma sayısı 75668 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

jenna-beth
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: MaltRock Cafe Vol.2
« Yanıtla #540 : 10 Şubat 2008, 20:08:38 »
0
ee abartsalarmış
ben istersem zaman durur...
mein kleines herz konnte nicht gerettet werden...
www.myspace.com/bellamymargera
www.myspace.com/fieberband

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • GıBsoN Les PauL & 0.2 Pena / Mutlu olup unutmaya..
    • My space
« Yanıtla #541 : 10 Şubat 2008, 20:15:37 »
0
 hoşçakalın malt forum, güzel bir günde yine görüşmek dileğiyle
Herkes bana vücudumdaki tırnak izlerini soruyor. "Gamze" diyorum onlar, "küçük gamzecikler"... Küçük sevgilinin yaptığı küçük gamzecikler. Tırnaklarında et parçalarım var. Küfürbaz şairlerin mısraları dolaşıyor seninle dolaştığımız her sokakta. "Siktir olup gittiğini" söylüyorlar kafiye gereği...

jenna-beth
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #542 : 10 Şubat 2008, 20:25:36 »
0
neree yaaa bu saatte?
ben istersem zaman durur...
mein kleines herz konnte nicht gerettet werden...
www.myspace.com/bellamymargera
www.myspace.com/fieberband

baronez
  • Mega Malt Fan
  • *
  • *CENK DURMAZEL*
« Yanıtla #543 : 10 Şubat 2008, 22:04:48 »
0
çok mu geyik oluyorumuş ab ye girip giremiyeceğimizimi tartışalım bence onu diyenler dikkat çekmeye çalışmışlar bence forum gayet zevkli en küçük ben olarak bunu diyorsam düşünün artık
yakışıklı,karizmatiksempatik,çekici,komik,ilgi çekici,dayanılmaz...>CENK DURMAZEL

rockülen*
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #544 : 10 Şubat 2008, 23:44:03 »
0
Forumun eski üyeleriyle konuştum,  >:( >:( >:(herkes çok geyik oldu deyip foruma gelmiyorlarmış :'( :'(

sanırım soğumaya başladım bende
ne olması bekleniyordu ki.şimdi o beğenmeyenler de yapmıştır bu geyik deneni ki sen de tanımışsın msn e almışsın senin bu kişiyle aranda bir diyalog olmuş bu diyalog sırf malt la mı alakalı bilemem.
belki eleştirilirim ama forumun sahipleri de uzunca zaman aralıklarıyla uğruyorlar hani soru sorulsa da cevaplar geç geliyor bu boşluk da falan filan diye açılan çoğu geyiğe dayanan yerde geçiyor burası olmasa bahsedilen geyik muhabbetleri de çıkmazdı.
eğer soğumalara sebebiyet de bu kadar çok talep görmesiyse falan filanın doğrudur ama bu soğuyanlar da bir zamanlar buralara yazdı
hani olurya herşey doğar büyür ölür bu herşey için geçerli bence buraya uyarlarsam da soğumak değil de sıkılmak olur bence
buzdolabına tişört koyup giyin yeldir yeldir ,efil olmanın mutluluğuna varın

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #545 : 10 Şubat 2008, 23:57:38 »
0
eski üyeler neredesiniz :(
yeni üyeler bunu bir gönderme olarak algılamayın lütfen(:
geyik olayına ben de çok girerdim bir aralar(5-6 ay oldu bırakalı bu illeti :D :P )ama sonra bayıyor yahu.ben bunun canlı örneğiyim falan :D
keşke yeni üyeler üye olduktan sonra uğrasalar
uğrayanlar da kendilerini biraz-cık (cok azcık) geri alsalar geyikten.en azından malt box'a da takılıp geyiksel enerjilerini biraz da orada atsalar :P
(geyiksel enerji :D :D )
ama olmuyor öyle
öyle olmuyor
evet olmuyor
neyse sakin olayim
selamlar yenisine eskisine :P

kutupayısı
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #546 : 11 Şubat 2008, 02:57:45 »
0
lan ne kuşak çatışması olmuş be.
bırakın bu işleri
gidin tolstoy okuyun
abazan değilim,makina mühendisiyim

paçungaa
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • ................
« Yanıtla #547 : 11 Şubat 2008, 10:48:51 »
0
kutup haha tavsiyede mi verion sen ;D

yaa takmayın arkadaşlar sonuçta forumdur eskiler gider yeniler gelir yeniler eskir başka yeniler gelir sistem böyle işler hep...

neyse günaydın votka istiyorum lütfen....
uğrunda dertlere düştüğüm sevgili
bir başkasına tutulmuş,o da dertli
derdimin dermanı kendi derdinde
hekim hasta olunca kime gitmeli...
                                                ÖMER HAYYAM

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • GıBsoN Les PauL & 0.2 Pena / Mutlu olup unutmaya..
    • My space
« Yanıtla #548 : 11 Şubat 2008, 12:05:33 »
0
Forumun eski üyeleriyle konuştum,  >:( >:( >:(herkes çok geyik oldu deyip foruma gelmiyorlarmış :'( :'(

ne olması bekleniyordu ki.şimdi o beğenmeyenler de yapmıştır bu geyik deneni ki sen de tanımışsın msn e almışsın senin bu kişiyle aranda bir diyalog olmuş bu diyalog sırf malt la mı alakalı bilemem.
belki eleştirilirim ama forumun sahipleri de uzunca zaman aralıklarıyla uğruyorlar hani soru sorulsa da cevaplar geç geliyor bu boşluk da falan filan diye açılan çoğu geyiğe dayanan yerde geçiyor burası olmasa bahsedilen geyik muhabbetleri de çıkmazdı.
eğer soğumalara sebebiyet de bu kadar çok talep görmesiyse falan filanın doğrudur ama bu soğuyanlar da bir zamanlar buralara yazdı
hani olurya herşey doğar büyür ölür bu herşey için geçerli bence buraya uyarlarsam da soğumak değil de sıkılmak olur bence

Bunların söyleyenler, msn ime aldıklarım, diyalog kurduğum insanlar, zaten forumu forum yapan kişiler..! İsim vermem doğru olmıcak. Sanırım neden uğramadıklarının nedenide ortada.  Hadi kalın sağlıcakla
Herkes bana vücudumdaki tırnak izlerini soruyor. "Gamze" diyorum onlar, "küçük gamzecikler"... Küçük sevgilinin yaptığı küçük gamzecikler. Tırnaklarında et parçalarım var. Küfürbaz şairlerin mısraları dolaşıyor seninle dolaştığımız her sokakta. "Siktir olup gittiğini" söylüyorlar kafiye gereği...

guerra_trock
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #549 : 11 Şubat 2008, 13:52:51 »
0

Bunların söyleyenler, msn ime aldıklarım, diyalog kurduğum insanlar, zaten forumu forum yapan kişiler..! İsim vermem doğru olmıcak. Sanırım neden uğramadıklarının nedenide ortada.  Hadi kalın sağlıcakla

ozaman sna  msninde ve diyaloglarnda başarılar kimseyi beğendirmek zorundada değiliz beğenmeyen sevmeyen ortamdan hoşlanmayan gelmez kimseyi zorla buraya getiremeyiz sana kolay gelsin

selametle
Think Locally, Fuck Globally

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #550 : 11 Şubat 2008, 14:02:27 »
0
stüdyoda gerginlik!
:D

arkadaşlar bu kadar da abartmayın
birçok eski üye hala giriyor siteye
yani tamam eski hali yoktur belki forumun ama her gelen yeni üyeden gıcık alma,onlar geldi diye de forumdan soğuma gibi bir durum da yoktur sanırım.çünkü ben de forumdan birçok insanla msnden konuşuyorum hiç böyle bir konumuz olmadı.sadece artık her üyenin birbirini tanımadığı gibi birşeyler olmuştu o kadar.kimsenin siz burdasınız diye gelmemesi gibi birşey söz konusu olamaz.en azından benim için olamaz.

aaaa bitsin bu gerginlik de
herkese benden birer limonata :P

rockülen*
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #551 : 11 Şubat 2008, 14:31:51 »
0
limonata yanında da birşeyler olursa düşünürüz sonuçta forumu forumluluktan çıkaranlardan biriyim galiba ;D ;D ;D ;D ;D hani bir limonatayla da olmaz yahu
buzdolabına tişört koyup giyin yeldir yeldir ,efil olmanın mutluluğuna varın

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #552 : 11 Şubat 2008, 14:34:21 »
0
tamam yanında da teselli ödülü olarak bir adet büyük boy kek,dan olanından :P

rockülen*
  • Vazgeçilmez Fan
  • *