100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: MaltRock Cafe Vol.2  (Okunma sayısı 75160 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • GıBsoN Les PauL & 0.2 Pena / Mutlu olup unutmaya..
  • Popülerlik: 0
    • My space
Ynt: MaltRock Cafe Vol.2
« Yanıtla #855 : 22 Mayıs 2008, 22:08:41 »
0
 Ayağımda bir kaç milyarlık set-up ve yanımda kırk hamett'le solo atabilmek vardı...
Herkes bana vücudumdaki tırnak izlerini soruyor. "Gamze" diyorum onlar, "küçük gamzecikler"... Küçük sevgilinin yaptığı küçük gamzecikler. Tırnaklarında et parçalarım var. Küfürbaz şairlerin mısraları dolaşıyor seninle dolaştığımız her sokakta. "Siktir olup gittiğini" söylüyorlar kafiye gereği...

nonconformıst
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #856 : 23 Mayıs 2008, 12:52:57 »
0
o zorlamaz sakindir akar oluruna kadar

hmm ses bi değişik geldi sanki ilk dinlememmiş gibi

biliyoruz hasbel kader....
Gördüğümü görecekler diye ödüm geriliyor

nonconformıst
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #857 : 23 Mayıs 2008, 13:39:12 »
0
mantak hmm pek bi detarjanımsı

nonconformıst
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #858 : 23 Mayıs 2008, 15:16:40 »
0
...ve ben o an ölsem...

rarely
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
    • rarely
« Yanıtla #859 : 23 Mayıs 2008, 18:24:12 »
0
yalnız yukardaki arkadaşım imzasına bayıldım "ödüm geriliyor" :D
ediyesel titinet

clgn448
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • celegene
« Yanıtla #860 : 23 Mayıs 2008, 18:30:50 »
0
negzel.
top yan ağlarda ben ağlamaz mıyım 
*HGÖ*

paçungaa
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • ................
« Yanıtla #861 : 23 Mayıs 2008, 22:11:34 »
0
ben geldim beeennn.... :( :'( :'(
uğrunda dertlere düştüğüm sevgili
bir başkasına tutulmuş,o da dertli
derdimin dermanı kendi derdinde
hekim hasta olunca kime gitmeli...
                                                ÖMER HAYYAM

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
    • My space
« Yanıtla #862 : 27 Mayıs 2008, 11:51:04 »
0
 O bunu ne kadar hak etmiyor olsada.. Allah kahretsinki yaşanılmışlık.
Herkes bana vücudumdaki tırnak izlerini soruyor. "Gamze" diyorum onlar, "küçük gamzecikler"... Küçük sevgilinin yaptığı küçük gamzecikler. Tırnaklarında et parçalarım var. Küfürbaz şairlerin mısraları dolaşıyor seninle dolaştığımız her sokakta. "Siktir olup gittiğini" söylüyorlar kafiye gereği...

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
    • My space
« Yanıtla #863 : 28 Mayıs 2008, 00:43:15 »
0
Cins cins kız türü var tabii ki pratikçi, örneğin bakire olduğu halde dışarıdan hiç de öyle gözükmeyenler. Siz anladınız demek istediğimi. Bir de vermediği halde Merter rehberi gibi birkaç dilde seksten bahseden, yol gösterenler var. İş yatağa gelince oyun bozuluyor, artık ruhları mı temiz dersiniz yoksa tırstılar mı bilmem. Verenler de mevcut. Her şekil. Ama dışarıdan bakire profili çiziyorlar, anlamak imkânsız, çok iyi kamufle ediyorlar kendilerini. Veya tek yönlü çalışanlar. Düğünden önce arka, düğünden sonra ön gibi.

Bir de kızlık zarı açısından düşünün, ne entrikalara ne politik oyunlara alet oluyor, hâlbuki sessiz sakin bir zarcık vücutta. Gayet mütevazı; yıllarca sizi (kızları) birçok olası hastalıktan korumasına rağmen bir gün ağrımaz (malum gün dışında), ilaç gerekmez, ekonomiktir. Ama kontrol çeken erkek arkadaş mı dersiniz, sadist anne mi dersiniz, yoksa düğün günü sarhoş olduğu için ne yaptığını hatırlamayan damat tarafından gönderildiğiniz doktor mu dersiniz, herkes parmaklıyor, kurcalıyor. Ayıptır günahtır,
Vücudun parçalarına saygılı olmak lazım..

Ayrıca kanımca bir kızın ülkemizde manası geçtiği şekilde bakire olup olmadığı o zardan anlaşılmaz, bu günlerde kendisini diktirmek kürtajdan daha ucuza çünkü.

Kısacası işi ete kemiğe bağlamayın, pratiğe bakın...

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
    • My space
« Yanıtla #864 : 28 Mayıs 2008, 00:45:25 »
0
 Böyle bahsedince tanıdık geliyor değil mi herkese profiller? İçinden kaçı için [Oops] dediniz? Doğruyu söyleyin?
Kimler damga yerler?
Kimdir [Oops]?
Tüm kadınlar.
Ama bunu açıklamadan önce [Oops] kelimesine açıklık getirelim. Dört kelime: kaşar, [Oops], hayat kadını, kaltak. Sözlük anlamında hepsi bir, ama kullanım yerleri farklı. Ama kesinlikle bir ortak noktaları var kiii! Bu kelimelerin hepsi kadınlar için. Tüm kadınlar için. Bu yüzden sevin onları, bağrınıza basın.
Seks nedir? Nerelerde kullanılır?
Seks erkekler için zevk, kadınlar için külfettir, sadece özgeçmişte referans olarak kullanılır.
— hayatım beni seviyor musun?
— evet Muratçım.
—benimle ileride ciddi bir şeyler düşünür müsün?
—tabiî ki canım.
— kaç kişiyle yattın? Bakire misin?
-!?!!

Kısacası hatunlar, zaten her koşulda sizler damgalısınız, o yüzden bilin ki bu olguyu içgüdü olarak kabul etmek de, neyi nasıl ne yapsam diyerek külfet haline getirmek de ancak ve ancak sizin elinizde. Toplumların da canı cehenneme.

İYİ GECELER MALTROCK CAFE... İYİKİ VARSIN
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2008, 00:46:59 Gönderen: hardrockcafe »

2Rule
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #865 : 28 Mayıs 2008, 00:53:13 »
0
üstteki muhterem üyenin yazısını okumaya üşenenler için özetliyorum:

kızlar, önünüze gelene verin.

katılıyorum. güzel yazı cafer.

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
    • My space
« Yanıtla #866 : 28 Mayıs 2008, 01:03:31 »
0
Kızlar için kısa bir test:

1.AlTınızın teriyle para mı kazanıyorsunuz?
A:evet B: hayır.

2. Zarınız yerinde, ancak kalan cinsel maksatlı bölgelerinizi eskiteli çok mu oldu? “Gelinliğime kesinlikle kırmızı kurdele bağlamak için” mi diyorsunuz?

3. Hala bakire olmanıza rağmen çevrenizdeki kadınlar dobralığınızdan dolayı size ‘[Oops] sıfatları’ndan herhangi biriyle mi sesleniyor? Ve erkek arkadaşınız size güvenmiyor mu? “Bir elleyeyim bakayım” mı diyor?

4. Yıllarca bakire oturdunuz, sonunda açıldınız saçıldınız da bu insanların gözüne mi batıyor? “yıllardır sözdüm, şimdi düzdüm” mantığında mısınız?

Cevaplar:

Birinci soruya evet dediyseniz siz bir hayat kadınısınız. Halk sizi ne kadar aşağılasa da seviyor okulllarımızda olur ya hani, [Oops] gözüyle bakarız0. Özgüveninizi kaybetmeyin ama :).

İkinci soruya evet dediyseniz kalan tüm kadınlardan daha çabuk koca bulacaksınız demektir, şans yanınızda, ama HARDROCKCAFE değil !

Üçüncü soruya evet dediyseniz siz bir [Oops]sunuz. Korkmayın ve kaltak mertebesine ulaşın, yanınızdayım HARDROCKCAFE olarak.
Dördüncü soruya evet dediyseniz siz bir kaltaksınız, çevrenizi takmayın, herkes kendi vajinasından doğurur!

Bu soruların hepsine hayır dediyseniz siz nesiniz bende bilmiyorum, ne olduğunuzu ne yapmanız gerektiğini bulduğunuz zaman bana yedi 24 malt forumdan yani  buradan ulaşın

Saygılar maltrock insanları.

2Rule
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #867 : 28 Mayıs 2008, 01:05:38 »
0
istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz?

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
    • My space
« Yanıtla #868 : 28 Mayıs 2008, 12:20:03 »
0
Cins cins kız türü var tabii ki pratikçi, örneğin bakire olduğu halde dışarıdan hiç de öyle gözükmeyenler. Siz anladınız demek istediğimi. Bir de vermediği halde Merter rehberi gibi birkaç dilde seksten bahseden, yol gösterenler var. İş yatağa gelince oyun bozuluyor, artık ruhları mı temiz dersiniz yoksa tırstılar mı bilmem. Verenler de mevcut. Her şekil. Ama dışarıdan bakire profili çiziyorlar, anlamak imkânsız, çok iyi kamufle ediyorlar kendilerini. Veya tek yönlü çalışanlar. Düğünden önce arka, düğünden sonra ön gibi.

Her şeyi açıklıyorum sanırım...

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #869 : 28 Mayıs 2008, 13:02:03 »
0
Biraz abartmışsın sanki Mustafa Can'cığım. Ne lan bu arka ön bilmemne. Forum bura forum :D