100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: MaltRock Cafe Vol.2  (Okunma sayısı 75458 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: MaltRock Cafe Vol.2
« Yanıtla #930 : 13 Haziran 2008, 21:07:33 »
0
karne muhabbetinden sıkıldım mı ne..aman geçti bitti son sınıf olduk şimdik..pff çalış dur şimdi :P

buarada ben şimdiden öss'ye gircek tüm arkadaşlara başarılar diliyim =) özellikle nemesis'e..umarım seneye foruma boğaziçinden yazar :P ::)
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

jenna-beth
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #931 : 13 Haziran 2008, 21:16:20 »
0
eft össye girceklere başarılar  ::)
bu sene ben eğlencesine giriyorum açcam fındıımı fıstııım suyumu rahat rahat çözcem  ;D bi yer kazanma derdim yok nede olsa sizde öyle çözün illaki tutar  ;)
ben istersem zaman durur...
mein kleines herz konnte nicht gerettet werden...
www.myspace.com/bellamymargera
www.myspace.com/fieberband

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • GıBsoN Les PauL & 0.2 Pena / Mutlu olup unutmaya..
    • My space
« Yanıtla #932 : 13 Haziran 2008, 22:59:23 »
0
 Çalışkan olmak nede kötü, ailen karnendeki tek bir tane 4'ün bile hesabını yapıyor.. Alıcaklarım bile şu an rafa kalktı, hepsi 5 neden bu dört diyor kadın. Karnesinde zayıfı olan arkadaşları merak ediyorum ::)  aileniz birşey demiyorumu ?
Herkes bana vücudumdaki tırnak izlerini soruyor. "Gamze" diyorum onlar, "küçük gamzecikler"... Küçük sevgilinin yaptığı küçük gamzecikler. Tırnaklarında et parçalarım var. Küfürbaz şairlerin mısraları dolaşıyor seninle dolaştığımız her sokakta. "Siktir olup gittiğini" söylüyorlar kafiye gereği...

UnforgiveNnNn
  • Malt Fan
  • *
« Yanıtla #933 : 13 Haziran 2008, 23:20:47 »
0
Belli bir zaman sonra onların bünyede de alışkanlık yapıyo. 'Geçtiysen sorun yok' a kadar geliyo olay ;D

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
« Yanıtla #934 : 14 Haziran 2008, 01:35:22 »
0
buarada ben şimdiden öss'ye gircek tüm arkadaşlara başarılar diliyim =) özellikle nemesis'e..umarım seneye foruma boğaziçinden yazar :P ::)

dalga geçme viçof :P  ne boğaziçisi :P isabetli at biraz :P hiç boğaziçi hedefim olmadı halbuki mükemmel bi üni :/ neyse :P

seneye ya eskişehirden yazacağım ya da kardelen le ankaradan yazacağızdır :D (kardelen; aklıma süper şeyler geldi bunları seninle özel olarak geldiğinde konuşalım bacı ;) )

allah ali nin yanına düşürmesin :P 
Di mi Sig?

nonconformıst
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #935 : 14 Haziran 2008, 15:36:04 »
0
    :):)  :):)
   :)  :):)   :)
  :)    :)      :)
 :)               :)
:)                 :)

amacım eve sarmak hmm becerebilir miyim ki peh çok mu uçtum helikopter fazla mı havada bakalım
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2008, 15:38:22 Gönderen: nonconformıst »
Gördüğümü görecekler diye ödüm geriliyor

hardrockcafe
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • GıBsoN Les PauL & 0.2 Pena / Mutlu olup unutmaya..
    • My space
« Yanıtla #936 : 14 Haziran 2008, 16:18:43 »
0
 :)              :)           :)            :) :) :) :)        :) :) :) :)
 :)              :)        :)    :)         :)         :)      :)          :)
 :)              :)       :)      :)        :)           :)    :)            :)
 :) :) :) :) :) :)      :)        :)       :) :) :) :) :)    :)             :)           
 :)              :)     :) :)  :)  :)       :) :)             :)             :)     
 :)              :)    :)            :)     :)      :)        :)            :)
 :)              :)   :)              :)    :)          :)    :) :) :) :) :)

:) :) :) :)            :):) :) :) :)            :) :) :) :) :)     :)       :)
:)         :)        :)              :)         :)                   :)      :)
:)           :)     :)                :)      :)                     :)    :)       
:) :) :) :) :)     :)                :)      :)                     :) :)
:) :)               :)               :)       :)                     :)   :)
:)    :)            :)              :)          :)                   :)    :)
:)       :)            :) :) :) :)               :) :) :) :) :)     :)      :)

:) :) :) :) :)            :)            :) :) :) :) :) :)    :) :) :) :) :) :)
  :)                       :)    :)         :)                    :)
:)                        :)      :)        :)                    :)     
:)                       :)        :)       :) :) :) :)          :) :) :) :)     
:)                      :) :)  :)  :)       :)                   :)     
  :)                   :)            :)     :)                    :)
     :) :) :) :) :)  :)              :)    :)                    :) :) :) :) :) :)
Herkes bana vücudumdaki tırnak izlerini soruyor. "Gamze" diyorum onlar, "küçük gamzecikler"... Küçük sevgilinin yaptığı küçük gamzecikler. Tırnaklarında et parçalarım var. Küfürbaz şairlerin mısraları dolaşıyor seninle dolaştığımız her sokakta. "Siktir olup gittiğini" söylüyorlar kafiye gereği...

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #937 : 14 Haziran 2008, 17:59:25 »
0

dalga geçme viçof :P  ne boğaziçisi :P isabetli at biraz :P hiç boğaziçi hedefim olmadı halbuki mükemmel bi üni :/ neyse :P

seneye ya eskişehirden yazacağım ya da kardelen le ankaradan yazacağızdır :D (kardelen; aklıma süper şeyler geldi bunları seninle özel olarak geldiğinde konuşalım bacı ;) )

Tüüü. Boyun posun devrilsin rezil köpek falan :D ( Nasıl köpek, rezil köpek, niteleme sıfatı ) Başarılar dileyecektim ama yine de (dahi anlamında -de ayrı yazılır :D ) diliyorum :D Anlatım bozukluğundan son sorun bu olsun :P Senin hayatın bir anlatım bozukluğu :P İnşallah Hatay'a gelirsin :D Sevgiler, saygılar ve başarılar. ( -lar, -ler :  ek halinde rediftir :P )İnşallah sınavın en ummadık yerinde aklına gelirim :D
Öptüm Nemeciğimi  :-*
 ::)

nonconformıst
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #938 : 14 Haziran 2008, 18:33:48 »
0
vay :o güzel olmuş nan ;D eşşek sıpası ;D ::)
Gördüğümü görecekler diye ödüm geriliyor

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
« Yanıtla #939 : 14 Haziran 2008, 18:54:29 »
0

dalga geçme viçof :P ne boğaziçisi :P isabetli at biraz :P hiç boğaziçi hedefim olmadı halbuki mükemmel bi üni :/ neyse :P

Tüüü. Boyun posun devrilsin rezil köpek falan :D ( Nasıl köpek, rezil köpek, niteleme sıfatı ) Başarılar dileyecektim ama yine de (dahi anlamında -de ayrı yazılır :D ) diliyorum :D Anlatım bozukluğundan son sorun bu olsun :P Senin hayatın bir anlatım bozukluğu :P İnşallah Hatay'a gelirsin :D Sevgiler, saygılar ve başarılar. ( -lar, -ler : ek halinde rediftir :P )İnşallah sınavın en ummadık yerinde aklına gelirim :D
Öptüm Nemeciğimi :-*

ben de öptüm aliciğimi :-*

eksik konum yok ki benim :S herşeyi biliyorum sanırım :D ama yapabilecek miyim bilmiyorum, çok stresliyim sinirliyim :S beeeğn fransızca kamu yönetimi okuyacağımdır :P (ne alaka diyip dalga geçersen ezerim seni ali )

alicik sınavdan sonra arycm seni bebek :D

görüşmek üzere forum halkısı.

bol şans mügü. ühü.
Di mi Sig?

jenna-beth
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #940 : 14 Haziran 2008, 22:35:43 »
0
boş şaaaans  ;D
ben istersem zaman durur...
mein kleines herz konnte nicht gerettet werden...
www.myspace.com/bellamymargera
www.myspace.com/fieberband

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #941 : 15 Haziran 2008, 15:23:03 »
0

dalga geçme viçof :P ne boğaziçisi :P isabetli at biraz :P hiç boğaziçi hedefim olmadı halbuki mükemmel bi üni :/ neyse :P

Tüüü. Boyun posun devrilsin rezil köpek falan :D ( Nasıl köpek, rezil köpek, niteleme sıfatı ) Başarılar dileyecektim ama yine de (dahi anlamında -de ayrı yazılır :D ) diliyorum :D Anlatım bozukluğundan son sorun bu olsun :P Senin hayatın bir anlatım bozukluğu :P İnşallah Hatay'a gelirsin :D Sevgiler, saygılar ve başarılar. ( -lar, -ler : ek halinde rediftir :P )İnşallah sınavın en ummadık yerinde aklına gelirim :D
Öptüm Nemeciğimi :-*

ben de öptüm aliciğimi :-*

eksik konum yok ki benim :S herşeyi biliyorum sanırım :D ama yapabilecek miyim bilmiyorum, çok stresliyim sinirliyim :S beeeğn fransızca kamu yönetimi okuyacağımdır :P (ne alaka diyip dalga geçersen ezerim seni ali )

alicik sınavdan sonra arycm seni bebek :D

görüşmek üzere forum halkısı.

bol şans mügü. ühü.

Ben Türkçesinii zor okuyorum, sen kimsin :P
Geldiğinde yaz nasıl geçtiğini :D

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #942 : 15 Haziran 2008, 15:31:30 »
0
vallak dalga geçerek söylemedim müge yaaa :D umarım iyi geçmiştir sınavın..ali sende kıza inşallah hataya gelirsin diyosun beddua gibi cık cık :P kardilen nerdeymiş müge ya görüşemedik snden alıyım haberini bi ::)

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
« Yanıtla #943 : 15 Haziran 2008, 22:43:31 »
0
alü aradım  açmadın hayvan :D hem birileriyle de konuşturucaktım seni :P ehe ehe.

sınavım fena geçmedi viçof.. mat2 den yapıp işaretlemediğim 5 sorunun da doğru olduğunu öğrendiğimde fena oldum.  sınav çıkışında nevizade de ağlama fasılları ardından kardelen'in sesini duymak iyi geldi tabii :D kardelen çok yoğun şu sıralar, 23ünde dönecekmiş. öyle dedi sanırım :S

ama sanırım bu sene tercih yapmayacağımdır :/

viçof ve alü, teşekkür ederim canlarım :-*

alü allah belanı versin bi de. [Oops]böceği seni.
Di mi Sig?

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #944 : 15 Haziran 2008, 22:52:48 »
0
ouu kötü olmuş ama sıkma canını sen..hayırlısı neyse o olur..buraya ne yazıldıysa o be mügecim :P
kardilen yoğun demek..hmm..neyse gelsinde sonuç olraka özledim ya ::) toplucana bi görüşürük sora..alisiz ama :P