100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: MANGA  (Okunma sayısı 22252 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

stonersblood
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: maNga
« Yanıtla #30 : 16 Şubat 2007, 23:47:05 »
0
bence manga kadın çizmeye devam etmeli ve müzik piyasasından uzak durmalı..

panik_431
  • Süper Malt Fan
  • *
  • ROCK N ROLL
« Yanıtla #31 : 17 Şubat 2007, 13:24:19 »
0
manga bi kere çok iyiler ama plak şirketine boyun eğmek zorunda kalıyorlar,onların dediğini yapıyorlar,kendi istedikleri gibi yapsalar bence çok iyi olacak,limon barda bir kez izlemiştim harbi cayır cayır gitar soloları vardı,ferman feci brutal yapıyodu yani anlatamam ne olduda yumuşattılar?bence en büyük sorunları plak şirketi...
ROCK N ROLL SEVMİYORSAN ÇEKTİR GİT

birsen
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ‡ Ψ.О.Ж ‡
« Yanıtla #32 : 17 Şubat 2007, 23:17:37 »
0
ooooooo ozmn her grubu birilerine benzetelim o ilk ti şu benzerini yaptı olurmu öyle şey müzik tarzları birbirine benzio olabilir ama özenti olaraK kbl etmiorum (  ;D  ;D  ;D  >:(  >:(  :o :o
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2007, 22:09:36 Gönderen: birsen »

uzansam hayallere dokunurum sandım ...

space
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 23 Şubat 2007, 15:01:02 »
0
TÜRKİYEDE`Kİ EN İYİ GRUP TABİKİİİİ  MANGA...İLK ALBÜMLERİ OLMASINA RAĞMEN BENİM İÇİN DUMAN,ATHENA VE DİĞER BİR ÇOK GRUBUN ÖNÜNE GEÇTİ BENİM İÇİMDE.ALBÜMÜNDEKİ PARÇALAR TIPKI EMRE AYDIN DA OLDUĞU GİBİ TÜM ŞARKILAR KENDİNİ DİNLETİYOR.SONRADAN ÇIKAN KANDIRMA KENDİNİ VE RAP RAP RAPTİYE DE GÜZEL.AYRICA ALBÜMDE HİT OLMUŞ BİR ÇOK PARÇADAN DAHA İYİ PARÇALARDA VAR.TÜM ALBÜM DİNLENMELİ.YALAN,İTİLDİK,VE SAKIN BANA SÖYLEME Yİ DİNLEMEDİYSENİZ DİNLEYİN.TABİKİ EN İYİ PARÇALARI DURSUN ZAMAN...ondan sonra kandırma kendini. ..
SONRADA DİĞERLERİ GELİYOR İŞTE BİTTİ RÜYA BİR KADIN ÇİZECEKSİN,YALAN,RAP RAP RAPTİYE, İTİLDİK,VE SAKIN BANA SÖYLEME,KAP KAÇ,KAL YANIMINDA.İZ BIRAKANLAR DİYE GİDİYOR.YENİ ALBÜMÜ MERAKLA BEKLİYORUM....

Sonic!
  • Yeni Üye
  • *
    • Studyo Cafe
« Yanıtla #34 : 23 Şubat 2007, 15:38:28 »
0
Bence fazla şişirilen bir gurup.Deniz yılmazın bu konu ile ilgili görüşlerine harfiyen katılıyorum.Umarım 2. albümlerinde Deniz Yılmazın söylediği sözleri düşünerek hareket ederler.Katıldıkları yarışmada bende beğnmiştim.Canlı performanslarıda hoş ama iş albüme gelince buradaki ve herhangibiryerdeki çoğu kişinin dediği gibi manga plak şirketlerinin dediklerini yapıyor ve bu yüzdende kendi karekteristikl müziklerinden ödün veriyorllar.umarım 2 albümde karekteristik müziklerini görürüz.

Saygılar...
Herkesi dostça bilen, Herkesten kopuk birben.

sadness
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • sakin sakin !
« Yanıtla #35 : 23 Şubat 2007, 15:43:53 »
0
sonic! e katılıyorum bende(katılabilirim dimi)
yani albümden önce canlı dinlemiştim ankarada ve de izmirde.ama albüm çıktıktan sonra garip geldi bana.derman albümden önce baya sağlam vokal yapıyoken albümden sonra ki performansı içler acısıydı benim için.bide bir kadın çizeceksin adlı parçasındaki ibrahim tatlıses modunda yaylı  enstürümanlar neydi öyle.aklıma gelince tüylerim diken diken oluyo  :P
en son ne zaman ağladım bilmiyom ki.sanırsam duygularım ölüyor.ruhsal felç geçiriyorum

birsen
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ‡ Ψ.О.Ж ‡
« Yanıtla #36 : 23 Şubat 2007, 20:57:19 »
0
derman albümden önce baya sağlam vokal yapıyoken albümden sonra ki performansı içler acısıydı benim için.

fermandan bahsediosun herhalde  :o :o ?
ibrahim tatlıses dinlemiyorum onun için dediğin hakkkında yorum yapamam ama gayet iyi bir grup bence.deniz yılmazda bildiğim kadarıyla prodöktörlüğe geçiş yapmadı hala kurbanda çalıo ;D .(sumeru dışında ;D ;D ) onn için manga onn dediğini fazla kaile alacağını sanmıyorum.eğer insanlar birilerinin dediklerine göre yön belirleseydiler ooo ;D
neyse yorumlarınıza saygı duyuyorum canım arkadaşalrım benim
  ;D ;) ;)
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2007, 11:53:48 Gönderen: birsen »

space
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 25 Şubat 2007, 17:03:32 »
0
bence manga kadın çizmeye devam etmeli ve müzik piyasasından uzak durmalı..

-- bence çizme işini başkası yapsın manga kendi yolunda çok iyi devam ediyor.hem sgüzel bir haber veryim yeni albümleri  en yakın zamandas çıkatıyorlar....

elven
  • Yeni Üye
  • *
    • http://www.ttsb.org
« Yanıtla #38 : 25 Şubat 2007, 17:28:05 »
0
kasıntı,şekilci,özenti grubun teki işte.acilen ölmeli bence nefes alması zarar.yorum yapmak bile hoşuma gitmiyor ya neyse.

afedersin de kimse sana yorum ypa yoksa snei öldürürüz demiyor ki

ne güzel numetal yapıyorlardı simdi iyice rape kaydılar bence yanlıs yaptılar ama adamlar güzel klip cekiyorlar
www.ttsb.org

bekleriz

Kuldan bela gelmez hak yazmadıkça
Hak bela yazmaz kul azmadıkça

Be_Fearless
  • Global Moderator
  • *
  • Popülerlik: +2
    • Kişisel Web Site
« Yanıtla #39 : 25 Şubat 2007, 17:35:02 »
0
son klibi biras komik olmuş ;D

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #40 : 27 Şubat 2007, 19:19:54 »
0
yoo bence gayet gzel.en azndan türkiyenn şartlarını düşünürsek ;D

panik_431
  • Süper Malt Fan
  • *
  • ROCK N ROLL
« Yanıtla #41 : 27 Şubat 2007, 22:28:42 »
0
2.albümleri ile özüne dönecekelerine umuyorum(limon bardaki halleri)hadi manga şirketine karşı boyun eğme
ROCK N ROLL SEVMİYORSAN ÇEKTİR GİT

ari3s
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #42 : 25 Mart 2007, 19:40:06 »
0
maNga'yı seven çok sever,sevmeyen de yerin dibine sokar.fermaan diye bağıran kızlara ben de uyuz olurum ama bu adamlar birşeyler yapmaya çalışıyorlar sonuçta. bi şekilde müzik piyasasının ilgisini pop vs gibi türlerden çevirdiler bu yönden iyi oldu. ve en azından mikrofonlarına tüyler sarıp etiler rockçısı olarak dolaşmıyorlar!
aslında çıkardıkları manga+ işi bozdu biraz. insanlar ikinci albümü beklerken biraz oyalama ve para kazanma taktiği gibi oldu ama sonuçta dinlenilmez bi grup değil. herşeye rağmen emeğe saygı! diyor ve bitiriyorum.
--the unattainable--

manrock
  • Malt Fan
  • *
« Yanıtla #43 : 27 Mart 2007, 18:42:18 »
0
Ben çok seviyorum Manga yı kim ne düşünürse düşünsün :P

birsen
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ‡ Ψ.О.Ж ‡
« Yanıtla #44 : 31 Mart 2007, 15:44:08 »
0
beni burda yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederim arkadaşalr :P ;D  ;D
ona bakılırsa bir çok yabancı grupta single çıkartıyo neden onlara piyasa grubu denmioda manga için böyle düşünülüo anlamıorum yeni albüm yolda çıkıcak inşallah kısa zamanda yeni klipleri hoş olmuş komik olmuş sonu falan ama güzel ;D ;D ;D