100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Mor ve Ötesi  (Okunma sayısı 41018 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: Mor ve Ötesi
« Yanıtla #300 : 25 Mayıs 2010, 21:50:28 »
0
dün gece ytü şenliklerinde herşeye rağmen coşturdular...yeni albümlerinden bi hayli şarkı çaldılar..bittabi eskilere de yer verip bizi bizden aldılar..son şarkılara geçmeden okul yönetimini haklı olarak eleştirdiler..konseri bitirdiklerinde -bis için geri döncekleri barizde olsa- çoğu insanı şaşırtarak geri gelip uyan artık'ı çaldılar..o kadar eleştirinin üzerine tam gitti o şarkı valla  ;D
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

nymph-peyton
  • Yeni Üye
  • *
  • arıza çıkarırım! gerçekten yaparım xD
« Yanıtla #301 : 01 Haziran 2010, 23:49:00 »
0
bayılıormmmm =))))
Kanı ol gül gülerek geldiği demler şimdi Ağlarım hatıra geldikçe gülüştüklerimiz........

people always  leave!!

malt manga şebnem ferah mor ve ötesi hayko cepkin gripin aylin aslım feridun düzağaç nirvana paramore duman evanescence yasemin mori tnk vs vs vs..fan :D:D:D

rockkkk!!

ayıp_olmaz_mı
  • Yeni Üye
  • *
  • arıza çıkarırım!
« Yanıtla #302 : 09 Temmuz 2010, 17:45:38 »
0
morları gerçekten çok seviyordum. dinleyip beğenmediğim hiç şarkısı yoktu. kerem özyeğen idolümdü. onunla konuşma ve albüm imzalatma fırsatı bulunca ise hiç olmadığım kadar mutluydum. tabi sadece kerem değil her elemanın ayrı yeri vardı hepsini ayrı ayrı çok severdim. başıbozuktan sonra ise, tam anlamıyla gelecek yeni albümü dört gözle bekledim. sonra yeni albüm geldi. yeni klip geldi. işte orda çok büyük hayal kırıklığı yaşadım ben.

yoruma kendini çıkış parçasıydı ilk klip. yıllardır tanıdığım morlardan bekleyeceğim en son klipti hatta beklemeyeceğim bir klipti. televizyonda çıktı mı değiştirir oldum.
dinliyorumuyum hala ? evet ama eskisi kadar büyük sevgi istek vs ile değil. dinlediğim diğer gruplardan bir farkları kalmadı açıkçası benim için.. daha doğrusu ben eurovisiondan sonra eski içten morlarımı göremedim.. ne bileyim benim tanıdığım morlar "altı üstü bir eğlence" anlayışına sahip değildiler sanki. soğudum birden..
50 kere 60 kere 70 kere tekrarlasam ne fark eder ?
buda bi aşk şarkısı. ne olur biter. nereye gider. ne zaman bayar ?? bu şarkı burda biter..

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #303 : 09 Temmuz 2010, 20:36:04 »
0
Okan Bayülgen'in programına çıktıklarında kliple ilgili "önümüzde üç tane öneri vardı klip için bizde daha önce yapmadığımız bir şeyi yapalım dedik." dediler..paylaşıyım didim :)
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

charmed
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • AntiRakun
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #304 : 10 Temmuz 2010, 13:52:58 »
0
2. klibi haftaya "araf"a çekiyorlar-mış.
DüzMantık

charmed
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • AntiRakun
« Yanıtla #305 : 19 Ağustos 2010, 16:14:37 »
0
HABERLER

*Bizlerin de prodüksiyonunun bitmesini sabırsızlıkla beklediği 'Araf' video klibinin önümüzdeki hafta yayında olması planlanıyor.
*mor ve ötesi, Ukrayna'nýn önde gelen rock grubu Druga Rika ile birlikte ortak bir şarkı kaydetmek için İstanbul'da stüdyoya girdi.
*4-5 Eylül tarihlerinde Dream TV "mor ve ötesi hafta sonu" özel programı yayınlanacak. Programda grupla kapsamlı ve güncel bir röportaj da yer alıyor.
*Resmi web sitemiz www.morveotesi.com için devam eden çalışmalar sonlanmak üzere; site yeni yüzü ve özellikleriyle yakında yayında olacak.

KONSERLER

18 Eylül Cumartesi, 10. Uluslararası Side Kültür Sanat Festivali / Side, ANTALYA
24 Eylül Cuma, Ooze Venue / Bornova, İZMİR
8 Ekim Cuma, Yenimahalle Rock Festivali / Yenimahalle, ANKARA 
DüzMantık

charmed
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • AntiRakun
« Yanıtla #306 : 01 Eylül 2010, 12:46:26 »
0
bu hafta sonu dream haftasonundalar.
bir de harun tekin dizi oyuncusu oluyor artık. star tv behzat ç.
DüzMantık

hypnosis
  • Yeni Üye
  • *
  • dünya bir roman mı ki kahraman olmak lazım illaki
« Yanıtla #307 : 22 Eylül 2010, 01:30:54 »
0
bu hafta sonu dream haftasonundalar.
bir de harun tekin dizi oyuncusu oluyor artık. star tv behzat ç.

evet bende gördüm o dizide şaşırdım onun için izlenir ama :D
Bana ıslak bir sopa verin
Elle oynamayayım maç durmasın
Topuğumu ağzına gömünce
Lütfen faul olmasın