100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Mor ve Ötesi  (Okunma sayısı 40637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MoRaaLisTiM
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: mor ve ötesi
« Yanıtla #15 : 01 Şubat 2007, 22:49:43 »
0
hayat mvö den ibaret... dinlemeyen için en büyük eksiklik...

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #16 : 02 Şubat 2007, 21:03:45 »
0
tamamen katılıyorum ;D

xxww
  • Mega Malt Fan
  • *
« Yanıtla #17 : 02 Şubat 2007, 22:56:00 »
0
severim mvö yü  adamlar kaliitee diye düşüünüyorumm kalitelilerr kaliteee ...
XXXX

ecee
  • Mega Malt Fan
  • *
« Yanıtla #18 : 02 Şubat 2007, 22:57:05 »
0
kesinlkle katılıyorumm...

illegal_xx
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • | - Stüdyoİmge - |
  • Popülerlik: +1
    • Türkçe Konuş
« Yanıtla #19 : 03 Şubat 2007, 01:22:38 »
0
tamamen katılıyorum ;D
aynen bende farklı olarak iyi söz yazabilen nadir gruplardan
Altındaki Arabayı Sat Sonra Görüşelim..
https://www.süperteklif.com/süper-uye-formu.aspx?rid=GMXg3JyfByI_____eql____

Silhouette
  • Süper Malt Fan
  • *
  • Thumbs Up!
    • http://soundlessness.net
« Yanıtla #20 : 03 Şubat 2007, 10:37:16 »
0
Şirket adlı şarkılarının hem kendisine hem de klibini sevmiyorum. Ne yapalım yani çalışmayıp? Aç mı kalalım? O zaman sen de 12.5 YTL den satma albümünü; 5 YTL den sat eskisi gibi. Yaaaa yemiyor, değil mi?
" Let me clear your dirty wings "

eylül
  • Mega Malt Fan
  • *
    • üçnoktabir
« Yanıtla #21 : 03 Şubat 2007, 12:43:24 »
0
Şirket adlı şarkılarının hem kendisine hem de klibini sevmiyorum. Ne yapalım yani çalışmayıp? Aç mı kalalım? O zaman sen de 12.5 YTL den satma albümünü; 5 YTL den sat eskisi gibi. Yaaaa yemiyor, değil mi?

bence şarkıları ile albüm fiyatları arasında bir bağ kuramazsın.müzik piyasasının durumu belli.onların çok da elinde olan birşey değil bu.şirket adlı şarkıda da sana çalışma aç kal demiyor zaten.röportajlarını birazcık takip edersen ne anlatmak istediklerini çok iyi anlarsın.

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #22 : 03 Şubat 2007, 12:47:03 »
0
wala ben 11e aldm ki buna acaip derecede değer bence.feda olsn

splash
  • Malt Fan
  • *
  • ..curiosity..
« Yanıtla #23 : 08 Şubat 2007, 00:31:46 »
0
mor ve ötesi grubunu sevmiyen war mı ya?? onlar bnm rock muziği dinlediim ilk grup [abimn kucukken dınlettıkelrı harıç;D] bahçeşehire gelmişlerdi.. ilk defa orda gordum garip tipleri, ruj suren cılgın insanları.. ilk defa gordum harunu we tutuldum =)) gerçi şimdi pek ole tutkun diilim ona ama.. grup uyelerının sahnedn şnemsini bekleyen bi grup wardı we o grubun içinde tbiki bn de wardım. yeni yetme bi tip, çılgın tiplerin arasnda =))) cok blkledık ama en sonunda cıktılar!! haruuuuuuun die baardım we onun boynunu ellıebildm ;D ama ordakı korumalara uyuz olmuştum, itip durmuşlardı  >:( piskopat herifler.. her neyse, dunya yalan soyluyor albumlerıyle buyuk bi çıkış yaptılar.. HARİKALAAAARRR
hayatıma asma bir kat yaptım, 3.1e bile dayanamadı tepeme yıkıldı..

jöleboon
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #24 : 08 Şubat 2007, 00:39:18 »
0
mor ve ötesi bnm ilk dinlediğim rock toplulugu( tabi abmn öss dönmde son ses dinledikleri hariç:D) [yaww eren biz hep senle aynı seylerimi söliycez yaaww==)kuzenim dinletmişti aşık olmuştum..ama küçüktüm henüz sarkılara diilde haruna asık olcak yastaydım :)gerçi hala dönem dönem gelen bi hayranlık war ama :D:D bide bi karsılasma war onu hiç annatmıyım:D bilen bilir.. sarkıları ve siyasi görüşleri we  bu ikisinn harmanına hayranım...
aynı anda farklı insanlara seni seviyorum demişizdir
mutlak güven duygusuyla basımızı farklı omuzlara dayamışızdır ... Olamaz mı? olabilir..

Rockimsi
  • Malt Fan
  • *
  • myspace.com/kisadevre
    • www.myspace.com/rockimsi
« Yanıtla #25 : 16 Şubat 2007, 14:13:00 »
0
hayatımda rock müziğin başlangıcı olan grup. her zaman 1 numradalar benim için. grubun tüm üyeleri kendi dalında çok başarılılar. özellikle gitaristleri kerem türkiyenin en iyilerinden, hatta en iyisi bile denilebilir.

birsen
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ‡ Ψ.О.Ж ‡
« Yanıtla #26 : 23 Şubat 2007, 22:57:38 »
0
ilk albüm 1995 1996 da  çıkmışlar o yıllar benim weletlik yıllarım ;D
ablam dinliodu ozamanlr  hatırlıopdum hatta kıskançlıktan posteri mi ne bişeylerini yırtıodum :D
ii grup ya güsel
albümde beyenmedim bir iki şarkısı var ama kaliteli albüm yapıolar seferim. bursada az konserlerine gidipte eylenmedik ablamla ;D

uzansam hayallere dokunurum sandım ...

elven
  • Yeni Üye
  • *
    • http://www.ttsb.org
« Yanıtla #27 : 25 Şubat 2007, 17:33:45 »
0
adamlar dünya yalan söylüyor'da destan yazmıslardı bence.Ama büyük düşler'de biraz geriye düşmüşler gibi geldi bana.Bir de bu küçük sevgilim sarkısını cok begenen warsa nedenini soyleyebilir mi bana sanki mafya baskısıyla yapılmıs bir sarkı ve klip olarak geldi de
www.ttsb.org

bekleriz

Kuldan bela gelmez hak yazmadıkça
Hak bela yazmaz kul azmadıkça

panik_431
  • Süper Malt Fan
  • *
  • ROCK N ROLL
« Yanıtla #28 : 26 Şubat 2007, 20:13:15 »
0
ne 12.5 ytl'si ya ben ilk çıktığında 10 ytl'ye aldım!ayrıca bu devirde hangi professionel grup nerde 5 ytl'ye albüm satıyor?siyasi görüşlerine hayranım.son albümleri en iyi albümleri bana göre.siyaset ağırlıklı çok güzel olmuş,özellikle:darbe parçası varki ooooo!kenan evrene büyük göndermeler var.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2007, 20:17:34 Gönderen: panik_431 »
ROCK N ROLL SEVMİYORSAN ÇEKTİR GİT

moraal
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #29 : 26 Şubat 2007, 22:12:05 »
0
adamlar dünya yalan söylüyor'da destan yazmıslardı bence.Ama büyük düşler'de biraz geriye düşmüşler gibi geldi bana.Bir de bu küçük sevgilim sarkısını cok begenen warsa nedenini soyleyebilir mi bana sanki mafya baskısıyla yapılmıs bir sarkı ve klip olarak geldi de

mafya şarkısı falan değil...şarkı harun abinin çook eskiden yazdığı bir şarkıdır...böyle bir durum söz konusu bile değil...istersen sana hikayesini bile anlatabilirim....Hoş bu şarkıyı sırf KÜÇÜK SEVGİLİM kısmı hoş gelip  aşk şarkısı die tanımlayan insan çok tabi...Bu bir aşk şarkısıda değildir...neyse ya konu Mor ve Ötesi saatlerce konuşurum şimdi boşverin =)
I Like Living dead,i'LL never die. . .