100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: REDD  (Okunma sayısı 12523 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tLaM
  • Yeni Üye
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: redd
« Yanıtla #15 : 11 Şubat 2007, 23:19:01 »
0
tmm..aynı şekilde hatırlamıyo olabilirm..ama gayet havalıydılar bnu kabullenmek gerek.. ;D

eh o hava da yakışıyo ama beylere ;)

placebo
  • Yeni Üye
  • *
  • Coming up beyond belief On this coronary thief..
« Yanıtla #16 : 13 Şubat 2007, 15:36:26 »
0
Bence kendi tarzlarında çok iyiler biraz da havalı olmaları gerekiyor çünkü uzun tecrubeler sonunda album kayıtlarına başlamışlar yanlış hatırlamıyorsan 10 sene kadar amator olarak caldıktan sonra album cıkarttılar.çoğu profesyonel rock grubundan temelleri daha eskiye dayanıyor.Çok farklı bir tarzları var "mutlu olmak için" şarkısının sözlerine bayılıyorum hayatın gerçek yüzü..
Kim biLir sen..
Benim haLimde sakinLiimde ne buLdun?
Bense yoruLdum kendi kendime sokuLdum..
UyuyakaLdım..
"AkLımın ipLerini saLdım"
O giderken bir an durup peşinden baktım..
Ne dersin,
Umarım beni affedersin!..
Ne dersin,
BeLki de terkedip gidersin
Gider misin?

_PaRaNoYaK
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • www.hardrocktr.org
« Yanıtla #17 : 13 Şubat 2007, 23:29:45 »
0
bence bu grup çok ama çok daha iyi parçalar yapabilirler.sınırlarını aşamıyolar bi türlü :-X

Malt :)

yldz
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #18 : 14 Şubat 2007, 09:52:55 »
0
bence bu grup iyi işler yapıo yaptıkları iki albümde bence güseldi,hem vokalistleride italyada opera eğitimi almış,hala aşk var son klip şarkıları sözleri açısından son derece manidar...

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #19 : 14 Şubat 2007, 16:37:40 »
0
ne olmaya gledim.nasıl oldum ben de kaçmak istesem beni bekler misin?
   redd-ne olmaya geldim
   süper ya bu şarkı bitiorm

gülşen
  • Yeni Üye
  • *
    • reddfan
« Yanıtla #20 : 17 Şubat 2007, 21:02:41 »
0
çok sevdiğim redd hakkında yazılan bütün mesajları okuduktan sonra yazmak istedim.
öncelikle şunu belirtmek istiyorum biraz geç tanımış olsamda gerçekten işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışan gruplardan biri. nedendir bilemiyorum birçok kişi onları tanımadan anlamadan haklarında yorum yapıp birer etiket yapıştırıyor. görünüşte havalı görünüyorlar vs gibi birçok yazı ile karşılaştım onlar hakkında, avukatları değilim yada birinin onları savunmasına ihtiyaçları olmadığını düşünüyorum  ama doğan(vokal) ve güneş'le kısa da olsa yüzyüze, berke, ilke ve ege ile de forumda olan konuşmalarıma dayanarak şunu söyleyebilirim ki; görünüşte havalı, soğuk vs gibi imaj çiziyor diyenlerin aksine gerçekten sıcak insanlar.
bu işi birlikte olan süreleri haricinde uzun süredir yapıyorlar ve canlı performansları da gerçekten takdir edilecek kadar iyi.
herkes onları sevmek dinlemek yada anlamak zorunda değil ama tanımadan da yorum yapmamak gerekiyor diye düşünüyorum.
sözü uzatmadan bir kere canlı dinlemenizi yada önyargılsız dinlemenizi nacizane tavsiye ederim.
yazdığım yazıyla alakalı olarak lütfen kimse beni yanlış anlamasın bunlar benim dşüncelerim ve paylaşmak istedim.

Be_Fearless
  • Global Moderator
  • *
  • Popülerlik: +2
    • Kişisel Web Site
« Yanıtla #21 : 25 Şubat 2007, 17:37:40 »
0
şarkılarını severek dinliorum çok iyiler ;)

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #22 : 26 Şubat 2007, 22:59:46 »
0
çok sevdiğim redd hakkında yazılan bütün mesajları okuduktan sonra yazmak istedim.
öncelikle şunu belirtmek istiyorum biraz geç tanımış olsamda gerçekten işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışan gruplardan biri. nedendir bilemiyorum birçok kişi onları tanımadan anlamadan haklarında yorum yapıp birer etiket yapıştırıyor. görünüşte havalı görünüyorlar vs gibi birçok yazı ile karşılaştım onlar hakkında, avukatları değilim yada birinin onları savunmasına ihtiyaçları olmadığını düşünüyorum  ama doğan(vokal) ve güneş'le kısa da olsa yüzyüze, berke, ilke ve ege ile de forumda olan konuşmalarıma dayanarak şunu söyleyebilirim ki; görünüşte havalı, soğuk vs gibi imaj çiziyor diyenlerin aksine gerçekten sıcak insanlar.
bu işi birlikte olan süreleri haricinde uzun süredir yapıyorlar ve canlı performansları da gerçekten takdir edilecek kadar iyi.
herkes onları sevmek dinlemek yada anlamak zorunda değil ama tanımadan da yorum yapmamak gerekiyor diye düşünüyorum.
sözü uzatmadan bir kere canlı dinlemenizi yada önyargılsız dinlemenizi nacizane tavsiye ederim.
yazdığım yazıyla alakalı olarak lütfen kimse beni yanlış anlamasın bunlar benim dşüncelerim ve paylaşmak istedim.
haklısın redd harikadr ya.bi başka gzel onlarn şarkıları

apocalypse
  • Ultra Malt Fan
  • *
« Yanıtla #23 : 26 Mart 2007, 23:42:02 »
0
solistimi gitaristimi daa ayırt edemiyorum ama 2sinden birini sürekli bağdat caddesinde gördüüm grup
LONG LIVE ROCK 'n ROLL!..

stray
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • sözüm ki tek sana geçmez celladımsın ey zaman
« Yanıtla #24 : 27 Mart 2007, 10:52:48 »
0
ilk çıktıklarında pek dinlemezdim gerçi hala daha çokca dinlediğimi söyleeyemem ama iyiler canlı izledikten sonra daha da iyi karar veriyo insan ses hiçe sayılmıcak derecede iyi tipleri havaları ya da neyse size itici gelen anladıgım kadarıyla müzikleri dışında bir şey...e geriside bizi ilgilendirmez artık yine tekrarlıyorum canlı dinleyeene kadar bana da çok iyilermişler gibi gelmemişti...ama iyiler... :)
ben gönüllerin V.İ.P. üyesiyim
8) :o

gel sen benim ol  git de bi sümkür vur gelişine kurban!

EFE_STYLE
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #25 : 22 Nisan 2007, 21:23:43 »
0
çok sewiyorum redd i
fawori gruplarımdan birisi
umarım daha da iyi yerlere gelirler
FELSEFE YAPMA, YAPANI TAKMA, GÜNÜNÜ GÜN ETMENE DALGANA BAK...

husogitar
  • Süper Malt Fan
  • *
« Yanıtla #26 : 28 Mayıs 2007, 22:13:47 »
0
redd süper acaip şarkıları war kafamı dinlendirio

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #27 : 29 Mayıs 2007, 18:50:05 »
0
ya özellkle 2.albmdeki şrkıları çok güzel ama ben skldm biraz redd'den.bilmiorm çok dinlediimden mi ama ilk başlarda büük bi hewesle dinliodm şimdi kalmadı o hewes

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
« Yanıtla #28 : 02 Haziran 2007, 12:59:30 »
0
kaç albümü wardır,ne yerler ne içerler,nerelerdediler bilmem...fakat güzel şeyler yapmaya caba gosterdıklerı barız orada.nefes ısmlı parcaları mukemmeldır....
Di mi Sig?

gerzek
  • Yeni Üye
  • *
Ynt: REDD
« Yanıtla #29 : 22 Haziran 2007, 21:39:43 »
0
10 numara bir grup bence.ilk albümleri 50-50 den beri dinliyorum.işlerini çok iyi yapıyolar.herkes illa cenk bey gibi samimi ve komik olmak zorundamı sanki ;).biraz soğuk olsunlar ne olur..