100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Yüksek Sadakat  (Okunma sayısı 19915 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

|nemesis|
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • poopyzopherenia
  • Popülerlik: 0
Ynt: Yüksek Sadakat
« Yanıtla #15 : 23 Ağustos 2007, 23:11:14 »
0
alçak sakatat :P  kime diyorum ben'de konuklardı çok önceden.orda duymuştum (:
Di mi Sig?

onur
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : 24 Ağustos 2007, 13:33:27 »
0
TürkRokcın önemli ve çabuk değer kazanan gruplarından bence
Hayatta herşeyin bir fiyatı var ama değeri yok

earthquake
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • Yürümek zor koşmak çok zor Tahammülüm sınırlarında
« Yanıtla #17 : 30 Ağustos 2007, 01:34:15 »
0
idare eden bir grup değildir yüksek sadakat profosyönel bir grup emeğe saygı gerektirir
çalışmları birbirinden gsl örnek alıncak bir grup
durmadan dönen GEZEGENe inat DOLMUŞ MOTORunda PORTAKAL olmaya DEVAM..

3 kuruşluk zevkimi  5 kuruşluk etmeyin 2.sınıf insanlar!!

..hifideprem..

earthquake
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • Yürümek zor koşmak çok zor Tahammülüm sınırlarında
« Yanıtla #18 : 30 Ağustos 2007, 19:02:30 »
0
başarısını hazmedemeyenler pop demiştir  rocku anlatmak mı gerek ....
durmadan dönen GEZEGENe inat DOLMUŞ MOTORunda PORTAKAL olmaya DEVAM..

3 kuruşluk zevkimi  5 kuruşluk etmeyin 2.sınıf insanlar!!

..hifideprem..

Nymphetamine
  • Mega Malt Fan
  • *
  • :D
« Yanıtla #19 : 01 Eylül 2007, 16:21:09 »
0
bana kalırsa anlatmak lazım çünkü rock u bilmeyen malafatlar gavat gavat konuşuyolar anlatmazsak yine konuşmaya devam edecekler anlatmak lazım ayrıca kafile çalıntı değil bunu kafanızın en dibine sokun malfatcanlarım
kafile çalıntı değil zaten tv makinasında gösterdiler yabancı bi grubun videosuyla aynıydı ondan bahsediyolar şarkı zaten onlara aitte burda videodan bahsediliyor kardfeshh hosgeldn bu arada foruma..
doktriner kafalar cogunlukla hastalıklı dusunceler tasır ve genelde bıze ogrettıklerı seylerde hastalıklı dusuncelerdır?!..

kristal
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • nevi şahsına münhasır nefis insan ben ve sen susss
« Yanıtla #20 : 01 Eylül 2007, 18:05:05 »
0
bence çok sağlam bi gruptur ayrıca yeni falan değil eski köklü bi gruptur
sing with me, sing for the years
sing for the laughter and sing for the tears
sing with me ,if it's just for today
maybe tomorrow the good LORD will take you away
dream on ,dream on,dream on
dream yourself a dream come true
dream on,dream on,dream on
and dream until your dream comes true

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #21 : 01 Eylül 2007, 19:34:08 »
0
bana kalırsa anlatmak lazım çünkü rock u bilmeyen malafatlar gavat gavat konuşuyolar anlatmazsak yine konuşmaya devam edecekler anlatmak lazım ayrıca kafile çalıntı değil bunu kafanızın en dibine sokun malfatcanlarım
kafile çalıntı değil zaten tv makinasında gösterdiler yabancı bi grubun videosuyla aynıydı ondan bahsediyolar şarkı zaten onlara aitte burda videodan bahsediliyor kardfeshh hosgeldn bu arada foruma..

ha yaşa Nymphetamine demek istediğimi anlatmışsın..ben klipten bahsediyordum..ayrıca malt15taylan bir daha bu tür yorumlarda bulunursan atılırsın..insanların düşünceleri yüzünden onlara ne öm atarak ne de foruma yorum yazarak aşağılayamazsın!
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

pastorizemal
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ne nihilizm ne pragmatizm yaşasın ALKOLİZM....
« Yanıtla #22 : 02 Eylül 2007, 13:57:03 »
0
sen belamı olcen len başımıza gavat gavat ne demek duymiim bidaha >:(

malt15taylan
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #23 : 02 Eylül 2007, 16:42:57 »
0
y.sadakat denince herşey biter yeniden başlar adamların en az 15-20 yıllık bir geçmişleri var ve kendilerini dinleyiciğe kabul ettirmiş bi grup kanımca haykoya emre aydına 5 e katlar

Nymphetamine
  • Mega Malt Fan
  • *
  • :D
« Yanıtla #24 : 02 Eylül 2007, 22:07:10 »
0
valla şarkılarını hiç dinlemek gelmiyor içimden nedense heleki kafileyi ama sebebini bilmiyorum :-\
doktriner kafalar cogunlukla hastalıklı dusunceler tasır ve genelde bıze ogrettıklerı seylerde hastalıklı dusuncelerdır?!..

alicetin
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #25 : 03 Eylül 2007, 12:55:49 »
0
albümlerini ilk başta biraz dinliyordum ama sıkıldım ve ablama verdim :D artık o naparsa yapsın :P

BukeTugbAyse
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #26 : 04 Eylül 2007, 19:56:34 »
0
ben bu yorumu her yerde yapıyorum yine yapim rock demek sadece bağırmak demek değildir kimisi bağırır kimisi daha soft söyler bağıranlar rockçı oluyoda daha hafif söyleyenler niye olmuyor bunu anlamıyorum  bi de arkadaşlar yorum yaparken sevmiyosanız bile biraz daha uygun cümlelerle anlatırsanız çok seviniriz çünkü onlarında fanları var ayrıca klip çalıntı mı değil mi bilmem ama bundan dolayı grubu yargılamak çok yanlış sonuçta klibi onlar çekmiyolar yönetmenin dediklerini yapıyolar ayrıca klip gayet güzel tabi şarkıda bütün albüm de oldugu gibi hiç bişey değilse bile ortada verilmiş bir emek var o albümün içinde 20 yıllık şarkılar var en azından bunlara saygı duymak gerekir onları biz fanları olarak çok seviyoruz hep bu yolda böyle kaliteli biçimde ilerleyeceklerine inanıyoruz albümü hala hiç bıkmadan dinliyoruz hepte dinleyeceğiz

TaLia
  • Süper Malt Fan
  • *
  • Katil & Maktûl
    • Yüksek Sadakat Fan Sitesi
« Yanıtla #27 : 04 Eylül 2007, 20:01:34 »
0
ben bu yorumu her yerde yapıyorum yine yapim rock demek sadece bağırmak demek değildir kimisi bağırır kimisi daha soft söyler bağıranlar rockçı oluyoda daha hafif söyleyenler niye olmuyor bunu anlamıyorum bi de arkadaşlar yorum yaparken sevmiyosanız bile biraz daha uygun cümlelerle anlatırsanız çok seviniriz çünkü onlarında fanları var ayrıca klip çalıntı mı değil mi bilmem ama bundan dolayı grubu yargılamak çok yanlış sonuçta klibi onlar çekmiyolar yönetmenin dediklerini yapıyolar ayrıca klip gayet güzel tabi şarkıda bütün albüm de oldugu gibi hiç bişey değilse bile ortada verilmiş bir emek var o albümün içinde 20 yıllık şarkılar var en azından bunlara saygı duymak gerekir onları biz fanları olarak çok seviyoruz hep bu yolda böyle kaliteli biçimde ilerleyeceklerine inanıyoruz albümü hala hiç bıkmadan dinliyoruz hepte dinleyeceğiz
Cok haklisin cnm, ben buyuk bi YUKSEK SADAKAT fani olarak bu yorumlara
cok sinirlendim, tabiki herkes sevicek diye bisiy yok ama BukeTugbAyse cok dogru soluyo, gayet iyi yapiyolar muziklerini, 2 sene oldu album cikali halada hic bikmadan dinliyoruz...
Yüksek Sadakat

sakkarozuz
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 06 Eylül 2007, 15:30:49 »
0
mükemmel bir yorum yapmışlar hepside son derece doğru bence illaki grubu kötülemek diye bir şey yok ama bazıları dalga geçmiş klip çaılıntı diye son derece yanlış haksızlık yapmayalım gruba

panik_431
  • Süper Malt Fan
  • *
  • ROCK N ROLL
« Yanıtla #29 : 07 Eylül 2007, 22:44:18 »
0
bu grubu hiç sewmiyyorum kafile şarkıalrına çektikleri klip çok komikti adam eleketro çalıyo ama anfisi yokk izledikçe gülüyyorummm

bak işte ya >:( ;D

bu ne biçim yorumdur Allah aşkına Dünyada her rock klibinde anfimi var?

lütfen ya biraz doğru-düzgün yorumlar yapın.

ayrıca avatarındaki kızada ben gülüyorum, kendisi punk yaptığını zannediyor ;D
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2007, 22:46:12 Gönderen: panik_431 »
ROCK N ROLL SEVMİYORSAN ÇEKTİR GİT