100471 İleti 1642 Konu - Gönderen: 8961 Üye - Son Üye: aragorn

Gönderen Konu: Evanescence  (Okunma sayısı 22492 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

manrock
  • Malt Fan
  • *
  • Popülerlik: 0
Ynt: Evanescence
« Yanıtla #30 : 10 Nisan 2007, 11:50:43 »
0
Ya süper bi grup amy lee de zaten idolüm acaip severek dinliyorum ;D :D

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #31 : 15 Nisan 2007, 12:10:01 »
0
 Evanescence haziran 2007 evanescence istanbul konseri!

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=24+haziran+2007+evanescence+istanbul+konseri

burda bi başlık açılmış 2 entry var ikisi de güven abiye ait ;)
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

strict.stricken
  • Yeni Üye
  • *
  • ~*~...One Last GoodBy€...~*~
« Yanıtla #32 : 17 Nisan 2007, 20:07:14 »
0
evanescence en sevdiğim müzik grubu herşeyiyle tamamen bana hitap ediyor.Gerçi ben moody gittikten sonra pek ümidim kalmamıştı ama grubun yeni albümü the open door beklediğimin üstünde çıktı ben daha vasat bekliodm ama şarkıların zevki yavaş yavaş çıkıyor dinledikçe ısınılan bir albüm
zaten her yeni albümde tarz değişiyor ilk albümleri cristian rock gibiydi (origin) fallen daha ağır dı ve bence en iyisiydi (bring me to life,my immortal, going under unutulmaz şarkılardı) ama the open door bence zaman geçtikçe alışılacak olan bir albüm

evanescence mükemmel yaa ve 24 haziran da konser veriyorlar henüğz yeri ve bilet fiyatları kesin değil ama umarım  bu hafta açıklanır

~*~...One Last GoodBy€...~*~

birsen
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • ‡ Ψ.О.Ж ‡
« Yanıtla #33 : 17 Nisan 2007, 22:53:48 »
0
ciddimisinizzzzzz :o :o inanmıyorum yaaa gitmek istiorum bu konsere ama offf :( konser hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa yine çokkkk sevinirim :(

uzansam hayallere dokunurum sandım ...

EFE_STYLE
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #34 : 04 Mayıs 2007, 14:10:04 »
0
baylıyorum bu gruba yaaa
gerçekten de müzikin hakkını weriyolar
fawori gruplarımdan bi tanesi
FELSEFE YAPMA, YAPANI TAKMA, GÜNÜNÜ GÜN ETMENE DALGANA BAK...

öslem
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
« Yanıtla #35 : 04 Mayıs 2007, 21:29:23 »
0
evanescence en sevdiğim müzik grubu herşeyiyle tamamen bana hitap ediyor.Gerçi ben moody gittikten sonra pek ümidim kalmamıştı ama grubun yeni albümü the open door beklediğimin üstünde çıktı ben daha vasat bekliodm ama şarkıların zevki yavaş yavaş çıkıyor dinledikçe ısınılan bir albüm
zaten her yeni albümde tarz değişiyor ilk albümleri cristian rock gibiydi (origin) fallen daha ağır dı ve bence en iyisiydi (bring me to life,my immortal, going under unutulmaz şarkılardı) ama the open door bence zaman geçtikçe alışılacak olan bir albüm

bence de.ilk kez dinleyince bi kaç şarkı farkedilio ama daha sonrasında diğer şarkıların da güzel olduu anlaşılıo.
her kapının bir handikapı vardır. // HGÖ !

Silhouette
  • Süper Malt Fan
  • *
  • Thumbs Up!
    • http://soundlessness.net
« Yanıtla #36 : 11 Mayıs 2007, 09:48:13 »
0
John LeCompt ve Rocky Gray artık Evanescence grubunun üyeleri değil. Evboard'dan John'ın yazdığı mesaj aşağıda:

Alıntı
Just to let you know, I pulled down the very personal blog about my departure from Evanescence. I felt that I said what I had to say and the response was very much the same among everyone who read it. I feel beyond those very strong feelings now and am ready to move past them. Now I am all about Machina and persuing that without bitterness or hurt in my heart. EV was what it was, a stepping stone. A very large stepping stone that I truly appreciate and will always hold close to my heart. I will never play down the importance of it in my life or the lives of my friends and family. It is a piece of history that I got to be involved in and will remember forever. I choose to remember the good things about it rather than a negative perspective of a disgruntled former member. So, all that is said...let's move on and rock out with our cock out to MACHINA! Ready, Set....GO!

Bu da Amy'nin açıklaması:

Alıntı
Evanescence is alive and well. John and Rocky were in Evanescence for four years and we shared some great times together playing live, but they were ready to move on and so we have parted ways. Evanescence is something I have loved and nurtured since I was fourteen, and I will continue to protect and fight for it as I always have. Terry, Tim and I are very excited to play live with some amazing new musicians and we will rock harder than ever. Stay tuned for more news on that front. And don't worry about the tour, guys. Nothing will be cancelled and we will see you soon!

Amy'den ve gruptan soğumaya başlamadan önce, Origin ve Fallen gibi albümlerin yapımında grupta aktif olan ve orjinal grubun kurucu 3 üyesinden biri olan David Hodges'ın tyboard'da yazdığı notunu da okuyun derim.

Alıntı
i try to stay out of it, because the lasts thing anyone wants is me hogging this thread, but recent posts have called me out of hiding. everyone here should listen more to lyradi (and we always should listen to katie, because she's a bad ass). few, if any of you, know these people.

life is complicated, no one's perfect; but the only thing i would have done differently than amy in the last 2 years is distance myself sooner from the people that have been mentioned. amy and ben started evanescence. the 3 of us got signed and 4 of us (i tip my hat to the great dave fortman) made the record that it seems many of you love. no one else. what the hired band did do was accept the chance of a lifetime - be part of one of the biggest selling records in the last 10 years and make more money playing in front of bigger crowds than any other musician we'd known. are there sacrifices? sure, life is full of sacrifice; if someone wanted to leave ot be with their family, then that's understandable. but for anyone to be even the least bit ungrateful is mind-boggling. what exactly did they think they deserved out of this? amy doesn't owe them anything, and anyone who thinks differently is sorely mistaken.

things are never perfect; we all have learned a lot in the last many years. and while i haven't been around for all of it, i know everyone involved along the way enough to know that you should not be pointing your blame at amy. that's ridiculous. she is a beautiful person and an innovative artist. you can choose to disagree with me if you want, but you're probably ill-informed and my picture's at the top of the page

Dipnot: Arkadaşım Fallen için çekilmiş bir promo resmi buldu ve fotoğrafçının acayip bir öngörüsü varmış şu resme bir bakın tıklat ;D
" Let me clear your dirty wings "

serdar
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • KırıkBaget
« Yanıtla #37 : 11 Mayıs 2007, 13:05:27 »
0
türkiyeye gelceklermiş falan da ee ayrıldı kimle çalcak bu kadın :S kimle sölicek ...
KırıkBaget's myspace: http://www.myspace.com/sedozone

Silhouette
  • Süper Malt Fan
  • *
  • Thumbs Up!
    • http://soundlessness.net
« Yanıtla #38 : 11 Mayıs 2007, 22:11:34 »
0
Sahnede arkasında çalacak birilerini bulur illaki merak etme :D
" Let me clear your dirty wings "

illegal_xx
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • | - Stüdyoİmge - |
  • Popülerlik: +1
    • Türkçe Konuş
« Yanıtla #39 : 11 Mayıs 2007, 22:13:07 »
0
Altındaki Arabayı Sat Sonra Görüşelim..
https://www.süperteklif.com/süper-uye-formu.aspx?rid=GMXg3JyfByI_____eql____

charmed
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • AntiRakun
  • Popülerlik: +1
« Yanıtla #40 : 11 Mayıs 2007, 22:40:51 »
0
çok büyük bir ihtimal bu konsere gidiyorum sevmem bu grubu ama gitmek zorundayım....
DüzMantık

serdar
  • Vazgeçilmez Fan
  • *
  • KırıkBaget
« Yanıtla #41 : 12 Mayıs 2007, 06:33:01 »
0
abi sefmek ve ya sefmemek önemli değil böyle konserlere yoğun ilgi olcak ki diğerleri de gelcek

bakınız home theatre gelior yakında blind guardian geldi heralde.. evanescense gelior işte... ve hocam ben metallica yı bkeliorm yaa yunanistana gelior türkiyeye gelmior yaa :S :'(
KırıkBaget's myspace: http://www.myspace.com/sedozone

thewitchof_punk
  • Global Moderator
  • *
« Yanıtla #42 : 12 Mayıs 2007, 13:08:47 »
0
bu kadın Terry ile naapcak ki yani adam sadece ritm gitar pff..
grubun yeni adı : Amynescence buna bayıldım ya :D iyice havalandı bu amy lee..hiç gidilmez artık konserine valla tanımadığı başka elemanlarla çıkcak 'evanescence' olrk çıkamıcak yani..
"..and maybe knowing isn't the point."Chuck Palahniuk

black_purple
  • Ultra Malt Fan
  • *
  • SoN MeLodi
« Yanıtla #43 : 12 Mayıs 2007, 14:04:07 »
0
o zaman şu konser afişini değiştirmek ve sadece amy lee nin resmini koymak lazım..insanlar amy lee için gitceklerse gitsinler evanescence için gidipte hayal kırıklığına uğramasınlar...
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2007, 14:05:39 Gönderen: black_purple »
..KaR bu Gece..Ay yakıyoR..

Archellius
  • Malt Fan
  • *
« Yanıtla #44 : 12 Mayıs 2007, 14:24:39 »
0
home theatre
Dream theater olacaktı galiba, karıştırmışsın  :)

Evanescence bana müzikal olarak birşey vermiyor. Müzisyen ve kişilik olarak da idol alınacak insanlar olduğunu düşünmüyorum.